Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

tinusi
4. jún 2010

Vdaka holky, my sme boli s Matkom tiez v nemocnici, ale po novom to robia u tej lekarky, co pisete. Len som si nebola ista, kde vlastne ma ordinaciu... teraz som uz mudrejsia... dik...

ericica
5. jún 2010

@dida81 ale to by ta mali zobrat prednostne s malym babenkom,ja som bola v komjaticiach a po obarazy ma zobrali hned dnu aj ked tam bolo milion ludi.....normalne si platila za termin?
@tinusi daj vediet ci ta zobrali prednostne.....inac ja ked mam daky problem idem tiez vzdy k tej pani doktorke 🙂 tak by som chcela aj s malou je to predsa blizsie ako komjatice 😉

monica25
5. jún 2010

eri -ked ides na klby tak su tam vzdy male babetka 😉 plna cakaren.....ona ta objedna na cas......

dida81
5. jún 2010

PResne to idem napisat, že sme tam raz boli 4 babatka... Bola som tam len dva razy,,, raz som za termin dokonca platila, no vtedy som necakala ani minutu... a druhy - krát som tam skoro odpadla... žiadny vzduch v tej malinkej čakarni, malého na rukach (sama som bola s malým) , kociky 4 vonku, vetrovka na sebe..kedže to bola zima.... no mala som vtedy dost.

tinusi
5. jún 2010

No, my sme objednane na 13:55... tak dufam, ze nebudeme dlho cakat... pri najhorsom ju tam budem mat zavesenu na prsniku... 😎 😝
Ozaj a @dida, je to niekde vo dvore, ako je interné? Asi ano... esteze pre Matka mam vybavenu "pestunku"...

dida81
5. jún 2010

Tinisi - neviem, ci je tam interne..... Vo dvore su v podtate tri budovy- vsetko lekari... Je tam aj MUDr.Komáromyová, a teraz si spominam, že dolu bolo interne - MUDr.Skladanová? (to myslis?) No ono tj tak vyssie. Ale v tom dvore...Je tam aj lekáren...
Asi uplne zle vysvetlene. 😖 no nejako to neviem bližsie približit...

deina
5. jún 2010

Tinusi, ked vojdes dnu z tej strany, kde je parkovisko pre pacientov, hned prva budova nalavo (vchod napravo). 😉

ericica
6. jún 2010

@monica25 no to som nevedela ..diky za info.....v komjaticiach som bola dva razy a nebolo tam ani jedno babo a hned na vzali dnu....inak u martinkovicovj som bola raz s rukou a mala som tiez plateny termin zobrala ma presne na cas a bola velmi mila 🙂 🙂 🙂

tinusi
6. jún 2010

Vdaka baby, Deina, podla tvojho vysvetlenia to snad najdem...
Inak, super pocasie, vsak... 😎 😵

serafinka1
7. jún 2010

baby mali ste niektorá v NZ krštiny?

monica25
7. jún 2010

@serafinka -my 🙂

serafinka1
7. jún 2010

Moni IP

tinusi
8. jún 2010

Ano, my sme mali.

catrin23
8. jún 2010

aj my sme mali v nz... seraf ides na zumbu dnes?

tinusi
9. jún 2010

Dnes sme boli objednane na tie klbiky a predstavte si, ze ta ortopedicka mala na dverach vyvesene, ze ma od 1.6. do 11.6. dovolenku... No netrafilo by vas? Styri maminy s babatkami sme sa tam otocili na podpatku.... otrasny pristup. Keby to bola dovolenka o dvoch dnoch - ok - mohlo sa vyskytnut nieco surne, ale taku dlhu dovolenku museli planovat... 😠 🙄 🙄

bubina1
9. jún 2010

tinusi...trafilo by ma... preto zvyknem nechat aj ja kontakt na seba, aby ma mohli odvolat....
a ver mi... nemuseli si to plánovat...naozaj sa mohlo vyskytnut niečo surne aj na dlhsie ako 2 dni.... stava sa.... ...
sak uvidis co ti povedia ak pojdes nabuduce...

serafinka1
9. jún 2010

catrin nebola som, lebo malý bol chorý, ale dnes mu našťastie už nič nie je, takže štvrtok idem.

tretulka
10. jún 2010

ahojte maminky, trosku odbocim od temy, dufam, ze ma admini nezmazu 😅 ...nevedeli by ste mi poradit kontakt na donasku kvetin v NZ? potrebujem dorucit kyticu mojej tete na oslavu, kedze my sa teraz dole nedostaneme...dakujem, odpoved prosim do IP, nech to tu nedrazdi, este raz vdaka 🙂

kika86
11. jún 2010

Ahojte kočky, nevedeli by ste mi poradit kde je na autobuske chirurgicka ambulancia pre deti? Tam kde je aj Salgoova? Neviete aky tam je lekar?
Dakujem velmi pekne za radu!

deina
13. jún 2010

Kika, nie je tam nahodou aj reumatolog? To by som vedela, kde je... ale mozno myslim na ine miesto (je to za autobuskou), na prizemni ocna a lekaren, na 1.poschodi reumatolog a chirurg...

kika86
13. jún 2010

@deina Hej, presne tam myslim. Len neviem aky je tam chirurg. Rano som tam chcela zavolat, len neviem ani ako sa vola 😕

deina
14. jún 2010

To neviem, ja tam chodim k reumatologovi. Deti som tam nevidela, ale hadam berie aj deti, aj dospelych, velke deti som tam videla (pubertakov). Len neviem, ako ti vysvetlit cestu tam... Je to tam, kde su na T.G.Masaryka tri cinziaky za sebou pri krizovatke, vlastne je to este na SNP ulici.

kika86
14. jún 2010

Deinus, uz sme tam boli. Nakoniec sme to nasli a co ma velmi potesilo, tak male deti beru prednostne. Dakujem za radu 😉

ericica
14. jún 2010

ahojte babule zajtra by som chcela skocit s malou k ortopedovi a neviem kedy je tam najmenej ludi......alebo si mam zaplatit termin???

tinusi
14. jún 2010

Eri, ak chces ist k tej do Medicentra, tak tam bude asi naval, mala dva tyzdne dovolenky, ale pacientov - deticky mala naobjednavanych. Dnes tam bola prvy den a nas dala hned na stredu, tak tipujem, ze to tam bude teraz poriadny natresk, co sa tyka deti... 😒

ericica
15. jún 2010

no vsak to a ja to chcem stihnut do porodu....ja by som potrebovala len malej vlozku do topaknky lebo klenbu lavej nozicky ma trochu dovnutra....a kde by som este v nz mohla ist k ortopedovi??? volakde pri hypernove by mal byt dr suchy,,,alebo to neni ortoped???

deina
15. jún 2010

Erika, kludne sa tam mozes aj objednat presne na cas za poplatok, potom nemusis cakat. Tak viem, ze u vsetkych ortopedov sa vela caka, bohuzial. Asi ich je tu malo. 😒

tinusi
16. jún 2010

Dnes sme boli u ortopedicky, celkom v pohode, ani tam nebol natresk ako som sa bala... aj ked.. bola som tam pred koncom ordinacnych hodin... ale tak mi kazala.
Pocasie sa nam zasa nejak domrvilo...

deina
18. jún 2010

To co je zase vonku? 🙄

ericica
18. jún 2010

@deina ani nehovor akurat som bola,vychystana na postu a musela som dat spatecku 🙄 🙄 🙄
a pritom som mala podat balik 😠
inak taketo počko hovoria az do jula a teploty nad 30 stupnov ze vraj az od stredu jula 😖 😖 😖 teraz mozem menit tasku do porodky lebo tam mam skoro vsetko letne oblecko....
juj toto pocasie ma serie 😠 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre