Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

renika
29. aug 2008

katika 🙂 Som sa ho chcela spýtať, ale sedia dole s bratom, niečo riešia...

na tej klinike sme sa dohodli už dávno. To by som ti neodpustila, keby si ma nechala škaredú. Ale ty ešte počkaj, keď chceš druhé. Potom sa dohodneme.

katika, ja som veľmi rada, že ma tak vidíš, ale asi potrebuješ okuliare. A že unesená, tak tomu fakt nerozumiem. Mne to lichotí, ale nie je dôvod sa tešiť, lebo skutočnosť je bohužiaľ iná 😔

lucik77
autor
29. aug 2008

a mne sa lúbi janula: tá má všetko čo žena má mať. Krv a mlieko....

monica25
29. aug 2008

a mne katika 😀

renika
29. aug 2008

monica, kedy si prestala kojiť? Keď si zistila, že si tehu, tak si hneď prestala? Roliho si ako naučila na UM a na fľašku?

lucik77
autor
29. aug 2008

baby tak ja by som na plastiku neišla....vraj to bolí jak sviňa!

charlinka
29. aug 2008

Reni, máš docela výdrž být vzhuru do jednej v noci. já padnu kolem desáté jedenácté do postele a je mi málo. V noci se vzbudím a jdu vyjídat charlie kinder čokoládu a pak ráno si nejsem jistá jestli jsem ji fakt snědla.
Lucík, něco vymyslíme. zavoláme reni, až budeme před vchodem 😉

katika1
29. aug 2008

pieskovú 😎

renika
29. aug 2008

mne sa páčia všetky, ktoré som doteraz videla - to je Katika, tak tá má tie neprehliadnuteľné trojky 😉 , Janula, Lucik a to asi všetko. Alebo koho som ešte videla? Rozmýšľam, ale asi nikoho

lucik77
autor
29. aug 2008

OK charli

renika
29. aug 2008

baby, tak také prepadovky milujem 🙄 Ale vy budete mať odpustené, ak fakt prídete. A Lucik ak trafí 😀

katika1
29. aug 2008

moni 😀 dík 😀 aspon niekomu 😀
reni 😲 si mi dobre pridala 😀

charlinka
29. aug 2008

Lucík, zkus dát malém trošku bvitaminu rozpustit do mléčka, čaju. Ten neublíží a kutik mu za pár dní zmizí.

renika
29. aug 2008

luci, určite bolí. Ale keď to vydržala taká ako Dara Rolins alebo Erika Barkolová, tak vydržíme aj my 🙂

lucik77
autor
29. aug 2008

aj ja chcem pieskovú! ale to je ešte ďaleko....ako sa poznám ako blíženec, tak to ešte zopár krát zmením 😉
reni: ďakujem, tak to som teda neni šereda 😀 keď to ty povieš

katika1
29. aug 2008

a už mi povieš čo si nakúpila?
lucik ale ona má neprehliadnutelné 3ky a mala výstrih až po zem 😅 😀 a Riško jej ešte aj don nakúkal 😀

lucik77
autor
29. aug 2008

charli to sú kvapky? a tak si to mám aj v lekárni vypýtať? (B vitamín?)

katika1
29. aug 2008

reni presne.. a ja som už nejakú tú bolesť vydržala 😎

lucik77
autor
29. aug 2008

...no Riškovi sa nečudujem 😀 😀 a nakoniec máš pravdu, nemala renika provokovať, že? 😀 😀 😀

monica25
29. aug 2008

tak ja som prestala v juli pred dovolenkou...,nerobilo mi to dobre(uz boli citlive z 2 tehu a mna to dost znervoznovalo) a mali bol casto hore,uz mu nestacilo moje mliecko.roli pil z flsky kasicku taku riedku a obcas som mu davala aj umele...bolo to tazke zo zaciatku,ale postupne si odvykol a aj lepsie spinkal...(o nieco,nie je to bohvieco ani teraz ale aspon to nie je kazda hod.obcas polhod.)vtedy som este nevedela,ze som tehu co je dost smiesne...brusko nerastlo,zle mi nebolo...maly je zivy non stop je somnou v noci nespinka tak mi to dajak uslo...viem ze to vyznie sprosto ale je to tak vieme to asi nejake 3 tyz.len ze som tehu...a to uz mam nejaky 23.tyz.nic som necitila vobec...ked mi tak "skrkalo"som si myslela ze od unavy,stresu a to uz sa vo mne pomaly hybalo moje druhe baby...az potom som si kupila test a zasla ku gyn.
aj moju unavu som spajala stym ze v noci nespim a citlivost prs,ze na nich maly roland stale "vysel"

charlinka
29. aug 2008

No vy by jste tu měli změnit tému na název sexi mamičky, protože všechny vypadáte krásně 😉

katika1
29. aug 2008

lucik ale my budeme mať pieskovú, ale bude ozdobený aj lícovkami 😉

renika
29. aug 2008

katika my máme akú fasádu? Neviem sa ísť pozrieť, lebo je tma 😀

lucik, ja by som brala tvoju postavu 😎

s kútikom zatiaľ nemáme skúsenosť, ešte nemal

charlinka
29. aug 2008

Já jsem taky blíženec a je pravda že s barvami je problém. líbí se mi jedna fasáda a hned vidím jinou a změním názor. nás to ale čeká až příští rok, tak času dost.

lucik77
autor
29. aug 2008

baby teraz tak pomimo, ale akú kozmetiku požívate na tvár? Zaujímajú ma hlavne pleťové vody...
lebo môj ksicht, je ako v puberte.

katika1
29. aug 2008

charli s tebou na čele 😉
kto by bral moju postavu? 😀 😀 😀 😀
ja aj monikinu 😵 šuška jedna ani gram nemá navyše 😝
reni neviem 😲 žltú sa mi zdá.. alebo tiež pieskovú? 😕

janula_nz
29. aug 2008

uz somtu. lauru som dala spat vedla k nasim tak tu mam len chalanov 🙂

luci ja mam kozmetiku z lekarne tu Doliva ci ako sa to vola. ale pletova voda je nedotknuta 😀 ja si nedavam ziadnu ,ani mast. ja obcas piling, masku a je to. ja mam mastnu plet, tak ju zbytocne nemastim 😝

katika1
29. aug 2008

ja žiadnu 😅 iba na odlíčenie garnier 😎

lucik77
autor
29. aug 2008

reni moju postavu? To keď nemám podprsenku s vypchávkami, tak tam hore, to je bieda.....a normálne začínam uvažovať, že budem robiť kliky, aby som mala aké také svaly na rukách, lebo to je len koža..

janula_nz
29. aug 2008

katika vy byvate v 1i byte?

katika1
29. aug 2008

ja som nikdy nemala na ksichte žiadny píling ani masku 😅 kde to žijem? 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre