Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

melany_s
19. apr 2016

@miushik765 ďakujem 🙂

miamoja2012
20. apr 2016

Baby, Ostal mi balik plienok PAMPERS PREMIUM CARE 1 - 88 ks a 2 -80 ks. Zelene PAMPERS 2 new baby dry.
Posuniem ze veľmi vyhodnych 11€/ ks
A 2x 100 ml BIODERMA ATODERM PO ZINC, 9,9€/ ks

nutka
20. apr 2016

ahojte dievcence, po stoooo rokoch sem pisem opat. Pred cca 9 rokmi sme intenzivne frcali na koni v tejto teme, aj stretavali sa.... a aj kamaratstva dodnes ostali. 😀
no, chcem sa opytat na jaslicky v NZ. ake su fajn, kedy sa nahlasit a hlavne ci su volne miesta...a cena je ako?
dakujem vam
Anetka

zubky
20. apr 2016

@nutka ahoj, podla toho ake jaslicky mas namysli... ak mestske tak my sme tam boli od dvoch mesiacov zahlaseny a zial nedostali sme sa.. lebo v robote sa nevedeli rozhybat a ked som konecne volala do jasliciek tak v ten den prerozdelovali deti.. Za opytanie ale nic nedas a pokial viem tak v septembri este mali miesto... Mne tam chodil starsi syn a bola som spokojna..

jovla
14. jan 2017

Ahojte, prosim vas nemate informacie ci poziciava novozamocka porodnica monitor dychu? Dakujem

eis4
7. sep 2017

Ahojte.sťahujeme sa budúci mesiac do palárikova.zatial do podnájmu kým postavíme dom.potrebujem poradiť pediatra,všeobecneho aj gynekologa. Palárikovo alebo Nové zámky.som z hurbanova ale 10 rokov sme boli v žiline takže vôbec nie som v obraze.
Ďakujem .

jovla
9. sep 2017

@eis4 Ahoj, lekarov v Palarikove nepoznam, ale v NZ si dovolim odporucit z vlastn.skusenosti
pediater: dr. Korčoková Monika (za mna top) a dr. Lórandová Marg.
vseobec.: Dr.Likér Jar.
gyn.: Dr.Halmešová Bibiana

lubicakubisova
13. okt 2017

Mamička s 4 mesačným babatkom a 2 ročným na kočíkovanie ? Dakujem

5katarina7
13. nov 2017

Ahojte chcem sa popýtať,ideme s malou k očnej lekárke Fujašovej,vytlačila som si lístok na ečasenke vyšlo mi že sme 18 v poradí.No ja nemám šajnu o koľkej to približne môže byť.Darmo mi pošlú sms keď budú dvaja pred nami,ja sa z Hurbanova tak rýchlo do Nových Zámkov nedostanem.Nechodí tam niekto,že by mi vedel poradiť približne na koľkátu tam máme ísť?Ďakujem

norosko
16. jan 2020

Ahojte maminky,snad este niekto cita toto forum,chcem sa opýtat na ZS v Nových Zámkoch,´ktorú by ste odporucili? V aprili musim zapisat syna. Dakujem vopred za odpovede 🙂

majka133
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dasenka22
11. nov 2020

Ahojte, chcela by som sa spytat, ci nemáte tohtorocne skusenosti s porodnicou v NZ akebo Komarne, zvazujem vyber porodnice a pocula som, ze sa to tam dost pomenilo. Dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre