Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

monica25
31. aug 2008

ahojte...moj maly bol ties donedavna kojeni...ale ja som mala to stastie ze on od zaciatku spapal vsetko...,ked som mu zacinala davat ovocie zeleninu odmietal domacu stravu...tak som mu kupovala ovocne vyzivi a aj zeleninove a to spapal bez problemov...a teraz ,teraz uz papa aj doma nanvarenu stravu aj ked sme vonku v restike...vsetko...okrem banana ,bananovu vyzivu spapa a spenat nelubi...
drzim palce..., 😉 vyskusajte zeleninovu vyzivu u nas to zabralo...je to bez chute uplne rozmixovane...a maly to zhltol na 2x

serafinka aj mne maly zaspaval vzdy na prsniku... 😀

monica25
31. aug 2008

ideme na prechadzku...majte sa zatial... 🙂

serafinka1
31. aug 2008

Monika ja som vyskúšala aj zeleninovú výživu, no nemala úspech. A ako zaspáva teraz?

monica25
31. aug 2008

uz na flaske...musel si odvyknut...bolo to tazke ale zvykol si...chvilu mi trhal tricko buchal po prsnikoch...
ona si tiez pomalinky zvykne...u niektorich deti to ide rychlo spapaju vsetko a inym to trva dlchsie...kym si zvyknu na lyzicku... 😉

renika
31. aug 2008

akú zeleninovú výživu myslíte? Hipp? Ja som bola v lekárni pri Lorandovej, kde mi povedali, že túto zoberte, tú všetky deti ľúbia, najviac sa nám míňa. Bolo to naozaj chutné, keď som to ochutnala a Maxim z toho nezjedol ani jednu lyžičku, vypľúl všetko.

my sme po zobudení papali celkom dobre, lepšie ako minulú nedeľu, keď dostal žĺtok so zeleninou. Potom sme boli vonku a zjedol tam celú hrušku 😲 , ja som mu ju len držala.

renika
31. aug 2008

moni, Roli je riadny macko 🙂 Verím, že vždy všetko spapal 🙂

lucik77
autor
31. aug 2008

ahojte,
Papanie detí - tak to je téma donedávna aktuálna aj u nás. Malý pekne jedával, a zrazu začal vyplúvať a napínalo ho. Pritom som mu jedálniček nemenila.Tak mal obdobie keď musel jesť výlučne sám a kusiská a teraz je zasa všetko OK. Tak treba trpezlivosť!

lucik77
autor
31. aug 2008

a serafi pekné foto!

renika
31. aug 2008

ahoj Luci. A to obdobie trvalo ako dlho?

lucik77
autor
31. aug 2008

čo je babule kde ste zdrhli? My už spíme dobrú pol hoďku 😉

lucik77
autor
31. aug 2008

ahoj renika, no to bolo dobré 2týždne. A riešila som to tak, že malého som sa snažila nejako zabaviť, aby jedol. Takže stále mal niečo v ruke

renika
31. aug 2008

Maxim ešte nespinká, ale už zaspáva 🙂 Už je v postieľke, idem ho pozrieť

lucik77
autor
31. aug 2008

a chytala som niekedy také nervy, že až. A raz išiel spať dokonca bez obeda. Normálne som ho nechala vyhladovať ako napísala janula. A pomohlo

renika
31. aug 2008

nespí... To som už skúšala, zabaviť ho. No, tak len budem dúfať, že sa to čoskoro zlepší. Serafinka, keď to povieš na poradni, čo myslíš, že s tým dr. urobí? Podľa mňa nič 😒

renika
31. aug 2008

aj Maxim išiel dnes spať bez obeda. Papal až po štvrtej, keď sa zobudil. Nepomohlo. Nebola to žiadna sláva a to musel byť poriadne hladný

lucik77
autor
31. aug 2008

a dosť blbol s jedlom keď bolo teplo. ALe zaujímavé je, že len s obedmi....raňajky a večerná kaša bola bez problémov

monica25
31. aug 2008

renika-je to moj maly maco 🙂
aj my pri obede obcas mavame vsetky hracky kt.hraju,blikaju,vydavaju dajake zvuky aby sa zabavil a tak papal...al.mu spievam pri obede a pomaha to 😉
ale to mozu mat aj z unavy okolo obeda...maly je okolo7.30 hore papa okolo11.30 a to uz je riadne unaveny a potom ide spinkat...tak ho zabavam... 🙂

monica25
31. aug 2008

obed okolo11.30 medzitym ma stravu 😀

renika
31. aug 2008

tak, už spinká...

moni a čo mu spievaš? Ja mu spievam, keď ide spinkať a tiež to zaberá 🙂

lucik77
autor
31. aug 2008

nóóó môže byť...len my vstávame v priemere o 6,30 obedujeme pred 12,00 a potom šup do postele... a s tým jedením resp.nejedenim sa strieda. On to nakoniec všetko spapá, čo mu maminka naloží, ibaže občas nám ten obed trvá 10 min a niekedy o polovicu viac 🙂

monica25
31. aug 2008

aj sestrin maly xcel len mliecko...a to ona ho vobec nekojila...potom pomaly zacal papat...a mliecko uz vobec nexce...on taku riadnu stravu spapa vetsinou pocas reklamy v tv.ho rychlo nakrmy...ale pribinacek jogurty a kinder mliecne rezy moze stale..aj bez reklamy on zas ovocie ,zeleninu moc nexce ale teple jej uz spapa a on uz ma 2 roky...

lucik77
autor
31. aug 2008

no u nás momentálne letí kolo kolo mlynské 😀 😀

lucik77
autor
31. aug 2008

a idem sa ušťať, keď malý napodobňuje zajaca. To našpúli pery a cmukne jak muco 😀

monica25
31. aug 2008

najviac sa mu paci z hovoriaceho hrnca to:kolaciki z hrnca mozes si dat... 😀 urcite to poznate ak ten hrniec mate...al.hovoriaci psik co spieva...al.najnovsie jeho naj naj naj hracka je ta knizka...ucime s ariekanky...od riska ju dostal k nar.tak snou papa teraz...snou v podstate robi vsetko aj ked je unudeny umrncany zapne si to a zabavi sa snou 😀

dakujeme risko,katika 😀 😀 😀

ale vsetky pesnicky co pozna a obcas zacnem spievat a kyva z hlavou nie nie to akoze inu 😀

monica25
31. aug 2008

ma rad vsetky hracky co spiebaju,hraju zvuky vydavaju tak snimi sa hra a tie pisne pozna...tak tie... 🙂 ale je zlaty 😀

lucik77
autor
31. aug 2008

a čítaš mu rozprávky na dobrú noc?

lucik77
autor
31. aug 2008

hej hej, s hračkami to je tak aj u nás...hlavne nech vydávajú zvuky. A je totálne zbláznený do manželovej gitary

janula_nz
31. aug 2008

my mame aj ten hrniec ,aj toho hovoriaceho psa 😀 este ta knizka nam chyba. tiez vsetky deti u nas lubia hovoriace a spievacie a hracie hracky...dobry to vynalez 😅

lucik77
autor
31. aug 2008

ahoj jani a odkedy si začala čítať deťom rozprávky? Mne sa to zdá ešte skoro

renika
31. aug 2008

no s tými hovoriacimi hračkami sme ešte neobedovali, zajtra vyskúšam 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre