Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

catrin23
24. sep 2008
lucik77
autor
24. sep 2008

catrin, ja som si najprv zle prečítala, že tento by som chcela 😀 😀 ten je otrasný! 😀

lucik77
autor
24. sep 2008

no my štrajkujeme už aj s mliekom. Ráno vypije ledva 110-130ml (oproti jeho 240 je to rozdiel) a to jedáva naposledy večer medzi 19,00 a 19,30hod. Dnes som ho vážila....10,2 kg.....žiadna sláva a už sa nemôžem dočkať, keď pôjdem 29.9 doktorke na štepenie a popýtam sa čo mi leží na srdci. Ja si neviem predstaviť, ako môže Riško zjesť na raňajky párok a rohlík...ten môj keby aspoň ten celý rohlík zjedol. 😖

catrin23
24. sep 2008

ahoj lucik...
aj mne vypije vecer tak okolo 150 a rano tiez. ale ked vstane po 8.OO tak mu uz mlieko nedavam iba normalne ranajky... mne zje rohlik, a ked uz ma polku dojedenu, tak mu supnem sunku a tu hned zbasti, a rohlik uz necha tam... dnes som mu dala hrozno, vnutro zjedol a supku mi vypluval vsade 😀
a ozaj, dnes som mu nasla deviaty zub a teraz pozerame s mamou a nasli sme aj desiaty 🙂 🙂 🙂

serafinka1
24. sep 2008

Ahojte. Aj mne dneska Darinka papala rohlík, no z tých vašich celý a polku mne spapala len štvrťku, ale stačí to, všade boli omrvinky, zajtra budem mať čo robiť 😀 😀 😀

My už máme 7 zúbkov 🙂

huncut
24. sep 2008

Ahojte...
lucik malýma teraz také obdobie že nechce papať?Sofi zasa by vkuse jedla, ešte kojím, ale na obed papá mix zeleninky a večer vypije 200ml aj vyše kašičky Hami...
zajtra sa chystáme do NZ na nákup, zimnú výbavu pre Sofi... chcela som sa spýtať ktoré to tam poznáte kde majú dobrý výber napr. overál, poloroláčiky, šáliky a pod.
a tiež neviete o reštike či podniku kde sa dá ísť aj s kočíkom, prípadne kojiť tam... chceme skočiť na obed len neviem kde.. 😒

serafinka1
24. sep 2008

Ahoj Huncut v podstate všade sa dá ísť s kočíkom ak Ti s ním má kto pomôcť. 😉

huncut
24. sep 2008

Serafi idem s manželom 🙂 takže to nie je problém... a v akom podniku ste mali to stretko

serafinka1
24. sep 2008

No mali sme to v Chilli pube, ale ja podľa mojich osobných skúseností by som tam nejedla. Mne bolo vždy špatne od žalúdka. A je to mimo mesta.
Inak pozerala som si práve Tvoje fotky, tak Ty máš doma riadnu vlasaňu. Je krásna. Mohli by ste nám nejaké to háro požičať 😀 😀 😀

lucik77
autor
24. sep 2008

Ahojte,
no mne niekto hovoril, že detičky by mali vypiť 500ml mlieka. U nás je to ráno bieda, ale po obede, keď sa vyspinká tak tých 210 vypije. Jeho mlieko mu dávam aj do kaše, tak sa celkom do toho aj zmestíme. Len sa mi zdá, že oproti tomu, čo jedával, je teraz menej. Aj šunku mi vyplúva. Akonáhle tam zacíti niečo okrem masla, vyplúva. A najhoršie je, že to začína robiť aj s mäskom. No zostáva mi jediné a to dúfať, že to je prechodné.

My máme stále 8 zubov. Stojíme už dobré 2 mesiace.

serafinka1
24. sep 2008

Ja sa radšej do debaty o jedení nejdem zapojiť, lebo ďaleko za Vami postávame. Dačo mi už papá, ale z normálnych jedál nič, takže to už ani nejdem komentovať. 😠

huncut
24. sep 2008

Serafi ďakujem za Sofi 🙂 aj Darinka je krásna... neboj vlásky jej dorastú...Sofi je po mne, ja som sa narodila tiežs takou hrivou, že ma museli sestričky v nemocke strihať 😀 šli mi vlasy do očí 😀

Lucik aj moji bratia odmietali mäsko..obidvaja ho nechceli a zacítili ho aj rozmixované v zemiakovej kaši 😒 zmenilo sa to až časom

lucik77
autor
24. sep 2008

huncut no presne toto je prípad kamoškin. Náš našťastie nie. Mne keď nezje celé, rozmixujem mu to do polievky. S tými problémy nemávame 😉

huncut
24. sep 2008

žeby boli chalani taký vyberabý?
uvidíme ako to bude s našou 😒 zatiaľ zje všetko...musím poklopať

catrin23
24. sep 2008

huncut, dobre varia aj v ajaxe, tento tyzden maju aj dobre menu na kazdy den, a nie je to tam az tak nafajcene, a nefajci sa vobec v panorame, palladio byva strasne nafajcene.
a obchody... no je ich dost, napr. family shop nedaleko policie ((byvaly pipigril) alebo potom babyshop, tiptop, a aj nad dm-kou to teraz zvacsili, no este je vela obchodov ale tieto su celkom fajn

catrin23
24. sep 2008

aj mne zvykne vypluvat maso, alebo si to vyberie z ust a zahodi na zem 🙄

lucik77
autor
24. sep 2008

huncut a čo všetko jedávate?

catrin23
24. sep 2008

a este aj v troch grosoch dobre varia (pri bernolakovom parku)

lucik77
autor
24. sep 2008

catrin už dosť, lebo sa mi už zbiehajú slinky 😉

catrin23
24. sep 2008

huncut, teraz ma napadlo ze vo family shope dostali pekne zimne ciapocky a aj pancuchy... a maju tam dost velky vyper

huncut
24. sep 2008

lusik ešte len začíname.. zeleninu ako mrkvu, zemiak, petržlen a kaleráb... zemiakovú kašu s kompótom... jablkovú výživku, nastrúhané jablko,banán, piškótky, a tiež kadejaké kupované výživky Hami, dokonca aj z mäskom už zjedla....no a na večer zasa kaše

lucik77
autor
24. sep 2008

a k tým obchodom. U molnárky u nás v Šuranoch (na tržnici) majú dosť dobré veci. A lacné...babička tam malému naposledy kúpila zateplené menžestráky, tričko na dlhý rukáv a svetrík na zips za 300Sk (kompletík). Aj tak z toho tak rýchlo vyrastú.
Ja sa skôr zaujímam o nejakú dobrú obuv. Baťa ma pravdupovediac sklamal. Na zimu by som chcela nejaké zateplené čižmičky na zips. Catrin nevieš doniesť z Anglicka?

monica25
24. sep 2008

caute...

catrin-este stale tak "ne dobre"necitim sa dobre celkovo....

no moj maly dnes strajkoval s papanim...nexcel obed malo spapal...ale rano cely jogurt,bebe dobre rano...ked vstal tak rohlik sunka syr,vyziva a este jedol aj s tatom...polievocku....okrem obeda celkom fajn,ale ten sme mali vsade...
roli vypije celkovo tak okolo 500 az 700ml mlieka 😀

lucik77
autor
24. sep 2008

už dávaš petržlen? Mne doktorka hovorila, že do roka by sa nemal moc dávať 😅

huncut
24. sep 2008

Lucik u Molnárky? musím zbehnúť pozrieť...
a petržlen na to mi nič nepovedala doktorka..upozorňovala ma len na karfiól

catrin23
24. sep 2008

ja som mu teraz kupila u batu topky ale v nr, ale tiez na zimu by som chcela cizmicky, lebo toto stacit nebude...
luci, chystam sa do irska tak v oktobri novembri ale este to nie je iste, tak by som urcite pozrela, ale neviem ci to nebude neskoro... videla som v blave v avione pekne cizmicky ale stali vyse 2000sk, tak nech si ich nechaju 😠 vsak hadam nekupim cizmy na 2 mesiace za tolko... a tusim aj v humanicu maju, skus pozriet v nr, v n-centrume

catrin23
24. sep 2008

karfiol sme mi davali do polievky uz davno

lucik77
autor
24. sep 2008

catrin ešte ten október to by nemusel byť neskoro ale ten november už asi áno.
huncut nič si z toho nerob, každí hovorí niečo iné. Keď to malej nič nerobí, tak sa riaď doktorkou.

catrin23
24. sep 2008

no roli je pekny jedak...
dufam ze ti uz bude lepsie, keby daco tak dones roliho hocikedy alebo aj skocim ponho...
akurat mi denis volal a hovoril ze by zas chcel prist domov, ale ze potom hned chce ist k vam, hovorim mu ze no priamo z letiska,nie??? oni sa fakt nasli toto som este nezazila 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre