Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

monica25
10. júl 2009

hej seraf ako som porodila som si po 6nedli dala predpisat tiez antikoncepciu som si ju nevybrala a som dopadla 😀
uz teraz su dvaja uz si nemozem dovolit tretie prekvapenie 😅

renika
10. júl 2009

seraf, mám, počkaaaaaaaaaaaaaj

serafinka1
10. júl 2009

no jasné, chápem aj ja som rozhodnutá na antikoncepciu hneď ako mi nabehne menzes. Nebudem už riskovať. 😀 😀

renika
10. júl 2009

tiež som sa zasmiala na monikinej story 😀
a tiež mi bruško nepopraskalo

monica25
10. júl 2009

ja som este menzes nemala 😅 od porodu,,,a pred masiacom som bola na preventivke a 5x som sa opytala dokiho ci som neni tehu 😅 ma ukludnoval ze nie....sa uz bojjjjjjjjjiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmm

no ale tieto beres bez prestvky...mam ich v kuchyni na mikrovlnke a nexce sa ni tam ist a ma nenapadne ako sa volaju....

renika
10. júl 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... tu je kde si nezakrývam telo kvetmi 😀

renika
10. júl 2009

aj ja mám moje na mikrovlnke 😀
moni, ty si dobrá, že 5x si sa opýtala, tu sa smejem 😀

monica25
10. júl 2009

krasna zana v krasnych satoch 😵

serafinka1
10. júl 2009

no Reni úplná nádhera, tak tieto šaty si naozaj nemohla nechať v obchode, sú ako šité na Teba. Manžel sa do Teba ešte raz zamiloval, čo?

Moni nemusíš pozrieť, určite sú to tie čo myslím, iné totiž nie sú.

monica25
10. júl 2009

hej take ruzove balenie nieco na a.....

reni-hej aby som si ich nezabudla dat 😀

serafinka1
10. júl 2009

no tak teraz si ma dostala, moje boli žlté 😒

renika
10. júl 2009

tá druhá fotka je tá, ktorú som sem chcela dať, fotená týždeń pred promóciami, len aby ste videli šaty, ale som sa sem potom nedostala...
a ďakujem vám za pochvaly 🙂
a som sa spýtala teraz muža, že či sa do mňa ešte raz zamiloval a on, že nie, lebo už sa nedá viac ľubiť ako on ľubi 😀 a že sa to nedá ani opakovať ešte raz 😀 dilinko 😵

renika
10. júl 2009

baby, cerazzette?

serafinka1
10. júl 2009

óóóóó to je romantik, no tak gratulujem. 😉

serafinka1
10. júl 2009

ano cerazzette som myslela ja.

renika
10. júl 2009

a ešte je počas kojenia azalya

renika
10. júl 2009

a moni asi odišla hľadať tabletky na mikrovlnku...

monica25
10. júl 2009

ja mam azaliu-mi to nedalo som sa bol pozriet 😀

serafinka1
10. júl 2009

😀 😀 😀 ona asi myslela tie, lebo sú na A. O tých som ešte nepočula. A Mirena sa môže keď kojíš či nie?

monica25
10. júl 2009

reni -ma smyrujes 😀

renika
10. júl 2009

mirena sa môže...to to teliesko, aj keď vylučuje hormóny ale sa môže

serafinka1
10. júl 2009

no tak to by som chcela ja. Ale ešte mám dosť času na rozhodovanie 😝

monica25
10. júl 2009

baby opustam vas 🙂 prajem vam dobru noc a krasny vikend 🙂 dufam,ze nam nebude prsat,,,, 😠

renika
10. júl 2009

moni, dobrú noc
aj ja som sa chcela už rozlúčiť, idem do sprchy...
a tiež pekný víkend 🙂
ahojte

serafinka1
10. júl 2009

Dobrú noc, idem aj ja, manžel zostáva v ordinácii, tak si idem ľahnúť aj ja. dobrú noc, som rada, že sme si takto dobre pokecali a aj sa zasmiali. 😉

ericica
10. júl 2009

cavte 😉
reni isla som pokukat fotky a uz su vymazane ☹ aj ja chcem kuk potom ich hod este raz hore 😵
zajtra mame party potom hodim aj ja fotky a uz by sme si mohli dat dake stretko ked sa uz nechodi do mc.....
inac uz hovoria dobre počko aj cez 35 stupnov tak som velmi zvedava 😕
dobru noc

catrin23
11. júl 2009

ahojte...
reni aj ja chcem vidiet fotoooooo 😉

baby nenchystate sa na strand niektory den?aj tam by sme si mohli dat stretko,co vy na to?

catrin23
11. júl 2009

ja som vcera kukala air force one, ale keby som vedela ze ste tu tak v nocnych hodinach tak sa zapnem :(

deina
11. júl 2009

Nestihla som fotky. ☹

My sme dnes boli na 4d, takze mame potvrdeneho chlapceka 😵 - taka mala potvorka, vobec nespolupracoval, sice ukazal, co je zac, ale hlava zaborena do placenty (len zboku sa mu dala vidiet tvaricka, ale zlaty je, vyzera presne ako Misko) a taka poloha, ze nohy skrcene, paty pod bradou... 😀 Presne zodpoveda svojmu tt, len nohy ma dlhsie, vraj na 24tt, ma priblizne 570g.

Ta taka nejaka antikoncepcia sa zide aj mne, dufam, ze mi bude sediet. Dve deti stacia. 😅

serafinka1
11. júl 2009

Deinuš tak gratulujem k tomu Dušankovi. Inak krásne meno ste si vybrali. Poznám jedného Dušana a to je chlapec veľmi zlatý, dobráčisko. Má veľmi dobrú ženu a krásne dieťa, len mal v živote smolu, že bol elektrikár a tak mu časť tela zhorela.
U Stanka si bola na tom 4D? Koľko si za to vypýtal? Nevieš koľko pýta od nie svojich klientiek?

Catrin na štrand chodievame, no nie veľmi sa ja teraz v tej vode môžem máčať, takže tam chodím s manželom aby on bol vo vode s Dadkou. Ale bud.týždeň od utorka hlásia tropické teploty, tak niektorý deň by sme vybehli.

Ale s Vami ja asi nepôjdem, budem mať pri Vás komplexy, všetky také super štíhle a ja také malé tučko. 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre