Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

katika1
21. jan 2009

ahojte.. moni 😵 😵 😵 ahoj! Jasné, budem mať čas 😵 v podstate hociktorý deň, povedz kedy to tebe vyhovuje!
Danielik je krásny! teším sa na neho.. ale dúfam, že mi povieš aj to čo sa do telefonu nedalo 😉
aaa brušné asi nie, chodím na badminton a občas cvičiť, to by ma už chlap prizabil, keby každý večer on ukladal krpca 😅

ako zajtra???? kedy ideme?

katika1
21. jan 2009

moni na tej poslednej foto sa malý riadne podobá na teba 😲 😲 😲 😲
😀 teším sa aj na roliho, lebo ja som ho prosím pekne ešte ani nevidela chodiť 😔

catrin23
21. jan 2009

ahojte....
moni, maly je cely na teba ako tak kukam 🙂 😉
uz ste kupili kocik? dnes som videla v kinderbunker, taky pre 2 deti Graco, taky bol dobry, lucil sa mi. 😉 len by sa vam nemestil do vytahu 😖 ale to sa asi dvojity ziadny nebude mestit,co?? 😕 🙄

kati, co risko? mala si aj v kabelke colu? a velky riso sa najedol coloveho mc donalda?

tak kedy sa ide zajtra??

katika1
21. jan 2009

katuš nie v kabelke som chvalabohu nemala
ale rišovi som zachránila len burger 🙄
my tam prídeme okolo 15tej 🙂

ericica
21. jan 2009

cavte 🙂 monica maly je taky chutnucky ze normalne mA to zase chytilo(aby si bola v obraze mam uz velmi velku chut na druhe babo ) 😀 a ako ti danielko spinka ,je medzi nimi rozdiel myslim ked bol maly roli a teraz danko???
no my prideme okolo pol stvrtej ,aj keby som dala malu spat o jednej tak tie dve hod.musi spat...
kto este pride?????

kika86
21. jan 2009

Ahojte baby 🙂
Moni, precitala som si tvoj opis porodu..no hroza!!! Ja som rodila pred 5 tyzdnami a mne to tam pripadalo ako keby som tam bola len sama. Keby som tam nemala manzela, tak sa tam zblaznim od "nudy"...Sestricka ma prisla pozriet raz za 2 hodiny, potom totalny nezaujem... A co sa tyka novoredeneckeho...radsej pomlcim...

catrin23
21. jan 2009

my prideme podla toho kedy brian vstane, kedze dnes zase nespal cely den a teraz uz 10min zarezava 😔 zajtra ho uz dam nasilu o dvanastej spat nech je fit na tretiu 😅

monica25
21. jan 2009

cavte 🙂
kati-okrem ut.kt.kolvek den 😉
kika 86-presne tak...bud fajcili al.lustili krizovky al.sa starali o nase romske spoluobcianky....
cat-este nemame ...nevieme sa rozhodnut aky kupit...surodenecky by nam bodol,ale nezmestil by sa do vytahu a ani do kufra...do auta....tak neviem a nejak nemam cas hladat na nete a uz by som ho potrebovala mat doma...
aj ja xcem do m.c.,ale nemozem ☹
danielko spinka a papa ani neviem,ze mam druhe dieta zatial klop klop si musim zaklopat....a aj v noci malo papa,zobudi sa kazde 3-4 hod.troska pocucka a spinka dalej.....nenarocne dieta....
roli tiez bol dobrunky aj je len nespava dobre v noci ....spal do 4 mesiacov potom sme boli v nemocke a odvtedy sa to zmenilo.... budi sa casto v noci predtym aj on sa budil kazde 3-4 hod.
este aj teraz je casto hore...ale napije sa al.mi podam dudlika a spinka dalej .....

a dakujem za pochvalu danielika anjelika 😀 je to krasne ,mile,dobrunke babo..... 🙂

katika1
21. jan 2009

moni ale kolkokrát pozerám na tú foto stále sa mi viac na teba podobá 😵
prajem ti aby roli začal spávať celú noc 😉 a aj danielik by mohol 😀

monica25
21. jan 2009

kati-potom by som mala fasa zivot 😀 uz by mi bodlo konecne sa vyspat....diky...aspon jeden z nich ked by spinkal,ze by som sa budila len k jednemu z nich....ale minulu noc sa budili spolu za sebou,som bola prekvapena 🙂

katika1
21. jan 2009

ale roli už pomaly začne spinkať lepšie 😉 a ako búvate? roli s tebou a drobec v postielke?

renika
21. jan 2009

čaute
díky, že ste na mňa mysleli, tá skúška bola ale otras 😖 Trošku šibkalo profákovi 🙄

catrin, noooo už sa niečo črtá 😀 Ešte pred pár mesiacmi si hovorila, že si nevieš predstaviť, že by si chodila do školy a teraz už rozmýšľaš. Máš ešte čas podať prihlášku. Na denné by som ja nešla, v NZ je dosť externých, dá sa vybrať si myslím. Ja by som bola teraz piatačka, keby som išla hneď po strednej. Ale ja som išla hneď po maturite do práce a až o dva roky som začala študovať. Moje spolužiačky už tento rok končia.

moni, malý je veeeeľmi zlatý 😵 A kati má pravdu, aj mne sa podobá na teba! 🙂

monica25
21. jan 2009

naopak...drobec somnou a roli v postielke...bala som sa,ze ma roli kopne...dost sa otaca prehadzuje a spadol aj s postele,tak siel on do postielky a celkom dobre,hadam aj lepsie spinka.....on sa napije s cajika aj sam,zahodi flasku strci dudulku do ust a spinka dallej....a ked ja som taka leniva vstat z postele...rolimu len podam to co potrebuje a k malemu sa len otocim a nakojim,ked by on spal v postielke by som zakazde musela vstat a vybrat ,dat ho nas5 do postielky a na to teraz nemam energiu....tak tieto 2 veci zavazili a roli siel do postielky aj ked mi je to luto...,ale musel to byt on

katika1
21. jan 2009

moni a zvláda to v postielke? neplače? riško by plakal 😔

ericica
21. jan 2009

Caute katika dokedy su v MC do siestej?
muz nema zajtra cas ale ja si taxik zozeniem 🙂
klaudi ak chces ist aj ty ozvi sa mi 🙂 no moja by v postielke tiez nespala ,to mas dobre moni ze ti spi 😅
ona na velkej posteli a nasa manzelska je prisunuta k jej posteli 😒

deina
21. jan 2009

Moni, Danielko je krasny. 😵 😵

Inak ja som dost prekvapena, ake mate mnohe skusenosti s novorodeneckym a najma so sestrickami. Ku mne boli celkom mile, aspon vacsina (nejaka krava sa sem tam nasla) - na porodnici uzasne (dva dni som lezala na vzdycharni a sestricky boli zlate, velmi nam pomahali), potom hore na JISke, tak tam to bolo najlepsie, ta starostlivost o maleho, pacilo sa mi, ako sestricky svojou pracou zili, prihovarali sa detom, hladkali ich... potom na oddeleni patologickych novorodencov (tusim tak sa to vola, "druha strana" od sestonedelia) to uz take super nebolo, doktorky boli uzasne, ale sestricky, ako ktora, jedna bola velmi zlata, dve mile, dve otrasne a tie ostatne sa dali zniest.

deina
21. jan 2009

Vy idete zase do MC, ked mi maly spi. 😨

ericica
21. jan 2009

deina vsak aj ja idem az okolo pol stvrtej.dokedy misulo spi?????????

tinusi
21. jan 2009

Nooo, my by sme mohli prist aj o druhej, ale asi prideme okolo tretej tak na hodinku... aby som tam nebola sama, lebo matko je este krpec a moc sa teda nenahra..

deina
22. jan 2009

Spava do pol piatej a to sa mi uz potom nechce nikam ist. Teraz zase spava 2x denne (okolo desiatej a okolo pol stvrtej). Ale snad sa tam raz dostaneme aj v case, ked nespi. 😅

kika3
22. jan 2009

HAPPY BIRTHDAY 😵 katika vsetko vsetulinko len to najlepsie k tvojim krasnym narodeninkam vela vela zdravicka stasticka lasky aby ta risulko posluchal a nech sa ti splni vsetko po com tužis 😉 😉

tinusi
22. jan 2009

Deina a kebyze prides na druhu, tak by si tam mohla hodinku byt... lebo Matko dnes isiel spat uz pred desiatou, tak pocitam, ze sa nam cely den posunie o hodinu a pol a teda by mi to vyhovovalo viac o druhej ako o tretej, lebo potom uz bude mozno ochrapany a mrncavy...

ericica
22. jan 2009

caf 🙂 tinusi tesim sa ze aj ty prides,no ja dam malu spat o hodinu skor aby sa do pol tretej vyspala a hadam aj nam vyjde ta tretia 🙂
baby ale podet nie ze tam budem sama ☹ 😉
katika tak ty mas dnes narodky???????????tak aj my sa pripajame ku gratulantom a zelame ti vsetko dobre....Hlavne vela zdravicka 😵 😵 😵

catrin23
22. jan 2009

katy vsetko naj k tej tvojej 23

kto ide do mc?

renika
22. jan 2009

ahojte
aj my ti Katika prajeme všetko Naj Naj Naj, zdravie, šťastie, splnenie každého sna a tvoji dvaja chlapy nech ťa poslúchajú 🙂 Aaaa ešte veľa šťastia pri štátniciach 😉

my do mc nejdeme, Maxim teraz spí a poobede mi ho berie dedo k nim, ja sa budem učiť. Čaká ma ešte posledná skúška, ale najťažšia.

katika1
22. jan 2009

dakujem, dakujem, dakujem 🙂

tinusi
22. jan 2009

Katus vsetko najlepsie k narodkam...

katika1
22. jan 2009

tinus dík 🙂 dúfam, že dojdeš do mc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

monica25
22. jan 2009

katika-vsetko naj naj naj k tvojim nar 🙂 vela zdravisa,sastia,lasky,nech sa ti splni vsetko po com tuzis..... 😉

deina-dakujeme 🙂

tak roli vydrzi ako vydrzi....zatial sa dari,aj ja ho mam prisunuteho k posteli a po kazde ked vstene mi drzi ruku al mu hladkam hlavu kym nezaspinka nas5.....
a zas je chory ☹ horuckujeme...v noci mu stupla,cely den sedi na gauci ani sa nepohne.....a a tvaricke krasnej mu vysli take male cervene bodky....ako keby krvne podliatini.....nie su to tie klasicke"jebaky"ako keby mu tam celu noc s ihlou pichali male bodky....neviem co t moze byt a ma to len na travricke..... ☹

danielko- zas poslucha papa cicika 🙂

vy ste vsetky v mc.taaaaaaaaaakkkkkkkkkkk vam zaaaaaaaavvvvviiiiiiiiddimmmmmmmmmm,sla by som uz aj ja medzi ludi,pokecat.....

tato noca zabijak s tym,ze roli horuckoval bol este castejsie hore..... 😔 chudacik mi ho je luto,taky je smutnucky....

deina
22. jan 2009

Katika, vsetko najlepsie prajem k narodeninam. 😵

My sme sa napokon vybrali k nasim a krpec bol nejaky unaveny, spi uz od pol tretej. Nabuduce sa k vam pridame, do tretice vsetko dobre, uz to vide. Som na vas zvedava.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre