Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

lucik77
autor
1. sep 2008

catrin a koľko váži Brianko? Ja som si do roka písala mesačné prírastky, ale tie posledne mesiace boli skoro rovnaké.

renika
1. sep 2008

po roku sa ako chodí do poradne? Chodí sa vôbec?

lucik77
autor
1. sep 2008

reni ja zarábam do 210 ml vody. Keďže pijeme špeciálne mlieko (8 odmeriek), tak aj s kašou to robí cca 230ml

renika
1. sep 2008

tak to by mi Max nespapal, je to veľmi veľa pre nás

renika
1. sep 2008

čo budeš pozerávať? Ordináciu alebo Panelák?

lucik77
autor
1. sep 2008

no keď sme mali toľko čo Vy, tak sme papali nejakých 150-180 ml

renika
1. sep 2008

a s tou poradňou nevieš ako sa chodí po roku?

catrin23
1. sep 2008

naposledy vazil 8460 tusim, to bolo asi pred 3tyzdnami, teraz pojdeme na ockovanie tak uvidime

renika
1. sep 2008

tak to Matúško krásne papal, nie ako Max 🙄 150ml to by mal na celý deň 😔

lucik77
autor
1. sep 2008

no keď bude Ordinácia, tak asi tú (celkom ma zaujala, lebo keď si pamätáš, tak jednu dobu som ju kvôli pôrodom pozerať nemohla) a Panelák zvyknú na druhý deň opakovať, tak asi tak nejako 🙂

a do poradne podľa štepení. Mne vždy doktorka povedala, kedy sa máme ukázať

serafinka1
1. sep 2008

Catrin to moja Darinka Vás asi zachvíľu dobehne. 😒

catrin23
1. sep 2008

aj my niekedy vypijeme 210ml alebo 180ml a su dni ked len 100lm vecer. vacsinou ked cez den vela papa a hlavne na vecer tak vypije malo mlieka

catrin23
1. sep 2008

kolko ma teraz? no on je taky hyperaktivny ze vsetko vysportuje 😀 😀

renika
1. sep 2008

jaj, už si spomínam, že ti tie pôrody veľmi dobre nerobili 😖

catrin, Brianko teda papá asi ako Maxim. Doteraz som si myslela, že ako Katikin Riško

serafinka1
1. sep 2008

teraz má 8200. 18-teho máme poradňu tak uvidíme čo bude tam.

lucik77
autor
1. sep 2008

catrin a čo hovorí doktorka na Briankovu váhu?my sme ako ročný mali 9600g a aj to sme sa vrátili pochudnutý po 3 dňovom pobyte v nemocnici. ALe vážil 4050g keď sa narodil, tak tiež moc nepribral 😅

a my pijeme 240ml mlieka. tej kaše menej, ale je sýtejšia

catrin23
1. sep 2008

no on tak hore dole 😀 😀 😀

lucik77
autor
1. sep 2008

no teraz môžme mať tak 10kg a niečo...zajtra odvážime 😉

catrin23
1. sep 2008

no nic nehovori, len ze nema byt po kom silny. 😝 on mal 2750g ked sa narodil, takze myslim ze je ok

renika
1. sep 2008

luci, ja stále rozmýšľam ako si ty ako také mini žieňa mohla porodiť takého macka 😅 Ozaj, aké mal apgar?

lucik77
autor
1. sep 2008

no jasnačka. Veď maminka by mohla konkurovať twiggy....že ma to skôr nenapadlo 😀

renika
1. sep 2008

luci, veď aj ty by si mohla konkurovať twiggy a Matúško bol obrík oproti Briankovi

lucik77
autor
1. sep 2008

apgar mal 1 ☹ ................keď si teraz tak na to spomeniem, tak by som v živote neverila, aký šikovný chlapček z neho raz bude. Vtedy mi chodilo po rozume všeličo, dokonca som sa bála, či vôbec bude chodiť...no haluz 😝

lucik77
autor
1. sep 2008

ale ja mám ramená ako Rambo 😀 😀 😀

renika
1. sep 2008

luci, aj my sme mali apgar 1 a tiež sa veľmi bojím 😢

monica25
1. sep 2008

catrin moj mal 3700 g a teraz ma 13 kg a su rovnako stary...je to v poho ani nam dr.nic nehovori...je aktivny ked nespi vkuse sa hybe a predsa...je to maly maco papat lubi a ma byt on zas po kom silny...
brianko je taky maly atlet 😀

lucik77
autor
1. sep 2008

renika, ale Vy ste nechodili k doktorom a nikto Vám nehovoril, že oproti iným deťom zaostávate. A keď som to potom porovnávala s kamoškinými deťmi, čo mali normálny pôrod, tak si dovolím tvrdiť, že sme ich vo veľa veciach predbehli.Aj v lození aj v chodení.
Nemáš sačoho báť a nechci od Maximka aby začal chodiť v 10 mesiacoch. Mne neurologička hovorila, že v 13-14 mes je úplne normálne, že detičky robia prvé kroky

renika
1. sep 2008

ja nechcem, aby chodil v 10m. Len aj dr. hovorila, že to, či to zanechá následky sa väčšinou prejaví až neskôr od narodenia. Nechcem na to ani myslieť, ale stále mi to behá po rozume ☹

monica25
1. sep 2008

renika ani roli este nechodi ani za dve ruky ked ho xcem zdvyhnut si sadne...ale zato stvornozkuje ako divy... 😀
sam sa uz postavi a pomaly sa posuva popri gauci,ale necham ho nech si to "robi sam"kolko sam dokaze predtym ked som ho "nutila chodit "len plackal a viacej sa zatal..oni sa naucia,jeden skor druhy neskor....
aj ja som bola z toho nestastna,ale uz to berem v poho... 🙂

lucik77
autor
1. sep 2008

reni všetko bude OK!!!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre