Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

katika1
21. aug 2008

už mám v sebe druhú vyvolávačku a ráno 7.40 mi idú prasknúť vodu.. pomoc 😝

monica25
21. aug 2008

aha zabudla som...prepac...pridte 🙂 no neviem,ale ja na to pridem...dufam,ak nie opytam sa este raz al.zajtra mi to ukazes...aj catrin mi uz ponukla pomoc som lava ☹

monica25
21. aug 2008

ako na body som zabudla...pmin.rok si pametam pametam...pomooooccccccc a mna cakalo 22 hod.prva vyvolavacka 6.00 rano

catrin23
21. aug 2008

a ja som cakala kedy ma uz konecne pustia domov a nakoniec som putovala o dva dni za vami 😀 juuj nechcem uz 😅

catrin23
21. aug 2008

asi budem mat horucku, hrdla ma skriabe a necitim sa celkom fit. asi si idem lahnut 😔

catrin23
21. aug 2008

tak vam prajem dobru noc. a drobcom tiez... a riskovi happy 1st birthday uz o par hodin 🙂 😉 🙂

katika1
21. aug 2008

chudatko 😔 12.20 ma viezli do izby a ty si tam odfukovala na chodbe.. mi ťa bolo lúto
catrin teba si pamätám z jedálne 🙂

monica25
21. aug 2008

dobru noc catrin...a vyliec sa 🙂

katika1
21. aug 2008

catrin dobrú 😔 lieč sa 😉 no mohol by mi dať darček k jeho narodkám, že ani nemrnkne túto noc 😵

nutka
21. aug 2008

ahojky....
to jaku temu mate????
zase rodite???..sa vam chce???? 🙂

katika1
21. aug 2008

nutka čau 😀 sa mi nechce veru

deina
21. aug 2008

Tak som sa vyzurila v januarovkach, marcovkach aj nedonoseniatkach a teraz sa k vam mozem pridat. 😅

A coze tu takto rodite?

monica25
21. aug 2008

ahoj nutka 😉

katika1
21. aug 2008

kde ste? 😕

deina
21. aug 2008

Ja som este tu, ale akosi kde nic, tu nic, nikoho nikde. 😕

janula_nz
21. aug 2008

ja som tiez tu. boli sme v nr zaniest mareka lebo mam dovolenku a zostali sme tam dovecera. 🙂

katika1
21. aug 2008

jani všetko naj k meninám

janula_nz
21. aug 2008

jej, dakujem 😵

tolko ludi mi dnes volalo, bolo to mile. potesi to 🙂

deina
21. aug 2008

Janka, vsetko najlepsie k meninam. 🙂

janula_nz
21. aug 2008

dakujem, dakujem , dakujem 🙂

laura ide od pondelka do sukromnej skolky. do normalnej ju nezobrali pre plny stav a chuda tak sa tam uz pyta, tak som ju dala do sukromnej.

janula_nz
21. aug 2008

kam ste zmizli? 😨

deina
21. aug 2008

Do akej sukromnej? Minule som to nasla sukromnu anglicku skolku. 😨

janula_nz
21. aug 2008

no na tu anglicku sukromnu veru nemam, tam sa plati 500sk na den ☹ ale najprv som ju tam chcela dat, kym som nevedela , co to stoji

toto je v tej ulicke ako je bowling, aj jazykova skola tam je. vola sa to zazracny raj ci tak nejako

deina
21. aug 2008

Uz viem, pamatam si ju (kedysi som v tej jazykovke ucila). 🙂

janula_nz
21. aug 2008

inak tu su deti len od 1roka do 3r. takze laura sem len do konca novembra bude chodit.

janula_nz
21. aug 2008

no je to tam super. na dvore je obrovska trampolina, hojdacky, smykalky, vlete bazen, same hracky, odrazadla, bicykle, motorky , domceky a kadeco. deti si tupridu na svoje. ved za taku cenu....no nie? 😅

deina
21. aug 2008

Tam to kolko stoji? Sice sa nechystam Misula niekam posielat,ale tak pre info...

deina
21. aug 2008

Lebo 500sk na den sa mi zda riadne vela.

janula_nz
21. aug 2008

4500sk...podla mna je to dost..ale funguje od 7h do 17h...dlhsie ako normalne skolky. to pridem pre lauru o 17h, prideme domov, okupe sa a naje a sup spat 😅

deina
21. aug 2008

Uz si pojdem lahnut, akosi sa mi chce spat. Hrozne.

A vsimnite si tu reklamu na hlavnej stranke, ze "plysovy milacikovia" 😀 ... s ypsilonom (oziva sa vo mne slovencinarka).

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre