Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

lucik77
autor
9. sep 2008

katika a ako to zvláda RIško doma? Ten môj, kým sa aklimatizoval, tak to trvalo skoro týždeň. Caviky sme mali hlavne s jedlom....diéta...a večer, keď som odišla z izby plakával.

katika1
9. sep 2008

zvláda to dobre, ale viac chce byť na mne nalepený 🙂 a jedlo.. zje čo vidí 😅

lucik77
autor
9. sep 2008

Vy ste iba vracali a potom nič? Lebo mi sme vracali jeden deň a ostatné sme hnačkovali a to nám naordinovali ryžové vývary.. 😝

katika1
9. sep 2008

no iba zvracal, rýchlo som ho dopovala dophilusom a ked už mohol aj banánmi a čiernym čajom.. tak nedostal hnačku.. ale dnes ju aj tak dostal

lucik77
autor
9. sep 2008

baby blbne mi net, ja sa lúčim. čaute

monica25
9. sep 2008

katika-prisla som dom dala som si polievku kura,majonezu kysle k tomu potom hrozno...polko zlteho melonu...a teraz jem chipsy...smotanovo-cibulove 😀 😀 😀

catrin23
9. sep 2008

ahojte...
serafinka, tinusi, vsetko najlepsie k dnesnym meninam 😉 😉

katika1
9. sep 2008

mnaaaaaaaaaaam!!!
ja som spráskala halušky pred chvílou 😅

renika
9. sep 2008

kati, to už dnes si mala tú brigádu? 😕 ☹

deina
10. sep 2008

Janula, ja by som sa mozno aj pridala, kebyze ides cvicit. Hrozne som zlenivela. 😝

janula_nz
10. sep 2008

deina a tebe by to kedy vyhovovalo? ja deti mozem dat vsetky do materskeho centra na doobedie a mozem ist cvicit 🙂 aj dnes sme boli v centre, je to tam super.

moni to nevadi, ked roli nechodi, tam je viac tetusiek na tie deti. dokonca ja ked tampridem s mojimi troma, kazda si vezme jedneho a ja si tam konecne mozem sunky valat chvilu 😅 aspon si oddychnem 😝

tinusi
10. sep 2008

Ahojky,

catrin, vdaka za blahozelanie... vcera sme mali perno. Boli sme na vylete na Kovacovskych kopcoch, potom u Zgurky na kave no a ked sme prisli domov upiekla som kolacik. Potom prisli gratulovat svokrovci no a napokon sme kolac dorazili vonku s babami na ihrisku...
🙂))

monica25
10. sep 2008

ahojte...janula-zajtra tam asi skocime s malym...su tam aj poobede zajtra???

katika-pridas sa k nam???? 😀

deina
10. sep 2008

Janula, doobeda je fajn, zalezi na mame, kedy by ho mohla prist postrazit. Ale ved raz tyzdenne (dvakrat) - netreba to prehanat 😀 - ked nemame ziadneho lekara by sa dalo.

renika
10. sep 2008

baby, neviete mi poradiť, kde v NZ sa dajú kúpiť košíky na darčekové koše? Chcem len prázdny košík! Ďakujem

a kde ste? Po večeroch to tu žilo ...

janula_nz
11. sep 2008

moni ak nebude dnes prsat, tak poobede pridem aj ja s detmi. zatial to vyzera na dazd 😝 su tam do 18h dnes.

deina dobre, mozeme to skusit. tiez si myslim,ze to netreba prehanat zozaciatku. ja som tento tyzden zacala doma cvicit a mam strasnu svalovku 😅 no to moje telo je lenive ako vos za tie roky 😔 kedy zaciname? 😀

katika1
11. sep 2008

moni jasné.. ideme 😎
už som vysokoškoláčka opäť 😀 včera som mala zápis 😎
reni neviem 😅

deina
11. sep 2008

Kedy chces, Janula. Mozeme hned buduci tyzden. 😅 Tu na Bitunkovej, ze? Co ja viem - okolo jedenastej doobeda moze byt?

monica25
11. sep 2008

ahojte....

katika-ok...,stretneme sa okolo 14.30 pred tym centrom...,dovtedy by mal byt aj roli hore....

katika1
11. sep 2008

moni no dobre.. ale zas Rišiak pojde okolo 15.30 spať 😅

monica25
11. sep 2008

katika-ja som zabudla....,roli chodi teraz okolo 11.30 do postele a zvykava vstavat medzi 13.30 - 14.00...este nakrmim prebalim a kym tam prideme....
skocime tam pozriet aspon????

doobeda by bolo lepsie pre vas???vsak pokecame a dohodneme sa nejak...skoda,ze nechodia spat ten isty cas 🙂

katika1
11. sep 2008

hej škoda, ale na hodinku tam možme skočiť
zavolaj mi, ked sa zobudí..
dnes príde pre Riška kamoška, aby som tu mohla poriadiť, lebo pri nom sa nedá 😝

katika1
11. sep 2008

reni brigáda ešte nebola, bude cez víkend 🙂 dnes nám montujú interierové dvere.. sú nádherné 😵
ozaj a čo v sobotu???

katika1
11. sep 2008

kde ste kto?

monica25
11. sep 2008

tu som 😀

katika1
11. sep 2008

čau 😎 bože dnes malo moje dieťa hroznú náladu.. prišli sme domov a vrešťal.. nevedela som čo u je.. dala som mu piť a vychlastal celú flašu a už sa usmieval 😲 😕

katika1
11. sep 2008

reni daj vedieť čo cez víkend 😉

monica25
11. sep 2008

cau....moj kym sme prisli dom tak vypil tiez celu flasu....vsak to bolo sladke..........,preto hlavne...ale po ceste mi volala svokra tak ho este zobrala do 7 n a prechadzku...okupala som ho...,napapal sa a odpadol o 19.30....
ale uz bol raz hore....
rolannd prisiel z tej vecery az o 8-mej

katika1
11. sep 2008

fíha tak sa až tak nenudil 😀

katika1
11. sep 2008

a svokra to čo? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre