Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

moon1979
18. apr 2012

@michala1515
v budove pod Ajaxom je plavanie ... 🙂

http://www.plavecke-jaslicky.sk/

michala1515
18. apr 2012

@moon1979 dakujem 🙂

bambulka248
19. apr 2012

Ahojte. Prosim vas baby neviete mi poradit ktory detsky lekar/ka je tu v nz najlepsia? diky

morzsi
19. apr 2012

@bambulka248 lorandova

morzsi
19. apr 2012

@alicia28 ano suhlasim

bambulka248
19. apr 2012

@morzsi a kde ma ordinaciu? Nemas nahodou na nu kontakt? Musim uz malemu vybavit lekara a ja vobec nemam prehlad. Dakujem

morzsi
19. apr 2012

@1katkas na podzamskej fugi max, pri plavarni v zamcane

morzsi
19. apr 2012

@bambulka248 ordinuje na andovskej ulici a tel kontakt je 035 6402 742 a nebudes lutovat urcite budes spokojna aj so sestrickou aj s lekárkou

bambulka248
19. apr 2012

@morzsi dakujem 🙂

1katkas
19. apr 2012

@morzsi kupila som v orione pri plavarni

mamina2010
23. apr 2012

ahojte, máte niektorá z Vás osobnú skúsenosť s detským plávaním pod Ajaxom? Zaujímajú ma všetky Vaše postrehy, či už tie dobré alebo zlé ...vďaka 🙂

susannz
24. apr 2012

@michala1515 http://www.plavecke-jaslicky.sk/ cena kurzu 8hodín je myslím 95€ ... my sme chodili s Matúškom
@alzbet124
@lion13 a dr kotrec má nové číslo ak ho náhodou ešte nemáte 0907431941

lion13
24. apr 2012

@susannz dakujem

susannz
24. apr 2012

@bambulka248 ja som max spokojná s Kotrecom..nový lekár..robil v zahraničí dlhé roky.. v starbecu ordinuje
@mamina2010 ja som tam s drobncom chodila.. bolo to fajn..len cena je brutálna, teda z materskej..áách🙂

susannz
24. apr 2012

@lion13 🙂 nemáš zač

bambulka248
24. apr 2012

@susannz no starbec by bol super. to by som mala blizsie. mas na neho aj kontakt? Lebo mi tu odporucili aj na andovskej a my byvame na nabreznej, takze to by bolo dost daleko. Ale samozrejme pre drobca len to najlepsie, tak zistujem 🙂

michala1515
24. apr 2012

@susannz dakujem a ako si bola spokojna prosim ta, kolko mal maly ked ste chodili? my sme chodili ked mala nelka 4 mes ale do nr, lenze to cestovanie nic moc, tak sme boli len 6x tusim. a je to formou hrania sa vo vode, ci sa aj ponaraju a nieco ucia?

susannz
24. apr 2012

@bambulka248 ja som s ním veľmi spokojná a pre mňa hlavne veľa znamená, že má bohaté skúsenosti z londýna tam robil roky na detskej pohotovosti a tam sa stretol so všetkým asi..) tel. č. má 0907431941 a má aj strašne zlatú sestričku, má vynikajúci vzťah k deťom a hlavne k báätkám 🙂.. aj my bývame na nábrežnej🙂
@michala1515 moj mal asi 10 mesiacov a je to kurz 8 hodín..jediné čo sa mi nepáči, že ak ti drobec ochorie, tak si môžeš len dve hodiny nahradiť, viac ti prepadne.. a v tom čase zaučala novú "inštruktorku" tak tej to ešte tak nešlo... bazen je tu malinký ale na jednu hodinu dáva tak 4-5 mamičiek maximum,..my sme chodili tri... a učia sa aj ponárať a jasné rôzne riekanky s pohybmi a nakoniec voľné hranie sa s hračkami a sauna

bambulka248
24. apr 2012

@susannz dakujem 🙂

susannz
24. apr 2012

@bambulka248 nemáš zač🙂

alzbet124
24. apr 2012

@susannz díky, ale už sme boli v poradni a mám aj číslo 🙂
@bambulka248 aj ja odporúčam Mudr. Kotreca 🙂 a naozaj, tu v NZ má asi jediný taký perfektný vzťah k deťom...a sestrička je tiež super 🙂

susannz
24. apr 2012

@alzbet124 ok 🙂

lubinka26
24. apr 2012

@alzbet124 ja zas nemozem povedat jedno zle slovo na dr. Galovicovu. akurat by si mohla nejako vyriesit cakaren, aby nebola plna chorych ludi, ked sa ide na ockovanie so zdravym dietatkom...

alzbet124
24. apr 2012

@lubinka26 no ja som raz vychytila Galovičovú na pohotovosti, cca keď mal Oski dva roky...a nebola som nadšená :( ale každému vyhovuje niečo iné a tak aj iný ľudia a prístup...už si ok?a malá,zatiaľ nechytila???

mamina2010
24. apr 2012

@susannz ...ďakujem 🙂

lubinka26
24. apr 2012

@alzbet124 minule bola mamina so mnou u Galovicovej a tiez bola prekvapena, ze som spokojna. tiez mi spominala, ze bola najhorsia dr. a ze ked s nami ako detmi musela ist na pohotovost, modlila sa, aby tam nebola ona. nechapem. ku mne bola vzdy velmi mila a zakazdym ma chvali 😀 😀 a aj Bianku 🙂
fu, ani sa nepytaj. o pol 4tej rano som sa zobudila, 39,5, myslela som, ze je koniec so mnou. dnes uz ako-tak dobre. teplota len zvysena, ale strasne som slaba. velmi sa bojim,aby to mala neschytala. uz mala zvysenu teplotu pobede a bola dost umrncana. velmi dufam, ze len zo zubkov.

michala1515
24. apr 2012

@susannz dakujem za info 🙂 chcela by som s nou niekam chodit a tu tusim nic ine ako toto plavanie nie
@lubinka26 ahooooj 🙂 no dufam, ze to mala nedostala od teba. ktore zubky jej idu? ja uz asi od januara cakam ze nejaky novy vylezie a nic :D

susannz
24. apr 2012

@michala1515 nemáš zač🙂 veď to, že tu nie je kam s drobcami.. je ešte v zámčane niečo..ale vraj je to dobré až pre detičky, čo už vedia chodiť samé..a to môj leňoch ešte nie🙂

lubinka26
24. apr 2012

@michala1515 aj ja som chcela chodit s malou plavat, ale ta cena je fakt neskutocna. keby to bolo aspon na 2 mesiace a chodilo sa raz tyzdenne 😅 no skoda, velmi som chcela ☹
my chodime "cvicit" do Zamcanu s ostatnymi detickami a strasne sa to Bianke paci.

Co sa tyka zubkov, ma ich 8, 4 dole, 4 hore. pred 2 mesiacmi mala teploty, hnacky, myslela som, ze pojdu dalsie von a nic. ale zrejme to zubky nebudu. mala ma 38,7st ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre