Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

katika1
25. jan 2009

ok ozvem sa ešte do vtedy.. malý ma trochu soplíky a neviem, či je nachladnutý, alebo zo zubov 😕

monica25
25. jan 2009

kati-ok,tesime sa 😵 😵 😵

catrin23
25. jan 2009

cawte...
no neviem co je to s tymi detmi. brian jaci dennodenne a velakrat za nic. taky vie byt zly.uz dostal par krat aj po zadku 😨 strasne sa zhorsil! 😒
moni dojdem poobede, ked pride mama z rob. lebo maleho asi nedonesiem. ja ti napisem alebo zavolam zajtra ze kedy mozem 😉

monica25
25. jan 2009

cat-ok,ale ozvy sa mi na mob.neviem ci sa dostanem sem na konika...vsak dones aj brianka...sa zahraju s rolim....

catrin23
25. jan 2009

ok, na mobil ti pisem... uvidim aky bude, a hlavne kedy pojde spat 😉

ericica
25. jan 2009

ahooooooojte ,to je mi luto ze danielko nespal ale ani tato moja opica vcera v noci hysacila od tretej az do pol siedmej 😠 a predstavte si dnes ked som jej umyvala zuby som zistila ze mame vonku poslednu stvorku 😝 preto si chudinka pchalaruku stale do pusy 😀 takze uz mame 10 zubov 😵 😵 😵
catrin rebi je tiez taka zla a hysaci pre nic za nic 🙄 🙄 🙄 uz mam z nej niekedy take nervy ze az 🙄 🙄

catrin23
25. jan 2009

moze byt ze maju take obdobie?? alebo to zo zubov?? a ked sme boli v mc tak len ceckosil pri mne skoro cely cas, ze aky je on dobrucky a doma no hroza
😒

ericica
25. jan 2009

no ved to aj moja v MC bola ako vymenena a doma ju chytaju poriadne raple mali by ste ju vidiet ani ju nespoznavam a hlavne ked neni po jej 🙄 🙄 🙄 hodi sa o zem a vresti ako pavian
ale uz som prisla na to ze ked si ju nevsimam tak po case ju to prejde a pride za mnou akoby nic 😅
cat ja sa uz normalne tesim na rano 😀 som asi zavisla na tom seriali ,inac potom telku cely den nekukam aby uz bol koniec 😀 😀 😀

katika1
25. jan 2009

baby, práve robím koláže z fotiek a kukala som fotky kde bol riško malinký.. normálne mi prišlo do plaču, že aký bol nádherný!!! Úplne dokonalý! A riadne tučný 😀
Bože normáliš mi to chýba 😔
cat Riško býva zlý väčšinou zo zubov.. keď mu nejdú, nehysáči
a hlavne keď mu šiel prvý očák bol taký zlý až som sa rozplakala, čo za decko to mám 😔
ale v den ked sa prerezal už bol zas dobrunký 🙂
no ale veci akože 300krát mu niečo zakážem a on to potajomky aj tak spraví nerátam medzi zuby 😅
minule som na neho húkala a vravím, že Pojdeš do kúta? A malý, že ANO! 🙄 a odtial sa otáčal a robil vykrikoval "kukuč" 🙄 😀 😀 😀 no hnevaj sa potom na neho 😅

catrin23
25. jan 2009

no pockaj, potom zas zacne druha telenovela, a mozme zase sediet 200casti pri telke 🙂)) 😀 😀 ale ty si dobry zavislak 🙂) ja niekedy aj ranajkujem v posteli s malym ze to pozeram, ale konec uz nikdy nevdim, lebo brian vymysla

catrin23
25. jan 2009

ja som dnes zavrela brianka do zachoda 😀 tak hysacil ze sa uz nedalo. a trosku sa ukludnil... ale tiez zakazem, ale ako by som do vzduchu vravela 🙄

catrin23
25. jan 2009

kocky, asi sa prihlasim do akademie vzdelavania, anglicky jazyk, zameranie cestovny ruch a hotelierstvo. zajtra tam idem volat, tak hadam ma este zoberu. kto sa chce pridat??? 😉

renika
25. jan 2009

ahojte
parí sa mi už z hlavy od učenia, na dnes asi končím, už nevládzem 😝
veď tie telenovely čo chodia ráno opakujú, nie? Čo ste robili, keď išli v premiére? 😀

kati, ja chcem vidieť koláááááž! Chcem vidieť Riška, veľmi! Tak dávno som ho nevidela ☹ Keď túto skúšku urobím, tak sme u vás ako na koni, dobre? Keď som mnou nevykopneš dvere, že sme skôr neprišli 😅 😔 A Riško bol nádherný, je a aj bude! A som pozerela tvoj album a ty tam nemáš ani jednu fotku, kde je Riško bábo, daaaaaaj, prosím 😵

renika
25. jan 2009

cat, prečo predávaš nočník?

katika1
25. jan 2009

cat a to je čo? to nie je výška?
ja to študujem, ale inak sa to volá 😀 a strednú máme obe to 🙂
reni rada by som pridala.. ale nemáme tu 3G - preto ideme meniť internet- a tento je taký slabý, že sa nedá pridať žiadna fotka
hned mi padne net
ale ak budeš na skype - pošlem všetky koláže

katika1
25. jan 2009

reni dojdite, budeme radi

renika
25. jan 2009

som na skype aj teraz
za aký idete meniť?

catrin23
25. jan 2009

reni, tato telenovela tusim este nebola 😀
predavam, lebo maly na nom vobec nesedi, sem tam si sadne aj to obleceny 😖 tak chcem kupit obycajny a uvidime ci aspon tma bude pisat 😅

kati nie je to vyska, to je tu v nz, su to kurzy. hned ti hodim link

ericica
25. jan 2009

ak tam neni predmet matika tak uz aj idem 🙂 ja som z matiky totalny pako....
hej zavisla som vsak aj ten serial paloma ked som jeden den nemohla pozerat uz som bola z toho chora 😀
kati si mi neodpisala ci si dostala to cd??????????????uz som to malej slubila 🙂

katika1
25. jan 2009

reni neviem za aký
aaa cat táto už išla veru - ja som ju kukala vtedy.. aj ked nie pravidelne 😝 mna to nebaví 😅

catrin23
25. jan 2009

ja som ju nevidela este.... ja som bola zavisla, ked som bola tehu a lezala v nemocke, tak so spolubyvajucou sme pozerali kazdu jednu sekundu a ked nahodou bola vizita a museli sme vypnut, tak sme nadavali 🙂 to bola vtedy ta kde boli 3sestry a 3bratia, neviem ako sa to volalo 😅

ericica
25. jan 2009

inac zajtra idem zas do Zamkov,zajtra mam termin k Stankovi a uz teraz mam z toho depku.so tam objednana na 15:45 a ako to tam poznam dostanem sa dnu len po tretej 😕 😕 😕 nebudete zajtra niektora v meste???????

catrin23
25. jan 2009

eri, matika tam nie je, vsetko je to v anglictine 🙂

catrin23
25. jan 2009

juuuuuuj, nechcela by som k stankovi 😨
ja sa chystam k moni zajtra, tak asi nebudem

ericica
25. jan 2009

je to super ....lenze problem je ze ja som mala 7 rokov nemcinu a z angliny toho vela neviem 😀

catrin23
25. jan 2009

tka to budes eri v predstihu ked si objednana na 15.45 a ty tam uz budes vnutri o tretej 😀 😝 😀 😀 😉 😉 🙂 😉

catrin23
25. jan 2009

je aj kurz v nemcine.... 😝 ja som sa tiez ucila asi 10rokov nemcinu a teraz sa viem asi len pozdravit 😅

ericica
25. jan 2009

😀 😀 😀
14:45 ja som uz hotova

ericica
25. jan 2009

cat bola som sa v kalendari pozriet ze kedy to mam presne ist lebo uz sama seba popletiem 😝
ako vidim zase budeme mat krušnu noc mala bola zas hore s placom asi ju trapi to zubisko 🙄 🙄 🙄 nemam rada zuby 😠 😠 😠
ja som s nemcinou kamaratka rozumiet rozumiem,ale ked sa mam vyjadrit ,tak to asi vyzera 😀 bud miesam minuly cas s pritomnym alebo naopak 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre