Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

lucik77
autor
11. jún 2008

to kvôli tým rebrám?

nutka
11. jún 2008

my sme cca 2 tyzdne vo velkej.....
a pocule ste o spatnom zrkadle ,v ktorom by som videla dozadu co robi maly ked ja soferujem????lebo starcam kontrolu ked sa furt otacam.....vajco som si dala vedla seba dopredu a bolo ale teraz.....

lucik77
autor
11. jún 2008

nutka treba si nájsť šoféra 😀 😀 😀

lucik77
autor
11. jún 2008

nutka čo prípravy na malého narodky? Veď to už túto nedeľu? A čo ste mu kúpili?

renika
11. jún 2008

lucik nie, bola som u zubárky minulý týždeň a robila mi rontgen. Ale som jej hovorila, že kojím, tak vedela o tom 😠

serafinka, viem, že bude vtedy sezóna, ale určite si niečo vopred zajednáme, na blint sa už teraz nedá ísť, keď je Maxim. A ešte vlastne ani nevieme, či pôjdeme do Talianska alebo do Chorvátska. A neviem ako vydrží Max tú cestu 😖

serafinka1
11. jún 2008

Dobre babenky, lúčim sa, prišiel mi drahý, ideme kukať tie apartmány a vybrať ten naj. Dobrú noc.

serafinka1
11. jún 2008

Renika choďte na noc, je to podľa mňa lepšie.

lucik77
autor
11. jún 2008

ahoj serafinka! Asi pôjdem tiež do hajan. Tak pa,pa

nutka
11. jún 2008

moja narodky sa posuvaju na dalsiu...nasi dojdu az na 22 lebo mamke nedali volno.....a bude oslava jak sa patri.....

a dostane vselico...ja mu malujem pieskovisko,a dostane od nas aj tortu a odrazadlo lietadielko.....a drobnosti.....

serafinka1
11. jún 2008

Nutka to je super, to si potom objednám aj ja.

nutka
11. jún 2008

ja si to kupim az pojdeme do KE za krstnou......tam maju hlavny obchod....

nutka
11. jún 2008

...tak bru nocku babenky...bozkavajte malicke....

renika
11. jún 2008

babulky, aj ja už idem, dobrú noc

serafi, tak nech sa podarí vybrať 🙂

nutka, super nápad to zrkadlo 🙂

ahojteeeee

renika
11. jún 2008

a toto som našla o tom kojení a rtg, tak snáď je to v pohode

http://www.babetko.sk/user/view_page.php?page_i...

adrioska
11. jún 2008

Deinus, s tym strasenim nie si prva ani posledna. Ja som toho uz tu na konikovi precitala tolko, ze uz sa to bojim mazelikovi aj porozpravat, lebo by mi zablokoval stranku... 😀 Ale ja zas vsetko beriem ako radu a ponaucenie do zivota. Ved odkedy sem chodim, som sa dozvedela tolko veci, ze az...
Tak ked vravite, ze sa na tom 4D daju vidiet urcite veci, tak si to este premyslim. Len dufam, ze ten doki bude v pohode, lebo ako som uz pisala, som z tych ostychavejsich. 😀 Akurat mi je luto, ze to vsetko absovujem sama, muzicek ma malo dovolenky,aby na vsetky procedury chodil so mnou a chcem, aby mal na letnu dovolenku a potom aj ked budem rodit a samozrejme na Vianoce. Ale nevadi, zvladnem to. Dam si spravit potom aj CD, nech vidi. 😉 A odkedy tam uz mozem ist? Od 20 tt hocikedy?

deina
12. jún 2008

Adrioska, Havlas je uplne vpohode, bol velmi mily, ked sme boli unho na 4D. A maly sa tiez predvadzal, stalo to za to. Ja som tam sla v 23tt, myslim, ze sa chodi medzi 20tt a 30tt. Ale to je pravda, ze na tejto stranke si clovek vselico precita. Potom som niekedy aj stresovala, ale vsetko dobre dopadlo. 🙂

Luci, chcelo by to fotoooo!!!

Reni, mna sa na rtg pytali, ci kojim, lebo ze inak nie je dobre robit rontgen. Vtedy som este kojila, no ale nedalo sa inak, tak som im povedala, ze jeden den mu dam iba um (kedze som to kombinovala). Ale nemalo by to velmi skodit, podla mna, ved aj male deti zvyknu rontgenovat.

tinusi
12. jún 2008

Deina a kde ma ordinaciu ta Tomkova? Reni, napis aj ty, kde je ta Habarova... dik...

tinusi
12. jún 2008

Reni, neboj, ze maly si nezvykne na prostredie, keby ste isli na dovolenku. Ja som bola s nasim krpcom uz u svagrinej (spali sme tam) a u svokry spime pravidelne raz do tyzdna. A Matko spinka v pohode. U deti moze byt prvy den zvykaci, ale potom uz v pohode, ked mozu ist dalej podla svojho rezimu.

renika
12. jún 2008
renika
12. jún 2008
charlinka
12. jún 2008

Ahoj, já nemám problém s padáním hlavy, používám sedačku od osmého měsíce, a je to 0-18 kg a je velmi pohodlná, dá se polohovat skoro jako vajíčko a kolem hlavy má výstelky takže jí tam hlavička zapadne a spí jak nemluvně. ale v těch od 9-36 je to asi jiné, ty se nedají polohovat do vajíčkové polohy ne??

deina
12. jún 2008

Tinusi, Tomkova je na Nitrianskej nedaleko Troch grosov. Taky dom s "krasnymi" balustradami. 😀 Oproti Bon Ami.

Akurat som sa vratila od kadernicky, konecne sme s mamou objavili jednu skvelu kadernicku! Veeelmi som spokojna, hned som si zmenila foto v pase. 😅

renika
12. jún 2008

deina pristane ti to 🙂 A kde je tá kaderníčka?? Miškovi všetko Naj k 5m

deina
12. jún 2008

Dakujeme. 🙂 Kadernictvo ma na plavarni, vola sa Monika... ale neviem priezvisko, Stefankova, Stefuncova? Tak nejako. Zvykne robit vlasy v novozamockej TV tym babam, ktore sa snazia menit.

catrin23
12. jún 2008

ahojte...nooooooooo, pekne ste sa rozpisali, ja normalne ani nestiham citat 😨

catrin23
12. jún 2008

ta zubarka sa vola Tonkova, je na nitrianskej oproti bon ami, je to mama mojej byvalej spoluz. zo ZS 🙂

a co sa tyka dr. porodnikov, co ste rozoberali, ja som rodila u stanka a je to aj moj dr. , a inak ambulanciu ma na kmetovej za nemocnicou

catrin23
12. jún 2008

charli gratulujem k skuskam
deina dobry uces, aj ja som bola v utorok, ale iba na ofinu 🙂 na gugskej

catrin23
12. jún 2008

kocky, vcera som cely den vracala, ale dnes mi uz nic nie je, asi to bol najaky virus alebo co!! 😒

nutka
12. jún 2008

kto tu???

my sme chorí, kasleme a berieme ATB 😠 ...vcera v noci mal Samus horucku 38,8 a dnes na obed sme boli u lekarky a mame toho habadej na liecenie:ATB,mucosolvan,nurofen a fenistil...bleeeee...chuda...a dnes tri krat spal cez den...a vcera ani raz....

tak to vychadza ,ze sme kazdy pol rok chori a na ATB... 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre