Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

mandreaa
19. okt 2011

@deina Renckova, ma vlastne ambulanciu u Stanka, oni robia spolu 🙂

kubuska
20. okt 2011

@maminazdvorov ahoj 🙂 já jsem z Branova, to je hned za dvormi:D

maminazdvorov
20. okt 2011

🙂 hej hej poznam ;)

miskovamama
2. nov 2011

ahojte maminky chodi niektora do zamcanu na to ciri-biri aj v madarskom jazyku?

michala1515
3. nov 2011

ahojte dievcata, nie je tu nejaka mamicka na kocikovanie? 🙂 uz ma to samu nebavi, prave sme sa pristahovali na sidlisko juh. mam 6 mesacnu dcerku.

babu218
8. nov 2011

Ahojte baby neviete niektora kolko berie Renčková ked si ju chcem zavolat k porodu?díky

stepanka13
17. nov 2011

@fairynika ahoj, ja jsem ze Suran. Vdala jsem se tu a bydlim tu neco pres rok. Moc lidi tu nepoznam. Mam trosku starsi holcicku, 21mesicu, ale rada nekdy zajdu kocikovat. Stepanka

fairynika
17. nov 2011

@stepanka13 jej super budem rada🙂 ozvy sa a vybehneme do ulic s drobcami 🙂

stepanka13
17. nov 2011

Ahoj, jsem trosku zmatena z tohoto dopisovani. Moje cislo je 0915 323 886 nebo jsem i na FB, tak se mi lip pise.Rada se stretnu. Kde presne bydlis v Suranoch? Stepanka

lubinka26
19. nov 2011

@fairynika dojdi na meder 🙂 a mozme spolu kocikat 🙂

fairynika
20. nov 2011

@lubinka26 haha vsak ani neviem kde to je 🙂 🙂 inak ako sa mate?

stvura
20. nov 2011

@lubinka26 ked ten Meder plati (to akoze Palarikovo?) tak sa rada pridam na kocikovanie od februara (mala ma 13m a maleho budem mat v skolke)
@miskovamama moja kamoska Andy chodi s dcerkou a je velmi spokojna 🙂 , vraj mj je to lepsie ako v sj.

lubinka26
20. nov 2011

@fairynika ani ja som nevedela 😀 vsak Palarikovo je kusocek od Surian 🙂 Mozno niekedy vybehnem 🙂 mame sa dobre, Bibi je uz velka. Je dobrucka (spinka, papa, kaka vyborne) ako ked bola babatko, akurat je velka nezbednicka 😒 Hlavne ze sme zdrave 😀 😀 a vy? rada by som vas videla, uz sa blizi 9. mesiac.... neuveritelneee 🙂
@stvura s tebou pocitam uz dlhsiu dobu 🙂 a vzdy ked ideme po hlavnej, kukam ktory dom to moze byt, co si spominala, ze staviate 😀

fairynika
20. nov 2011

@lubinka26 no to je 🙂vy sa tam stahujete??no ked budes v suranoch a mat cas kludne vybehneme na cajik 🙂my tiez kajka lieta po posteli ako besna, vzdy ked ju dame na podlahu skonci to velkou ranou do hlavy ako keby zabuda ze to bolii ale uz si pomaly zvyka 🙂cakam kedy jej vyjdu horne zubky,uz sa toho nemozem dockat....ide to rychlo

lubinka26
20. nov 2011

@fairynika v maji budu 4 roky, co tu byvame 🙂 mo bibi sa prave akurat prerezal prvy horny zobok, druhy uz ma na male, je ho vidiet, ale este nie je prerezany 🙂 chvalabohu obisli sme sa bez teploty, hnaciek a podobnych vedlajsich prejavov tak ako pri spodnych. no do surian nechodim, ale aspon budeme mat dovod 😉 urcite sa ozvem, rada vas zasa uvidim 🙂

fairynika
20. nov 2011

aha nevedela som.....nasa ma horne dasienka obrovske uz druhy tyzden tak dufam ze aj jej sa zacne prerezavat zubocek....tak to budem rada vypadnem z denneho stereotypu aspon 😉

usmev2222
23. nov 2011

ahojte maminy... viete o nejakej akcii na Mikulasa pre male deti? Bude nieco? dakujeeeeem

usmev2222
23. nov 2011

@michala1515 ahoj.. tak vitaj v NZ... aj ja byvam na Juhu 🙂

tinci
28. nov 2011

@zuzana2580 ahoj chcem sa este spytat na Halmesovu - co vsetko zahrnal ten ultrazvuk, aj kontrolu organov, fotky alebo CD a co to cele stalo ?Chcela by som k nej v zime ist...dakujem moc.

zuzana2580
28. nov 2011

@tinci ahoj,ale to sa asi tej nespravnej pytas,ja sice chodim k Dr. Halmešovej,ale ked som bola tehu som este nezila na SK,takze ultrazvuk mi nerobila ona,teda hej ale taky ten normalny v ramci preventivky,neviem ti odpovedat,ale niektore maminky sa urcite ozvu...ja mozem len povedat,ze pani donktorka je velmi mila a ustretova zienka a nic nenecha na nahodu 🙂 😉 🙂

michala1515
28. nov 2011

dievcata, viete mi odporučit nejaku sikovnu kocku co robi gelove nechty? dakujem 🙂

gabuci
28. nov 2011

@michala1515 To priamo v NZ alebo môže byť aj inde?

michala1515
28. nov 2011

@gabuci priamo v nz, snad sa tu nejaka najde, nechce sa mi niekam mimo chodit kvoli nechtom

gabuci
28. nov 2011

@michala1515 -rozumiem.Ináč to máš autom len tak 15 minút cesty,ked iné nenájdeš.Však NZ nie je malé mesto,tak určite sa ti podarí niekoho zohnať.

stvura
28. nov 2011

@usmev2222 skus xnatalie, ako zalozila MC bude urcite nieco robit, no klasika Jednota a Csemadok robia akcie (Novozamocko uvadza)
@michala1515 velmi peknu pracu ma kocka na Letomosti v kadernictve u Zdenky 🙂 😉

michala1515
29. nov 2011

@stvura dakujem 🙂 nemas na nu kontakt nahodou?

liluska78
29. nov 2011

@kubuska Ahoj ,nastreluju nausnice v parfumerii Fann na korze,stalo te 10 eur aj s nausnicami,myslim,ze ceny este nesli hore,kym som nebola na materskej tak som nastrelovala aj ja kedze tam pracujem,je to uplne bezpecne a rychle,nekrvaca to a ani sa to nezvykne zapalit,len sa treba o to starat a cistit to s liehom,hybat s nausnicami a nevyberat mesiac.

liluska78
29. nov 2011

@zuzana2580 Ahoj ja chodim k Bezakovej je skvela,ordinuje u Stanka kazdu stredu.

deina
30. nov 2011

@michala1515, na plavarni v kadernictve (kadernicka Monika) je jedna nechtarka, chodi k nej moja mama aj sestra a obe su spokojne.

sterea
2. dec 2011

Ahojte maminy, neviete mi poradiť seriózneho advokáta z NZ so zameraním na majetkové vysporiadanie? Dakujem,Z.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre