Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

katika1
25. nov 2008

aha a nepoznáme sa? 😉

ewinah111
25. nov 2008

katika,to sa pytaš akoze mna??????????

charlinka
25. nov 2008

Ahoj
Katkám všechno nejlepší k dnešnímu svátku.
Já chodím k dr. hogembuchovej a jsem s ní nadmíru spokojená. Na Galovičovou jsem slyšela docela chválu, ale asi to není tak horky jak to vypadá.
Svatba už asi není tak in jako dřív. je hodně páru s miminkama a svatba není pro ně potřebná. Teda alespon pro mě není, ještě to tak ani necítím.

katika1
25. nov 2008

dík 😉 ano ew .. sa mi zdalo.. 🙂
už všetci chodia 🙂 gratulujem viki 🙂
charli dík 🙂

ewinah111
25. nov 2008

neviem co sa ti zdalo 😀 😀 ?žeby z toho vínka zo včera?? 😀 😀 urcite sa nepoznáme.

katika1
25. nov 2008

no možno..

katika1
25. nov 2008

poznáte niekto piesen lovelockdown od Kanye West-a? ja som sa do nej zamilovala..a to je taký sexi chlap, že dovidenia 😨 😅 🤐

deina
25. nov 2008

Katika, vsetko najlepsie k meninam. 😵

Ta Galovicova znie divne, podla toho, ako Monika pisala a pritom som na nu tiez len dobre pocula.

Ale sa vam rozchodili tie deti. 🙂 Gratulujem aj Viki, aj Darinke k prvym krocikom.

monica25
25. nov 2008

s tym som nexcela povedat ze ako odbornicka je zla....len jej spravanie.... a vztach k detom.....celkovy pristup....a mozno len k nam.......neviem........mne sa jej spravanie nepaci a jej pristup k detom,a aj ku mne....

catrin23
25. nov 2008

ahojte...

dakujem vam vsetkym za prianie a vsetko naj prajeme aj katike....
no teraz odisli svokrovci 😕 a doobeda som tu mala kamosku s malym, tak bolo vsetko hore nohami 🙂

moni, ona neni zla, len niekedy ma asi svoje dni 😀 hlavne ked ju nieco nasere,tak potom je ku kazdemu taka... my k nej chodime preto, ze aj ja som knej od malicka chodila aj so sestrou....
prajeme skore uzdravenie a dufam ze sa coskoro vidime...

kati, mozes k nam prist na svadbu 😉 😀 no prideme, ak nebude zle pocasie, lebo ked bude snezit alebo mrznut tak neviem.. a kedy budete doobeda doma?ktory den?

darinke a viki gratulujeme, pekne sa rozbehli dievcata 😉 ako to rychlo preslo, na prvom stretku vsetky deticky len spinkali alebo sedeli a teraz uz behaju 🙂

monica25
25. nov 2008

asi tu zlu naladu skoro vzdy vychitame my.... 😀
cat-vydavas sa 😨 😵 😀 a kedy????? 🙂

monica25
25. nov 2008

cat-ked vyzdravieme tak uz urcite ano...sa stretneme,vzdy nam nieco do toho prislo

kati-a tenku ciapku som mu teraz jednu kupila,taku bledomodru a hrube mame 3....roland doniesol z londyna...ale este 1 al.2 ciapky tenke by sa nam zisli...ale asi jedna,len v tescu som pozerala a mali len tu bledomodru kt.som kupila,ine som tam neviedel,,,a uz aj plienky som kupila ked by nahodou....aj vlozky....uz len tie ortopedicke kt.vykseftujem od catrin-slubila,ze mi ich preda aj zo 100% prirazkou 😀 😀 😀 a latkove a mozme ist....

baby stacia mi 4x body.3x "dupacky"tenky pulovrik,1 mikina nejake pancuzky,ponozky do nemocky pre baby????al.som daco vynechala????
a "na domov "veci nam prinesie tato ked si pre nas pride........ 😀

tinusi
25. nov 2008

Moni, tak to mas fakt divnu dr. Urcite ju zmen!!! My chodime k Lorandovej a ta je vzdy samy usmev a paci sa mi, ze ked mame nejaky problem, vzdy mi predostrie viac rieseni... medikamenty i "babske rady"...
Keby mi niekto povie u lekarky v cakarni, ze tam ma byt ticho (a asi aj v inej cakarni) tak by som mu asi to dieta strcila, ze nech mi ukaze, ako sa to da.... nonsence!!! A asi by som mu potom dovolila vsetko. Nech vedia, co je to hluk...
a u lekarky si maleho mala nechat tak... nech beha, plazi sa, nech jej vsetko zhadzuje a chyta... aby sa uvedomila... 😖

tinusi
25. nov 2008

Katkam vsetko najlepsie!!!

Katulik, ten tvoj drobec je take cislo.... normalne som namakko uz ked tu citam, aky je prespekulovany... a ze Katka mamiňa... to je chuuuutneeeee... 😵 😵 😵 Inak, uz aj z tych jeho fotiek som mimo... ale to bude laska na prvy pohlad, pamatas sa, ako sme sa stretli vtedy, ked som bola tehu? 🙂 Inak, este ti dlzim palacinky... 😉
Darinke blahozelam k chodeniu... mamina ma teraz postrach...

Nas krpec sa uz postavi v postielke ako velky frajer, prvy krat sa mu to podarilo asi pred 3 tyzdnami, potom dlho nic a teraz este ho len posadim a uz vstava... dokonca sa presuva...

tinusi
25. nov 2008

Gratulujem ak Viktorke k chodeniu... 😉

Moni, myslim, ze este ortopedicke nohavicky pre maleho a rukavicky na rucky - my sme ich vyuzili, lebo krpec sa vkuse skrabal pazurikmi...

tinusi
25. nov 2008

No, vsetky asi kukate do telky na Mastalira.... 🙂 🙂 🙂

Ale inteligentny, ako prekukol riaditelku... to by realny chlap ani nezvladol.. 😀

catrin23
25. nov 2008

moni, ortopedicke aj rukavicky mas uz nachystane... a ortoped. su trojky, tak hadam nebudu velke. ja som ich kupila a uz sme ich nepotrebovali. a este nezabudni ciapocky pre babatko do nemocky a plienky normalne latkove a dalej ma uz nenapada ze co este...
no a asi sa budem, buduci rok, termin dohodneme, ked pride denis 🙂 este o tom nik nevie, na vianoce vsetkych prekvapime 🙂

catrin23
25. nov 2008

dakujeme tinusi 🙂

monica25
25. nov 2008

cat-gratulujem 😵 😀
a diky 😉 za vecicky
no normalne plienky mame uz lkupene,uz len latkove dokupime a dudlik este...

catrin23
25. nov 2008

a matko je sikovny, ked sa uz takto pekne postavi 😉

mne si brianko natrhol dnes peru a aj na brade mu tiekla krv. boli tu svokrovci a on sa hral s kockami a smykol sa. ale len trosku mu tiekla krv ani velmi neplakal.no ale akurat teraz ked tu boli oni 🙄 😨

catrin23
25. nov 2008

dakujem moni, ale este nehovor rolimu, ci uz vie? 😀

monica25
25. nov 2008

tinusi-pozerali sme na mastalira,hej 😀 minule som povedala chlapovi nech mi raz dovoli ho podviest a to s mastalirom 🤐 😵 😝
a potom ma napadlo,ze aj rozboril sa mi paci..... 😎

catrin23
25. nov 2008

este si to mozno aj ja rozmyslim, uvidime ako stravime vianoce a tak...jednen zly skutok, a ma smolu 😀

monica25
25. nov 2008

nie spi,ale on je smirak....aj minule som tu daco pisala o mojom byvalom....a este som to tak dokoncila,ze dufam,ze to roland nebude citat...a on si otvoril konika a vsetko precital.... 😠

catrin23
25. nov 2008

moni rozboril je uz stary, ale szmpos, som ho obsluhovala na permone a privrela som ho do dveri 😀 nahodou.mali sme v bare netopiera a on otvoril dvere do restiky a ja som sa tak bala aby nevletel dnu, tak som akurat privrela dvere 😀 😀 to radsej s mastalirom

monica25
25. nov 2008

al.s obi2 😀

catrin23
25. nov 2008

no keby sa denis do tohto rozumel tak aj on by urcite smyroval 😀

vsak nech sa prihlasi a moze klebetit 😀 😀

catrin23
25. nov 2008

ked budes v nemocke, tak bude mat dovolenku??

monica25
25. nov 2008

neviem este asi hej al.bude chodit na 6 a bude len do 2...svokra xce ostat doma 😒

catrin23
25. nov 2008

no raz jeden a potom druhy, aspon porovnas ktory je lepsi a das info 😝 😀 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre