Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

klaudi68
11. júl 2009

Renika aj ja chcem vidieť fotky 😉 Inak Viki UM vobec nechce 😖 pýtala som sa dr. a ona vravela že to nevadí keď už všetko papá, mám vraj skúsiť po niekolkých mesiacoch, možno jej mlieko znovu zachutí. Vraj ani jej deti UM vobec nechceli keď prestala kojiť.

catrin23
11. júl 2009

seraf, nemusis mat komplexy..to ja by som mala mat, ze vyzeram ako 15 rocna, a navyse som zas schudla, ale urcite vies preco... no ani ja nevojdem s malym do vody,ja maleho chcem dat iba do toho maleho bazeniku,co su pre deti. a zoberiem aj moni, dobre moni? nejako to zvladneme s malymi 🙂
tak sa dohodneme, kto by este isiel?? 😉

catrin23
11. júl 2009

deina, gratulujeme k chlapcekovi, a kde robia 4D aj v sobotu???

serafinka1
11. júl 2009

Viem Catrin. Ale hlavu hore, život ide ďalej. Si silná žena.

Klaudia ani moja nechce umelé, tak jej dávam plnotučné trošku ocukrované a to vypije. 😝

catrin23
11. júl 2009

dakujem seraf...nejak to zvladneme 🙂

mne nechce brian kravske, iba niekedy ho vypije ale malo.skor um. a do kravskeho musim dat granko,lebo si vypyta grankove mliecko 😉

serafinka1
11. júl 2009

hej a ktoré umelé ti vypije?

catrin23
11. júl 2009

seraf.. nestle bifidus junior 1

monica25
11. júl 2009

cat-ok uvidime este....neviem ako poriesim spanok ak by som sla s 1 kocikom.... 🙂
no a decka uz konecne spia.....mam horucku a strasne ma boli lave prso.... ☹neviem od coho a celkovo vsetko cele telo...aj okolol mojej jazvy...no ked som bola na preventivke moj doki mi povedal ze tam ma m mensi zapal ale dajak to neriesil antibiotikami...,zevraj ked sa pohorsi mam sa vratait.... idem si aj ja pomaly lahnut

dnes sme tu mali babku boal zlata eri diky za tortu bola nadherna strasne sa jej pacila 😀 a aj chutila

🙂

dufam,ze oslava dopadla dobre hod potom fotky 🙂

monica25
11. júl 2009

deina-aj ja gratulujem 😀 vitaj v klube 😵 😵 😵 zalozime si tu pomali futbalovy team 😵 😵 😵

catrin23
11. júl 2009

moni, no dufam ze to bude ok, a neni to nic vazne. ako ste dosli domov potom? vladala si?

no ked to t spocitam tak vsetky by sme spolu mohli zalozit tu futbalovu jedenastku 😀 a baby budu roztlieskavacky 😀

serafinka1
11. júl 2009

Moni mala by si ist k lekarovi co najskôr. Nech to nemas este horsie.

ericica
12. júl 2009

catrin aj my by sme sa pridali na strande len povedzet kedy 😉
seraf viem o kom pises (myslim toho dusana)ta bab rodila nieco za mnou a tiez o stanka 😢 ma to tazke nezavidim jej...
kati kedy pridete......idem zmensovat fotky a potom objednam cez happy foto je tam dobra akcia .....
oslava dopadla vyborne potom hodim foto a diky moni sa tesim ze sa pacila aj chutila 😉

catrin23
12. júl 2009

eri..no ja planujem tak utorok streda...kto sa tak prida?

ema.nz
12. júl 2009

ahojte,len tak zbezne som vas precitala a musim zareagovat:Serafinka podso mnou na strand pri mne budes stihla 😉 😝 😀 😀

serafinka1
12. júl 2009

No ema nepreháňaj tiež máš 50 kg aj s topánkami. 🙂

ema.nz
12. júl 2009

😀 😀 😀 presne 65kg ☹ 😠 😠

serafinka1
12. júl 2009

Budeš zajtra v meste? Priniesla by som Ti peniaze.

catrin23
12. júl 2009

kocky no vy ste teda ale...

aspon vyzerate ako zeny, ale ja s tou mojou vahou ako dieta 😢

kto pojde teda v utorok na strand??

serafinka1
12. júl 2009

Catrin no radšej by som mala Tvoju postavu ako toto , ale už s tým nič nenarobím, musím sa tešiť z toho čo som. Len dúfam, že po druhom pôrode to pôjde rýchlo dolu a že mi decká dajú zabrať. 😀 😀 😀 😀

Ja idem zajtra k dr, takže aj podľa toho uvidím, či pôjdem v utorok na štrand. A jeden deň si berie aj náš tato voľno, aby mohol ísť s nami, no zatiaľ ešte nevieme, ktorý takže dám vedieť.

ema.nz
12. júl 2009

cartrin:ja si s tebou tu vahu kludne vymenim aj hned zajtra 😀 😀

seraf:urcite budem len neviem kedy lebo doobeda musim navarit a poobede to zase uvidim ako bude mala spat 🙄 no dnes spla len hodinu 😔

serafinka1
12. júl 2009

ok v každom prípade keď budem v meste Ti zavolám alebo napíšem a uvidíme.

catrin23
12. júl 2009

ema staci mi len 10kil 🙂)

ok seraf vsak sa dohodneme

ema.nz
12. júl 2009

ozaj a dnes som pisala tej zene...a vraj peniaze este v piatok nemala tak dufam,ze zajtra ich uz bude mat ale ze balik je uz nachystany 😉 ..tak dufam,ze to k nam nebude cestovat mesiac 😖 😝

ema.nz
12. júl 2009

catrin:aj mne takych 10-15kg ale opacnou stranou na vahe ako tebe 😝 😀

ema.nz
12. júl 2009

renika:kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😕 😕 ja som tie tvoje fotky nevidela 😠 😠

catrin23
12. júl 2009

Reni ani ja som ich nevidela!!!! 😲

no dufam ze nepridu na konci leta 🙂)

catrin23
12. júl 2009

ja uz vyse dvoch mesiacov cakam na brianovu supravu z mmb, uzz mi v stredu pisala zena ze to poslala a stale nic...dufam ze zajtra!!!!!!!!!!!!

serafinka1
12. júl 2009

Catrin aj ja Ti dám v pohode 10, budem mimoriadne spokojná, ale až po pôrode, dohodnuté? 😀

catrin23
12. júl 2009

no tak sa dohodnite kocky... fifty fifty..jedna 5 aj druha 5 🙂) ale v podstate vy ani nepotrebujete chudnut

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre