Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

deina
20. okt 2008

Dala som si par glgov konaku a mne je taaak blbo. 😝

Aj ja chcem vidiet Riska! 😅

katika1
20. okt 2008

no nevravím... som dobre informovaná,čo? 😀
čo sa ti zdaloooooooooooo????

renika
20. okt 2008

katika červevé a Deina koňak, kde to som?? 😲 😲 😝

renika
20. okt 2008

budeš Lasica? Potom poviem 😀

katika1
20. okt 2008

som rada že si ma ohodnotila tak pozitívne 😀 tinusi moj synovec ked bol v Riškovom veku si vybral z plienky hovienko a poroztieral ho po koberci a stene 😀 😀 😀 TO by som nechcela čistiť 😀
deina 😀 😀 😀 alkáčka 😀

katika1
20. okt 2008

nebudeeem nebudeeem 😀
povedz, lebo budeš blondína 😠

monica25
20. okt 2008

cavte 🙂

monica25
20. okt 2008

kati-aj ja xcem vydiet risiaka.....

deina
20. okt 2008

Katika, tak kde mas toto Risiaka???? 😅

renika
20. okt 2008

ja nechcem aby Max niečo roztieral po koberci a stene 😝 dúfam, že keď mu mamička povie, Maximko toto sa nesmie, tak poslúchne 😀

renika
20. okt 2008

kati, odkedy som teba spoznala, pochopila som aké sú blondínky výnimočné, nadané, múdre osobnosti. Odvtedy po inom netúžim, len byť blond 😎 😀

tinusi
20. okt 2008

Presne Reni, aj ja kukam, ze kazdy tu chlasta... aj ja by som si dala nieco dobre...napr. varene vincisko... hmmmm 😵

renika
20. okt 2008

tinusi, pila si už niečo ako kojaca? Alebo vôbec nič? Ani pohárik? Ja nie 🙂 Ale viem, že niektoré si dávajú pohárik vína a tak. Len minimum

monica25
20. okt 2008

reni-ja som zvykavala obcas vino.... 😅

kati-kde si uz mate stredu???????? 😀

tinusi
20. okt 2008

Ja som uz pila - ale len tak, ked si manzel urobil varene vino, tak som si dala malinky hltik, alebo som si dala tak pol deci piva... a raz som si dala stamperlik vajecneho likeru - ale vsetko to bolo hned po kojeni... tak si myslim, ze aj vlk syty aj ovca cela...

renika
20. okt 2008

katika hľadá sudokrémového Rišiaka 😀

keď dokojíme, tak si vyjdeme na pohárik. Hlavne kojace myslím - tinusi, serafinka, monica bude o chvíľu tiež kojaca...ostatné baby môžu piť hocikedy. tie by nás v pití hneď tromfly 😝

deina
20. okt 2008

Este by som si dala nejake dobre sladke biele vinko. 😅 Ale to by mi uz asi fakt nepadlo dobre.

monica25
20. okt 2008

reni-ako dlho planujes kojit????

deina
20. okt 2008

Vidim Matka, potapaca, velmi je zlaty. 😵 😵 Ocividne sa mu paci pod vodou.

monica25
20. okt 2008

dne ssom bola na ultraz.a vsetko je v poriadku tak sa tesim 😀
bola tam jedna...pametam si ju ked som bola v 20 som sla na ultra.a aj ona tam bola,predomnou sla cakala-caka dvojicky....dvoch chlapcov...,dnes som ju stretla zas...lezi v nemocke jedno babo sa jej nevyvia,nerastie.....hrozi jej potrat,al.ak to prezije tak bude telesne postihnuty ☹ tak mi ju bolo luto 😢

renika
20. okt 2008

moni, do roka a pol budem prsník ponúkať a potom nie. Buď sa odstaví sám alebo budem kojiť ďalej. Tak ešte pol roka určite 🙂

deina
20. okt 2008

Moni, chuda baba, to musi byt hrozne, snad bude aspon to druhe babo vporiadku. ☹

deina
20. okt 2008

Viete si predstavit, ze lekari uz zachranili aj 350g dieta? 😕 Zajtra ma byt nejaky dokument na ct2...

renika
20. okt 2008

moni, som rada, že je všetko ok. Ráno som na teba myslela, že si išla na uzv. Videla si malého? 😵

teraz je tá baba v ktorom tt? to musí byť hrozné, bože ☹

katika1
20. okt 2008

reni ty máš ambície 😲
moni ty si to trafila 😀
som dala slub že zajtra bude rišiak.. nemám tu kabel a je tam kde prdus spí.. nechcem ho budiť 😝
moni to je hrozné 😖

renika
20. okt 2008

aké ambície? 😲

katika1
20. okt 2008

s kojením 😉 to prečo tak dlho? 😕

monica25
20. okt 2008

tak jak ja v 30-31...viacej nie caka dvojicky a ma brusko asi ako ja....je to hrozne...aj ja mam strasny strach....aj ked zatial"vyzera " byt vsetko v poriadku...........,dufam,ze bude zdrave....je to take zle to pocuvat...,nexcela by som byt na jej mieste ☹
kati-dobre bolo?????????? 😀 al.len bude??? 😀 uz si po???? 😀
reni-diky....,ja mam vzdy strach,ale snazim sa mysliet vzdy pozitivne...,aj s rolim ked som bola tehu som sa bala....
reni a nehrizie ta maly...jak ked som kojila roli este nemal zuby...do tych 11 mesiacov sme my kojili 😉

monica25
20. okt 2008

reni-neukazali mi ho dnes ☹ bolo nas tam vela...dr.sa ponahlala

renika
20. okt 2008

ja neviem, tak sa to odporúča, rok a pol ponúkať prsník a potom nie. Ako ho mám teraz naučiť na fľašu a UM? Zbytočné stresy pre dieťa, si myslím

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre