Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

katika1
18. nov 2008

cat ok 😉 no hej ja by som si s ním rada zahrala.. najlepšie nejakú milostnú scénu 😀 😀 😀
reni no aj ja som sa čudovala.. ale vraj može pri tom tiecť aj krvička 😝 😔 no ešte má napuchnutý další očák, dve stoličky a spodné pod očákmi 🙄 😝 no moj chlap mi s ním vybavuje rande..asi sa ma chce zbaviť 😀

renika
18. nov 2008

kati, choď študovať herectvo, prijímačky urobíš, keďže tvoj herecký talent sa nedá prehliadnuť, a potom len dúfaj, že si ťa pani Dzurindová všimne alebo kto vyberá hercov a že ťa vyberie 😀 Ale teraz neviem či by si sa hodila do deja, keďže sa vracia k svojej veeeeľkej láske Lucii...

ou bože tie zuby 😖 😔

katika1
18. nov 2008

reni dobre 😀 prečo myslíš, že mám herecký talent? 😲 😕

renika
18. nov 2008

a nemáš? 😲 Bojíš sa ísť na prijímačky? Pôjdem s tebou? 😀
Rišo pozerá ordináciu? Teraz bola dobrá časť, že?
čo je s Jajou, že sem nechodí?

katika1
18. nov 2008

nemám! 😝 hej pozerá, ešte viac je na tom závislý ako ja 😀
ja neviem čo je s nou.. vykšeftila som, že zajtra ma vezie do školy, lebo máme rovnako hodiny.. 😎

renika
18. nov 2008

aj Jaja chodí na denné?
kedy ti začínajú skúšky?

katika1
18. nov 2008

hej aj ona..
od nejakého 15teho dec mám zápočtový týžden a od januára skúškové 😝
tebe?

renika
18. nov 2008

prvá skúška 28. novembra, už sa učím
ďalšia 6. decembra, už sa učím
obidve ťažké 😒

veľa skúšok mávate za jedno skúškové?

katika1
18. nov 2008

mne sa zajtra taaaaaaaaaaaak nechce do školy 😔 😔 😔
ja neviem čo kúpiť chlapovi- v pondelok má narodeniny 😔 a na vianoce to ani nehovorím 😝

renika
18. nov 2008

Rišo je škorpión? Alebo to je už strelec?

katika1
18. nov 2008

ako kedy.. toto ani nie.. viac zápočtov.. ale dve ťažké 😝 ja sa ešte nič neučím 😅
strelec 😎

renika
18. nov 2008

ani mne sa nechce čumieť do tej knihy, ja neviem, neznášam zimný semester, to sa tak vlečie, medzitým Vianoce, skúšky pred aj po, neviem vypnúť cez sviatky odkedy chodím do školy, v hlave mám vkuse len kedy a aké skúšky sú v januári 😝 Letný semester to ani neviem ako prejde, teplo, slnko, mám viacej energie alebo čo. Toto je teraz otras, prinútiť sa učiť 🙄

renika
18. nov 2008

imunologička nič Riškovi nezistila? Len na krv máte ísť?

katika1
18. nov 2008

ja tiež a celkovo v lete som taká viac happy.. teraz v zime sa mi nič nechce 😝
to ako mohol niekto napísať do reklamy na detský otrivin tu na koni napísať, že pôžitok s dýchania 😲 😔 🙄

katika1
18. nov 2008

hej z krvy zistí aku ma imunitu,, len nam dala broncho vaxom na posilnenie imunity

renika
18. nov 2008

to som si ani nevšimla, až teraz 😲 Sila fakt! To už keď niekto robí reklamu a nevie po slovensky 😝
idem sa učiť, musím 😔

deina
19. nov 2008

Ponahlal sa domov ku mne, no nie, Katika? 😉 🙂

Chuda Risko, asponze je uz jeden hnusak zub vonku.

Aj Misulovi asi ide dalsi zub, nejaky je nervny, nespal v noci poriadne, teraz som cela ubolena a dnes ideme este aj k imunologicke, parada, skvely den.

katika1
19. nov 2008

čaute... som v škole a sedím tu s jajou 😀 a nechodí sem, lebo vraj zalomí hned do postele 😲
deina no ja neviem asi 😅 ale aspon do obyvačky mohol 😀
no aj miškovi prajem, nech mu vyjdu bezbolestne 😔

renika
19. nov 2008

ahojte 🙂 Zvlášť ahoj pre Jaju, vzácneho hosťa 😎
Jaja hneď zalomí? Tri malé deti čo má doma jej dávajú zabrať, čoooo? 🙄 Dievča, ty by si mala mať energiu aj za nás! 😝 Ja som po podobnej noci ako Deina ☹ A to už asi mesiac prespáva celé, tak som včera dobre potiahla s učením, že však sa vyspím. A to čo sa dialo v noci nemá komentár 🙄
baby a žiadne koňovanie!!! Učiť sa! A hlavne Jaja - nedaj sa zlákať od Katiky na zlé chodníčky, od teba očakávam, že raz budeš učiť moje dieťa 😎

podľa mńa keď Deinin muž zbadal rozopnuté nohavice a že poď dnu, tak radšej nešiel 🤐 😀

katika1
19. nov 2008

reni práve keby ich zbadal, šiel by 😀 ale nie 😉
jaja už išla na hodinu.. inak fakt.. je zmorená z neviem čoho 😠
reni no tak aj vás to chytá opať tie zuby? 🙄 ja som už mesiac nespala 😝
a maxik ani nepapa ani raz v noci?

renika
19. nov 2008

aha, tak už sa išla vzdelávať. to len asi ona vie, že z čoho je K.O.
neviem či zuby, ale fakt bol stále hore, mrmlal, poplačkával, sadal si...dokola dokola dokola celú noc
už mesiac nepapal v noci, najskôr som sa každé ráno čudovala, že však ja som nekojila, že čo je, ale teraz som si už zvykla a bola som rada, že ako super sa sám odnaučil ok nočného papania. Ani neviem koľko bolo hodín, keď som išla spať, ale strašne veľa a bola som hore takmer nonstop 😝 Ja asi skapem, keď to takto bude cez skúškové. Bola som taaak rada, že sa môžem do noci učiť a ešte sa aj vyspím, lebo prespí celú noc.

monica25
19. nov 2008

cavte 😎

ani roli nespal....hrozna noc 😔 ja som taka unavena a ma sopliky,takze cat neviem ci zajtra prideme a to doobeda mam gynekologa 😅 no uvidim ako to stihneme.....a ci sa mu to polepsi....a aj jemu asi idu zubky,svine hnusne ako ich trapia.....od malicka pocituju bolest ☹

kati-nech mastalira vybavi aj mne... 😀 kt.ste stretli tu olgu z gyn.????

kde ste kupovali cizmicky detom....???
a zima je hnusna....skoro je tma,pod mrakom vetsinou.....,fuka vietor...ale mam rada ked snezi,ale zas ta clapkanica ked s a to roztapa.....leto je lepsie....slnko voda netreba sa ta kobliekat
kati-ten broncho v.vam dala na 3 mesiace 10 dni uzivate 20 dni nic a potom tak 3 mesiace???roli to tak uzival...

no ideme do lekarne....a obchodu........

katika1
19. nov 2008

reni no aj ja sa teším na skúškové 😝
a kedy vstáva? 🙂
moni tam v hoteli a rišo s nou bol fajčiť 😀
ja u baťu
a broncho každý druhý den jednu kapsulu

renika
19. nov 2008

kati, vstáva neskoro, okolo deviatej, niekedy o pol deviatej a stalo sa už párkrát, že sme vstali o pol desiatej 😅 Proste ideál pre skúškové..Nemohlo to tak zostať? Asi nie, bolo by to príliš jednoduché potom 😠
dnes vstal o pol ôsmej 🙄 Proste, celý mesiac sa pokazil aj noc aj ráno
včera som bola u Baťu, majú pekné čižmy, ale my sme potrebovali papučky, kúpila som a úplne sa mu šmýkajú na podlahe 😒 tie čo mal predtým sa vôbec nešmýkali
čo robila oľga v hoteli? tiež relax wellnes víkend?

katika1
19. nov 2008

asi hej... čo ja viem.. s mužom tam bola
a rišo jej ešte vravej, že či tana radeva je ozaj taká krava, alebo len tam 😀 a vraj len tam 😀

renika
19. nov 2008

táňu som raz videla Na streche a bola tam veľmi zlatá a milá, nechápala som, že to ona je v skutočnosti takáto? Vtedy som pochopila, že je to skvelá herečka 🙂

katika1
19. nov 2008

no musí byť skvela, lebo trubku hrá výborne 🤐
no čo kedy máte čas na návštevu?.. ozaj kuken ip 😉

monica25
19. nov 2008

kati-mal sa opytat ci sa michal vrati k lucii????????a ze hilmerova odtial kedy konecne odide.... 😀 navzdy 😀

roli spinka,ale tzko sa mu dycha....kupila som mu libenar......sice v noci mal upchaty nostek,ale uz sa mu spustili sopliky....co davate vy????

katika1
19. nov 2008

Ahojte! Zdraví vás jaja 😀 Katka išla na hodinu a nechala mi tu pc, aby som sa nenudila 😵 Píšem pod Katkiným nickom, lebo ma to sem hned prihlásilo...
Renika osobitne ťa zdravím a dakujem za špeci pozdrav 🤐
A aby som vysvetlila to skoré zalamovanie do postele, tak ja som oficiálne chorá, som na ATB a lezie na mna čosik dalšie, začínam cítiť škriabanie v krku, fnukk! Okrem toho mám toho teraz v škole vyše hlavy, musím si dorábať 5 predmetov navyše + máme o jednu prax viac ako ostatní učitelia bakalári. Takže do 19. decembra sa nezastavím. Na budúci týžden píšeme napr. test na ktorý sa treba naučiť 500 strán! Preto vôbec nemám čas na počítač a ešte k tomu vždy ked prídem domov zo školy, tak sa na mna nalepí malá Katka a pri nej toho moc nenakoníkujem...to musíme pozerať rozprávky, kutyil sro, alebo priateľky 😅 ale inak ju lúúúbim jak kona! 😀
tuším začnem písať romány...hehe.

deina
19. nov 2008

Aj my sme vyfasovali akesi broncho, ale ma to zacat brat az v januari - boze, ta lekarka je vizionarka, ze? 😝 😀

U Batu maju krasne cizmicky, Misulo jedny dostal, ale su mu male, no smola. Asi ich aj vratila mama.

Co tie deti nespali tuto noc? Mozno sa im nepacila zmena pocasia... 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre