Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

monica25
30. aug 2008

ok...opytamm sa tam cez tyz.
pre toho druheho 😀 neviem aka zn,ale videla som na nete 3kolku 61cm.dlzka a celkom sa mi to lubilo...modry kocik ...bledomodry,este pozriem ine farby...ak by mali 🙂
uz s atomu celkom zacinam tesit sa vzivam do toho...kocik,nieco nove do nemocnice,kozmetika.... 😀

nemala si si robit starosti...milka orieskova a je to vybavene 😀
dohodneme sa este na ten stv.ale diky zatial a pozriet nas mozte prist hoci aj v ut.po jaslickach ked sa risko vyspinka...budeme doma urcite 🙂

katika1
30. aug 2008

ok, utorok poobede sme tam 😎
ip 😉
a tie gatky si tiež nekupuj do porodnice a ani vložky do podprdy 😉

charlinka
30. aug 2008

Mám Chicco kočár, přivezla jsem ho z Londýna, je to už sportovní verze od 4 měsícu pro děti, používaný rok. Je fakt pěkný, nevím co se nechce prodat na netu.
Catrin, došlo ti přání?????

katika1
30. aug 2008

charli vy máte aký golfáč?
ja kukám nejaké ale asi sa už neoplatí na zimu, že?

monica25
30. aug 2008

catrin okrem stvr.sme doma kazdy den maly uz teraz chodi okolo 11.30 spat a max o 2 -hej je hore a potom uz hocikedy...jeho oneskorenu oslavu budem robit v str.al az v pia. 🙂 ,dam vediet...
chudacik brian...daj mu velku pusu od nas 🙂 od kamosa roliho 😀

charlinka
30. aug 2008

Já mám ted takovej ružovej golfáč na zimu i s nánožníkem, aby se tam vešla deka. jinak jsem už používala klasické golfky, ona už dost nachodí. Ale na zimu jsem chtěla aby byla ještě v teple.

katika1
30. aug 2008

ten čo som ja vybrala má aj nánožník, ale aj tak mi príde na zimu lepší športák

catrin23
30. aug 2008

charli, nie nedoslo
chudatko stale sa budi, uz ani cipok si nechce dat, normalne sa mi vykruti a vrieska
katika, ani ja uz teraz nekupim kocik, som sa rozhodla ze radsej na buduci rok, ten britax verve sa mi velmi lubi 😅
moni, tak potom daj vediet, kedy mozme prist... a co roland? uz sa dovolal do irska? 😀

monica25
30. aug 2008

este nie nemal nejak cas...,lebo kolegynu mal na dovolenke a robil aj jej pracu,ale z ev ut.zavola... 😀

monica25
30. aug 2008

katika:nedari sa mi...som lava ☹

renika
30. aug 2008

ahojte, som tu prvú sekundu, teraz sme doopekali 😝 O čom je reč?

charlinka
30. aug 2008

Mě poradila doktorka, že mužu dát rozpustit malej klasickej Paralen 125, mužou to děti od 9 kg. Charlotte taky nechtěla čípky a takýto paralen jí pomohl. Prý je nějaká viroza v NZ, že se přenáší vzduchem 😒
Posílala jsem brianovi přání k narozeninkám na tvoji adresu, přišlo že bylo doručené 😒

charlinka
30. aug 2008

Katika a tvuj sporták nemá nánožník? Nebojíš se že mu bude zima?

renika
30. aug 2008

toľko som stihla zatiaľ prečítať, že Katika dnes pije 😅

catrin23
30. aug 2008

kati aky si vybrala?
aha, no urcite sa bude tesit jak blcha ked ho bude denis pocut... hadam aj domov doleti 😀 😀

monica25
30. aug 2008

aj moj maly ked mal vysoke horucky,sme boli aj v nemocnici mu davali 3/4 paralenu...nic ine mu nezabralo...

catrin23
30. aug 2008

charli na ktoru adresu? teraz som kukla aj centrum aj zoznam a neni tam nic, ale inak dakujeme... aj vy zachvilu slavite 2.rok, tusim na briankove meniny 🙂
brian este nema 9kg 😝

monica25
30. aug 2008

vsak aj roland sa bude tesit ked pride najblizsie... 😀

charlinka
30. aug 2008

Catrin na zoznam. Máme 5.9., budeme mít pečené prasátko v sobotu, už se moc těším, mnam.

monica25
30. aug 2008

katika diky za gatky a za vlozky do podptdy 😀

catrin23
30. aug 2008

no pozrem este raz ale vic som tam nemala akurat len od skyeurope, aha my mame meniny 6.9.
takze budete mat garden birthday party? my sme mali vcera oslavu, zajtra zas a na buduci tyzden ideme do andoviec

renika
30. aug 2008

nikto sa mi nepozdravil. Asi som neviditeľná ☹

monica25
30. aug 2008

...podprdy...to malo byt 😉

charlinka
30. aug 2008

Jen takovou rodinou a pár martinových známýc večer. říkala mi Lucie že jste oslavovali a Brianko dostal spoustu krásných dárku a že to máš doma nádherný 🙂
Reni ahoj 😉

catrin23
30. aug 2008

charli nic nedoslo... 😖

monica25
30. aug 2008

ahoj renika 😀

renika
30. aug 2008

ahojte 😀

charlinka
30. aug 2008

To je zvláštní a nebo blbý. Posílám to z 123greetings a posílám to vždycky. takže jestli to nedostali i ostatní komu to posílám tak to je trapný. Ale došel mejl o odeslání tak nevím proč to blbne. Ani fotky co jsem ti posilala od nás ti nedošli 😒

charlinka
30. aug 2008

Jak se máš Reni? 😉

catrin23
30. aug 2008

ahoj renika
mali sme taku mensiu oslavu. no mame doma hrackarstvo, vlastne dve 🙂 aj u nasich aj hore v byte, a k tomu este pribudla aj cyklosedacka, takze teraz mame odstaveny v tej malej chodbe kocik aj bicykel a len vsetko prekracujeme 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre