Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

deina
5. nov 2008

Monica, neviem, kde si ma videla? Kedy? Bola som v meste s kamoskou okolo tretej. 😉

monica25
5. nov 2008

cat-asi si ho fakt zoberiem zajtra,nemusis tak skoro vstat....majd niekedy inokedy 😉

katika1
5. nov 2008

ahojte 😎 boli sme u dr a ideme na alergologiu, lebo to vraj nie je normálne, že má tolko soplíkov aj po atb 🙄 infekčný nie je, takže može medyi deti, ale noci sú katastrofa.. dusí sa a túto noc plakal každých 5min!!! 🙄
idem robiť cviká, nechce sa mi 😝

monica25
5. nov 2008

ja som ta asi tak pred stvrtou videla.....ja som sla smerom od slov.sporitelne dole a ty hore do mesta.....bledomodry kocik.................

monica25
5. nov 2008

caves kati-chudacik....dufam,ze nic vazneho nezistia a konecne mu pomozu..................drzim palce
ku kt.alergologicke???

katika1
5. nov 2008

moni rolimu neviem, ale riškovi bude tá velkosť dobrá
ak nám to teda nepríde v marci 🙄
moni kedy príde v piatok mamina? nedojdete ku nám? 🙂

deina
5. nov 2008

Moze byt, Monika, mame bledomodry kocik a bola som s kamoskou, ta ma tiez nejaky svetly bielo-modry peg perego. A ja som ta vobec nevidela. ☹

Chuda Risko, zubky ho este tiez trapia?

monica25
5. nov 2008

no risko,je atlet a roli je taka jaternicka mala 😀
mamina,az po robote,s vlakom.... navecer tak ratam okolo 6,ak neskonci skorsie....doobeda by som xcela ist nakupit do tesca...poprosim svokra nech nas zobere,dnes a zajtra robi,cez vikend ma volno....a mohli by sme prist dakedy medzi tym,ja to skusim dohodnut dnes al.zajtra s mamou kedy by asi prisla a potom dam vediet...... 🙂aspon na chvilku by sme dobehli s busom 😀 totizto,zas som nesla na vodicak a aj teraz nam tu auto stoji pred bytom 😠 sa uz hnevam za to sama na seba,z eto stale odkladam

monica25
5. nov 2008

deina-a ze som taka vsimava kamoska ma taky sedy al.bezovy kocik neviem a ty si mala sedy kabat???? 😀

monica25
5. nov 2008

idem do sprchy 😀

deina
5. nov 2008

Taky nejaky, bezovo-bledomodry? Je vzorovany, karovany a ano, mala som sedy kabat. 😀

katika1
5. nov 2008

ku kolejákovej, ale neviem sa jej už 2hodiny dovolať 🙄
deini hej aj zúbky, lebo slintá a plače, ked do niečoho zahryzne
ale to je teraz najmenej oproti tomu duseniu.. a ma štve, že to vyzvracia, ked niečo spapa.. ale hlavne večer 😝
ale dala nám druhé lieky, takže by mali zabrať vraj rýchlo

deina
5. nov 2008

Kolejakova je vraj sympaticka, ale nie je uz na materskej?

katika1
5. nov 2008

fakt? 😕

monica25
5. nov 2008

kati-aj my knej chodime...je zlata,ale neviem ti tiez povedat ci uz je s5....,my ked sme boli naposledy tak ju zastupovala ina dr.tiez mila v jej ordinacii..............a ideme najblizsie az v jan

deina
5. nov 2008

Neviem, ci Klaudi k nej nechodi alebo o nej nevie viac, skus sa jej opytat.

monica25
5. nov 2008

kati-ale niekto ju bude zastupovat v jej ordinacii, skusim to zistit 😉
ideme do obchodu tak zatial s amajte... 🙂

monica25
5. nov 2008

na matersku slla este v jun.al.v jul.uz cez leto tam nebola....ked sme my boli...,ako som pisala...no idem dieta nedockave v kociku 😀
cavte 😎

renika
5. nov 2008

čaute
Kati, tak dúfam, že Riškovi konečne pomôžu! To je hrozné, že sa také malé dieťa tak trápi 😔 Ja na vás stále myslím, aj včera večer,keď som ťa tu nevidela, tak asi si bola pri Riškovi 😔

renika
5. nov 2008

simona, spýtam sa tej mamičky, ktorá varí odvar z vločiek, že ako na to a dám ti vedieť
čo sa týka toho kojenia, tak ja kojím z oboch, nemala som nikdy problém, že by malý nechce piť z druhého, ale môže to byť preto lebo je už veľmi plný a ide mu to potom ťažšie, tu o tom píšu mamičky
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

renika
5. nov 2008

inak, aj ja som z okresu KN 🙂
aké staré máš dieťa?

ericica
5. nov 2008

serafinka1 toi fakt 😕 a ako to ze ta nepoznam vsak ja poznam skoro celu dedinu ale ani ja nepochadzam odtialto.....asi ani ty co??????????inac aj klaudia sa sem pristahovala 🙂 zajtra dojdu aj s rodinkou uz konecne 😅 tak sa majte utekam lebo rebus sa mi budi papa

tinusi
5. nov 2008

Dakujem baby za rady, ten odvar vyskusam... a to pitie ma potesilo, lebo matko pit z flase nechce, proste sa s nou len hra, hryzie dudlik... a ak to nezaberie, tak vyskusame tie probiotika ako pise ericica... hadam sa to zlepsi.
Inak, Klaudi tu minule pisala, ze ma videla v DMke - ano boli sme tam vtedy... kupovala som matkovi kasicku - davam mu ju na noc, aby lepsie buval...

tinusi
5. nov 2008

Deina, lepiaca paska... to by som zinfarktovala, vsak to je brutus nebezpecne... este ze mu to buchnatovanie zabralo. Na taketo veci to ani nemusi... z toho mam najvacsi strach... 😕

catrin23
5. nov 2008

tinusi mas rp...

moni, mama ide o pol 7 uz k dr. no skoda.. tak aspon nabuduce ho dones... alebo mozte prist aj doobeda ak chces... 🙂

monica25
5. nov 2008

cavte 😎
cat-najblizsie vyuzijem tvoju ponuku...,neva aj tak to je priskoro... 😉

kati-dovolala si sa....???ak nie ja ti mozem zajtra pozriet,co ma vylepene na dverach....idem rano k dr.a mam ju beztak po ceste ...ordinaciu ma hned tu pri semaforoch oproti zmrzke...vedla babyshopu,dole je lekaren a potom by som ti dala vediet

monica25
5. nov 2008

kati nevies kde sa daju kupit take krabice ake si mala z ikee tu v zamkoch????potrebovala by som ich kupit par na pobalenie veci kt.nam zavadzaju v byte..........

monica25
5. nov 2008

kkati-a volala som s mamou...zajtra jej idem vlak pozriet....tak zajtra ti dam vecer vediet kedy pride 😉

serafinka1
5. nov 2008

Ahojte,nechodíte náhodou niektorá na brušné tance?

renika
5. nov 2008

seraf, ja nie a ani som nevedela, že v NZ také niečo je 😕 Ale super nápad, by som hneď išla, keby to bolo tu u nás 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre