Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

adrioska
18. jan 2013

@moon1979 Ahoj, moj chodi na Nabreznu, sme spokojni, skolne je 14 eur a strava 1,12 eur na den...

giapetko
19. jan 2013

@delilah1 dakujem ti za odpoved....ak este nieco zistis,daj mi pls vediet... 😉

delilah1
19. jan 2013

@adrioska do tých štátnych jasličiek na nábrežnej? a nevadí že si na materskej? teda ja som to vedela tak že musíš dať nejaké potvrdenie z práce či ako?

delilah1
19. jan 2013

@giapetko OK jasné. a kedy to chceš dať malého do jasličiek? nedaleko nás pri bowlingu sú tiež jedny súkromné ale tam berú iba na celý - ja som chcela iba na 2 dni v týždni a nedalo sa 😒 a mali by byť ešte nejaké aj na andovkej ale tam som zatial nebola.

adrioska
19. jan 2013

@delilah1 moj nechodi do jasliciek, ale do skolky... 😉

delilah1
19. jan 2013

@adrioska pochopila som ked som spravu už napísala ... 🙂

giapetko
19. jan 2013

@delilah1 dakujem ti...a chcem dat maleho az od juna a kazdy den na 4 hod.

delilah1
19. jan 2013

@giapetko vraciaš sa do práce?

maja22
20. jan 2013

@delilah1
@adrioska
@giapetko žienky, ktorá ste tu, potrebujem poradiť. Je niekde v NZ pobočka Štátneho fondu rozvoja bývania? A keď nie je, kde by som našla najbližšiu? Google mi nevie poradiť 😖

delilah1
20. jan 2013

@maja22 fuha ťažká otázka ale skús na mestskom úrade, tam by ti mali poradiť 😉

delilah1
20. jan 2013

@maja22 toto som vygooglila 🙂
Prehľad miest na prijímanie žiadostí o podporu zo ŠFRB > Nitriansky kraj
Mestský úrad - Nové Zámky
Kontaktná osoba: Ing. Štefan Kurti
Adresa: Hlavné námestie 10, 940 35 Nové Zámky

giapetko
20. jan 2013

@delilah1 ano..chcem ist len na polovicny naspat....

giapetko
20. jan 2013

@delilah1 ja tiez tak viem, ze niekde na Mestkom...spytaj sa dole na informaciach...neviem ti inak poradit...

trutka
22. jan 2013

@maja22 na Mestkom urade,prve poschodie,oproti Pischingerovemu kanclu

maja22
22. jan 2013

Ďakujem vám za radu 🙂

xnatali
24. jan 2013

Ahojte, chcela by som Vás poprosiť o pomoc pre občianske združenie Maters.centrum Nezbedko. Pomoc spočíva v tom, že ak Vaši partneri neposkytujú 2% z daní žiadnej organizácii (tj. tieto 2% pripadnú štátu) - tak či by nemohli týmto spôsobom pomôcť nášmu obč.združeniu? Vyplnené tlačivo "Vyhlásenie" nájdete na stránke www.nezbedko.sk k stiahnutiu. Ak nechcete mať starosti s odovzdaním tlačiva na Daň.úrade, skontaktujte sa na mňa a ja to za Vás vybavím. Veľká vďaka každému, kto pomôže. 🙂

munah
25. jan 2013

@delilah1 skus este jasle volaju sa Krajina zázrakov .....pozri si aj ich stranku riaditelka aj ucitelky su velmi zlate a urcite sa s nou dohodnes.

munah
25. jan 2013

Ahojte............uvitala by som Vaše názory na škôlku na Šoltesovej ulici a na ulici P. Blahu..........blížia sa zápisy a potrebujem sa rozhodnút. Dakujem

delilah1
25. jan 2013

@munah to nie je tá za bowlingom ? tam som bola a povedali že na pol dna resp. na pár dní v týždni neberú 😒

delilah1
25. jan 2013

@giapetko ešte otázočka - zvažuješ iba súkromné alebo skúsiš aj štátne jasle?

munah
25. jan 2013

@delilah1 Ano je to ta skolka za bowlingom. Tak potom uz iba skus mamicky ktore popri svojom dietati opatruju aj druhe.

pistinka2
25. jan 2013

Mam otazocku, viete mi tu niekto poradit, ci v NZ funguje nieco take, ako hudobna vychova malych deticiek (od dvoch rokov), nejakou zabavnou formou. Dakujem krasne

xnatali
25. jan 2013

@pistinka2 Ahoj, planovane je nieco take v Mat.centre Nezbedko, prostrednictvom hudobnej skoly Yamaha, ktora posobi napr. v Nitre a tusim aj v Trnave (ci v Hlohovci)... ale v tejto chvili Ti este neviem povedat, kedy sa spusti tato aktivita...

pistinka2
25. jan 2013

@xnatali aha... a bude to potom propagovane akosi, ked sa to rozbehne?

giapetko
25. jan 2013

@delilah1 aj, aj.....proste neviem kam dat maleho.... ☹

delilah1
26. jan 2013

@munah ahoj ja ešte k tej škôlke na šoltésovej. sesternica tam chodila cvičiť s detičkami zumbu a hovorila, že sa jej tam veľmi páčilo, že vychovávateľky boli milé a detičky tiež 🙂 mám tú škôlku pod oknami a veľakrát som videla, že detičkám robili program, tancovali, mali tu hasičov a tak.... známa tam robí v kuchyni a tiež iba chváli.... ja dám malého sem 🙂

xnatali
26. jan 2013

@pistinka2 urcite ano 🙂

1katkas
3. feb 2013

ahojte baby, dala niektora z vas svojmu dietatku netradicne meno co nie je v nasom kalendari?? chcem sa opytat ci zapisali bez problemov meno na matrike..dakujem za odpovede 🙂

janett84
4. feb 2013

@1katkas neviem ake meno myslis,ale ja mam obe deti s menami,co nie su v slovenskom kalendari a nebol ziaden problem..

1katkas
7. feb 2013

@janett84 Nadia myslim..takze nepotrebovali na matrike ziadny link na netovu stranku kde sa to meno nachadza?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre