Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

zuzukaa
17. jan 2012

@andype hihi, no ja mam termin 3.4.12 🙂

morzsi
17. jan 2012

@valigurka zlato moje neboli sme tak ma seklo že chodim na rehabilitaciu ale už chodim

lion13
17. jan 2012

ahoj, baby chcela by som sa spytat že tie co ste na PN -rizikovom v NZ ci ste mali kontrolu zo socky.
díky

morzsi
17. jan 2012

konecne sa lady pohli .... " nabrusená ucitelka sa vie usmievat a predstavte si že vie byt aj milá ....

morzsi
17. jan 2012

konecne sa lady pohli .... " nabrusená ucitelka sa vie usmievat a predstavte si že vie byt aj milá ....

morzsi
17. jan 2012

@lion13 nikdy nevies radsej sa zdrzuj doma

adrioska
17. jan 2012

@lion13 Ahoj ja som od zaciatku na PN, zatial som nemala. Ale snazim sa dodrziavat vychadzky. Ty mas vychadzky? Inak asi pred 2 rokmi jedna moja kolegyna mala kontrolu, tak sa aj bojim...

morzsi
17. jan 2012

@adrioska drz sa aby ti to vyslo kedy je velký den ?

adrioska
17. jan 2012

@morzsi Ahojky 🙂
termin mam 15.5. tak uvidime... 😉

adrioska
17. jan 2012

@morzsi a dakujem 🙂

stvura
17. jan 2012

@adrioska gratulujem...mozno budeme rodit spolu 😉 (ja mam termin 16teho)

munah
17. jan 2012

Ahojte, viete mi niektora dat referencie na skolku na Soltesovej. Mi sa ideme v marci pristahovat do Zamkov a potrebovala by som dceru zapisat do skolky, a tato je najblizsie k bydlisku. Dakujem pekne

lion13
18. jan 2012

@adrioska zdrziavas sa aj cez vikendy doma? stale?

valigurka
18. jan 2012

@morzsi - skoda - bolo uzasne 🙂 - pridavam fotky

adrioska
18. jan 2012

@stvura
dakujem 🙂 , aj ja Ti gratulujem, tak to teda do toho maja vydrzme, snad chytime dobru sluzbu... 😉

diduska777
18. jan 2012

Ahojte, chcela by som sa spytat, ci neviete o nejakej tanecnej pre dvojrocne dietatko. Dcerka strasne rada tancuje a tak by som ju chcela niekam zahlasit. Chodime na ciri-biri a chcela by som este niekde inde. Neviete nahodou kedy je dnes ciri biri? Minuli tyzden sme neboli a teraz neviem, ci sa nahodou nieco nezmenilo. Dakujem pekne.

h0blinka
18. jan 2012

caute, nakukla som asi po 3 rokoch 😵 a
@adrioska Adrika super, gratulujem 🙂 takze druhe baby na ceste, pekne dotiahnite do konca a hlavne zdravučký 😵 Ked si PN tak to asi nie je velka vyhra, ani sa s malym nemozete flakat po vonku velmi 🙂. sice teraz je este zima, ale hned bude dobre pocko a decka budu chciet lietat vonku

@munah nazory na tuto skolku sa velmi rozchadzaju, susedkyna mala tam chodi, nestazuju sa, jej to vyhuvuje ale lebo to mala pod oknom (uz sa prestahovali), ale pocula som ze je to dost vsivava velka skolka. Od tial mas blízko aj P. Blahu alebo Nábrežnú.

munah
18. jan 2012

@h0blinka Ved moj problem je ze to tam vobec nepoznam lebo sa stahujeme z Banskej Bystrice ale dakujem za radu kuknem aj na tiez ostatne skolky-

giapetko
18. jan 2012

@zuzukaa ahoj...jaaaaa....mame termin na 12.4.....

giapetko
18. jan 2012

@dyrberg ja chodim k Langovej.....

zuzukaa
18. jan 2012

@giapetko hehe tak to sa mozno stretneme v porodnici 🙂

giapetko
18. jan 2012

@zuzukaa mozno...je to tvoje prve mimi ? u nas je to prve vytuzene babo...cakame chlapceka Jakubka... 😉 ..kedy si zacnes balit tasku ?

timety13
19. jan 2012

Ahojte!

Poraďte mi dobrého gynekológa v Nových Zámkoch. Ešte nikdy v živote som nebola u gynekológa. Chcela by som ísť na neakú preventívnu prehliadku. (ak existuje také niečo).
S manželom plánujeme bábo. Už aj na tom pracujeme. Mám ešte ísť teraz k doktorovi? A čo, ak som už tehotná? Mám počkať, pokým budem mať pozitívny test.
Poraďte mi, vôbec neviem ako to u nich funguje....
Vopred ďakujem.

marianna7
19. jan 2012

@timety13 Ahoj ja chodim doktorovi Muranskemu podla mna je dobry gynekolog, on ma ordinaciu ako je v NZ Billa tam je take zdravotne stredisko. kazdy rok mas narok na preventivnu prehliadku a podla mna by si mala ist urcite na prehliadku aby si vedela ci je vsetko ok.

muriel293
19. jan 2012

@timety13 no pre boha ty si ešte nebola? 😅 a koľko máš rokov???
takéto veci ako sú gynekologické prehliadky by sa nemali flákať i keď sa cítiš ok!!

ja som chodila k Muránskemu potom som prestúpila k Havlasovi-rozdiel je jasný, Havlas je oveľa drahší,čaká sa u oboch rovnako nechutne dlho a Muránsky aspoň ovládal aj mená mojej mamy a sestry a hneď vedel si dať dokopy čo a ako...len už starne a mala som z neho pocit že už sa mu nechce ako predtým...ale možno je to len pocit...tiež by som najradšej mala lekára ktorý si robí stopro svoju prácu a nepozerá na mňa ako na stratu času....či dáku otravu...

alzbet124
19. jan 2012

@timety13 ahoj 🙂 ja chodím k Vargovej,som veľmi spokojná,ale chodím len na presný termín,lebo inak sa tam čaká dlho :( inak Vargová je vedľa Muránskeho...

vuci
20. jan 2012

@morzsi dakujem za radu ;)

vuci
20. jan 2012

@lion13 ahoj, ja som doma od sept. na PN, na febr. mám termín, ani raz som nemala kontrolu. ja som behala kde sa dalo, lebo mi nič nebolo ;)

vuci
20. jan 2012

@timety13 Ahoj, ja som volakedy tiež chodila k Vargovej, ale už dlhé roky chodievam k Langovej. ja som s ňou spokojná. chodievam na ročné kontroly, čo sú velmi dôležité. teraz čakáme baby, na 20.febr. mám termín. celé tehotenstvo prebehlo v poriadku. všetky vyšetrenie boli spravené ukážkovo. ja som spokojná s ňou. ale každopádne ti odporúčam navštíviť gyn. ked si ešte nebolo... je dobré vedieť už pred tehotenstvom či je všetko v poriadku.

giapetko
20. jan 2012

ahojte babulky, Novozamcanky.....teraz trocha zmenim temu a potrebujem vasu pomoc,radu.

moja znama je rozvedena / tyrana fyzicky i psychicky , podvadzana...,takze bolo nutne sa rozviast /.
z tohto manzelstva ma 3 neplnolete deti, ktore nadovsetko miluje.
Ex manzel vyzivne neplati a ju klasicky nikde nechcu prijat do zamestnania,takze prijem ma len 165 eur nahradne vyzivne a 60 eur pridavky.zije v podnajme, ktory nevie samozrejme platit,lebo jej to nevychadza.....uz bola aj na MS urade, zhovarala sa s primatorom, ale vobec jej nepomohol.momentalne sa pravdepodobne skor ci neskor dostane do sytuacie, ze ju vyhodia z podnajmu a nema kam ist s krpcami.Mama zivi jej brata alkoholika,takze tam nemoze a nema nikoho, nakoho by sa obratila na pomoc.....neviete o nejakych krizovych centrach pre matku s detmi v NZ ?
viem, ze si poviete, ze naco tolko deti, ked sa nevie postarat...hovorim si to aj ja,......nie je to ziadna romka,len tyrana zena,ktora si nevie rady.
viete mi nejak poradit, aby som jej pomohla aspon takto ?
financne som sa jej uz snazila pomoct par mesiacov,ale dalej uz nevladzem ani ja......dakujem. ☹

h0blinka
20. jan 2012

tak to je smutna situacia. pokial viem v zamkoch taketo centrum nie je ale nasla som zoznam na webe
http://www.centrumnadej.sk/uploads/images/liga_...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre