Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

ema.nz
14. okt 2009

baby toto co je za pocasie 😕 😠 😠

tinusi
14. okt 2009

No, s malym sa ani neda ist von... co ho mam drzat stale v byte?

deina
16. okt 2009

Hnusne, konecne sme vsetci doma a ani von sa neda ist... 😠 😠

ericica
16. okt 2009

deiny super ze ste domka zelam vam celej rodinke len to najlepsie 😉

monica25
16. okt 2009

eri-drzim palce aby sa vam skoro podarilo otehotniet 😵 😵 😵
torty ako vzdy mali obrovsky uspech dakujeme 😀

ja tiez nenavidim toto pocasie..... ☹

nelinka79
17. okt 2009

ahojte poradte mi fotografa v nz kde by sme mohli dat malu odfotit ked bude mat jeden rocik. ked by ste mali typ posielajte mi prosim IP lebo nemam moc casu sem chodit dakujem

tinusi
19. okt 2009

Ahojte, v sobotu sme boli na svadbe a Matko vydrzal byt hore do pol druhej rano!!! Normalne som bola z neho paf... behal tam za takymi starsimi detmi, co sa nahanali a bol fascinovany svetlami, co mal dj. Na kazdeho sa rehotal a nikoho sa nebal. Totalne ma prekvapil!!!

ericica
19. okt 2009

nooo tinus to je skvele 😉
my sme boli na svadbe u katky a rebi bola o desiatej KO!a ako bolo???
moni dikes teraz to az tak neponahla ale nechcem medzi detmi velky vekovy rozdiel 😝

tinusi
19. okt 2009

Bolo uplne super. Matko bol cely cas samostatna jednotka, sem-tam ho mal manzel na pleciach a tak s nim tancoval. Ale v pohode sme sa zabavali, takmer akoby tam nebol. Pokecali sme s mnohymi znamymi a naozaj dobre sme si zatrsali... ved tak skoro sa na zabavu nedostaneme, ked uz budu drobci dvaja...

catrin23
20. okt 2009

ahojte...
tinusi akurat som pozerala na facebooku fotky, cez jedneho kamarata a pozeram pozeram...ze toto dieta mi je zname...a potom tam bola foto kde maly bol na krku tvojho muza...takuz som vedela kolka bije 🙂)) kraasavec malyyy..tak uz vyrastol...

baby, chcem vas poprosit, ci nam neposlete hlas do kindercokolady, sms v tvare KINDER HLAS 8FGG4JQ na cislo 7036 ..hlasovat sa da do 26.10. cena jednej sms je 0,10CENTOV...hlasovat sa da denne jednou sms z jedneho cisla...vopred dakujeme ")

deina
20. okt 2009

Poslane. 🙂

Tinusi, super, tak to ma maly dobru vydrz. 😅

sandy80
20. okt 2009

Ahojte, chcela by som sa spýtať, či chodíte niekto s dieťatkom na baby plávanie? Či to ešte funguje v Patinciach? A aký je odporúčaný vek dieťaťa - kedy by sa tým malo začať? Chodili ste niektorá do DS? díky

serafinka1
20. okt 2009

Ahojte

Sandy my chodíme na plávanie do NR. V Patinciach to skoncilo, ale nedávno som mala echo, ze tam plávajú bábätká, len je asi iný školiaci personál. V DS to robí baba a chalan (Kika a Zigo) z NZ. Kika vlastne uz nie, ona je tehotná.
My sme začínali, keď mala Dadka 4 mesiace. Hovoria, že sa môže od 3, ale od 4 je to myslím si, že lepšie.

deina
21. okt 2009

Si predstavte, ze dnes ako bola svokra vonku s Miskom, jej nejaky chalanisko cigansky ukradol deku - priamo z kocika, kym vyberala von Miska. Ja som takaaaa nastvana! 😠 😠 Moja oblubena deka, krasna modra, ladi mi ku kociku a takto je po nej. Bodaj by som ju niekde uvidela (potom by som toho chalana zbila).

ema.nz
21. okt 2009

katrin:poslane 😉

deina:tie hnusoby sa tu uz dobre roztahuju 😠 😠 😠 jaj ani nejdem nadavat 😠

serafinka:ty si sa pytala na Bezakovu,kamoska ju teraz bude mat v sobotu na cisarsky potom ti napisem co a ako 😉 a ozaj nemas novy kocik-Jane 😕 sa i zda,ze som ta zahliadla uz par krat v meste len som si nebola ista kvoli kociku 😅

dida81
21. okt 2009

Deina 😠 😠 😠 tj vrchol!
Skoda, že to plavanie nerobia tu v -NZ... možno keby nas bolo viac, dalo by sa to i tu na plavarni robit.
Ja by som chcela.... tak v marci 😉
Presne vcera to davali v telke,, sa mi to páááci 😀

ema.nz
22. okt 2009

to plavanie sa paci aj mne,len aj ta by som asi nechodila lebo ja vzdy nieco lapnem v bazene 😖 a to co bolo v telke tak tam bola jedna mamicka s malou od nas zo spolocneho terminu 🙂 my tam teraz mame same "celebrity" 😀 😀 aj minule bola jedna v markize v telerane,ked bola rec o tej akcii v lezeni co bola v Poluse 😀

catrin23
22. okt 2009

dakujeme za hlasy.... 🙂

jeej seraf, kika je tehotna?? to som nevedela, tak ze jej drzime palce ked ju stretnes 🙂

ema vcera som vas videla v meste, ale som sa ponahlala do bankomatu vub a potom este tam pri gymnaziu, ale to som uz sla autom 🙂

deina, ja by som toho ciganskeho zasrana pretrhla,

deina
22. okt 2009

Mne ta stranka nejde otvorit...

Seraf, dnes sa chystam von sama s oboma detmi, tak ti potom poviem, ako bolo. 😉 Doteraz sme boli vonku bud len ja sama s Matkom (vcera) alebo so sestrou a s oboma detmi, oboma kocikmi. Tak ale dnes pojde krpec peso, uvidime.

ema.nz
22. okt 2009

deina:drzim palce nech ide misulko tadial kade ty 😉

catrin:ja som si ta ani nevsimla 😝 chodim von len tak na chvilku lebo mala uz 2tyzden kasle ma aj sirup,kvapky,atb a stale kasle 😢 a co je najhorsie sa na to budi v noci ☹

serafinka1
22. okt 2009

No Deini som zvedavá potom daj echo. Poslala som Ti aj IP ešte minule, tak neviem či si si čítala.
Inak baby mali ste niektorá tehotenskú cukrovku? No mne ju teraz zistili, tak som z toho taká ☹ ☹ ☹ ☹ , ale diabetolog bol dnes veľmi zlatý a vôbec ma nevyplašil, povedal, že to nemusím brať tragicky, že som nemala až také hrozné výsledky, že iba mierne zvýšené po 2 hod. Na lačno a po hodine som to mala ukážkové.
Ale sladkostí sa neviem vzdať ☹ aj dnes mali v tescu akciu na milku a majú nový druh - s pudingovou plnkou, no to nemôžu odo mňa chcieť, aby som to neochutnala. 😀 😀 😀 😀

katika1
22. okt 2009

serafinka jeeej už 27tt 😵 krása!
Neviem s tým poradiť, ale s tou milkou ťa plne chápem 😀

ericica
22. okt 2009

seraf aj ja som mala zvyseny cukor a aj mne to iste povedala diabetologicka 🙂 ale ja inac sladke nemusim ale co ked som cukrarka asi preto 😀
kati kedy ideme v sobotu????????? 😉

katika1
22. okt 2009

eri 😵 neviem, cinknem ti 😉

ericica
22. okt 2009

ok budem cakat 😉 inac chystame sa okolo obeda alebo okolo jednej ja nedam malu spat lebo potom sme pozvany na zabijacku 🙂 idem len kvoli malej lebo ja tie vone ani jedlo moc nemusim 😝 😀

katika1
22. okt 2009

jaaaj tak ale to sa neoplatí sa tam trepať a ponáhlať sa naspať 😝
ja pri zabíjačke vždy zvraciam 🤐 😝

ericica
22. okt 2009

noo ale viac ako tri hodiny tam s deckami tam aj tak nevydrzime,my sme boli minule v salibach a po dvoch hodinach sme boli 😝 😝 😝
a my na tu zabijacku by sme sli aj tak len navecer 🙂

ericica
22. okt 2009

boooze co to piiiiiiiisem 😀 😀 😀 ale urcite si pochopila 😀

katika1
22. okt 2009

no ale my tam prídeme potom až okolo 4tej-5tej lebo juniro musí hajať
a to potom nestíhame
erikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa načo si to komplikovala??? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre