Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

peta_84
29. júl 2011

@gabuci tak termín objednaný..6.sept. a to platený!!

jajka377
29. júl 2011

@zuzana2580 ahoj ja chodím s malou k dr. Szaboóvej na Bitúnkovej a je fakt zlatá - chodila som k nej aj ako dieťa a nemali sme žiadnu zlú skúsenosť. Na všetko čo sa spýtam mi vie odpovedať a všetko radšej dvakrát preverí ako by mala zanedbať. Vedľa nej je ešte dr. Hrachovská a k tej zase chodí kamoška s deťmi a tiež je spokojná 🙂 snáď som troškú poradila 😉

zuzana2580
29. júl 2011

@jajka377 dakujeeem 🙂)))))))

gabuci
29. júl 2011

@zuzana2580 ja som raz bola na pohotovosti,ked tam bola Szaboová,neskutočne milá,sympatická mi pripadala.Na to,že sme sa nikdy predtým nevideli,podrobne na všetko sa pýtala a počúvala,poradila.Určite to vie aj s malými detmi,ja som tam bola s 13 ročnou dcérkou./Bolo to teraz nejak v máji či v júni./

viki86
29. júl 2011

@gabuci no diky moc ale stanko uz fakt nejako neni dobry vazne nic mi nepomohol neni zly ako clovek ale uz starne

viki86
29. júl 2011

@maricom jaj super maricom som rada ze sa tu niekto nasiel kto chodi k havlasovi vazne len ja sa strasne hanbim ty si sa nehanbila ? 😀 vies on je tak mlady hehehe

viki86
29. júl 2011

@moon1979 no preto lebo podla mna uz neni taky aky bol jednoducho mi nevyriesil problem som si myslela ze je najlepsi ale ... mavam problemy z menzesom a nejako sa nic nezmenilo chodim za kamoskou k havlasovi ona tam je sestricka a tak som aj s nim uz kecala o liekoch co mi daval ale ze to neni dobre a napr, som chcela vynechat prestavku s antikoncepciou cize oddialit menzes o mesiac a stanko povedal ze mozem to s tym urobit a pisala som havlasovi ale odpisal neskor ma dovolenku a ze tri regol nie je vhodny liek na to aby sa nerobila prestavka a predstav si dosiel mi aj tak menzes a mala som krce a bolo mi zle atd mam jednoducho problemy

viki86
29. júl 2011

inak som velmi rada ze existuju taketo fora a dokonca ze novozamcanky tu sa clovek za to dozvie dost

gabuci
29. júl 2011

@viki86 ked budem mať čas,tak ti napíšem IP.

lucif1
29. júl 2011

@hiva Havlasovi chodím aj JÁ a bez problémov ma zobral a to som už bola tehotná. Som maximálne spokojná. 🙂

viki86
29. júl 2011

no same super veci este ze tak lebo su aj taky co rozpravaju hovadiny

viki86
29. júl 2011

@gabuci oki

viki86
29. júl 2011

@lucif1 a kto ti odporucil havlasa uz ako dlho tam chodis? nehanbila si sa vies mlady je u mna je to problem a vysvetli vsetko uplne? a vyriesi?

lucif1
29. júl 2011

On je zo Šurian a JÁ tiež. Počula som tiež len chváli ale hanbila som sa k nemu ísť lebo ho pozná celá moja rodina. Druhé moje tehotenstvo doktor v Šuranoch bral len tak že tehotenstvo tak teraz pri treťom som si povedala že chcem mať prehľad. Tak hamba nehamba-dvihla som telefón a zavolala som mu či si môžem priniesť kartu. Všetko vysvetlí a som spokojná.

viki86
29. júl 2011

@lucif1 no jeho sestricka je zase moja kamoska takze dojdem kedy chcem zobere ma no vidis takze si sa hanbila ale beriem to z toho hladiska ze zdravie mi je prednejsie a je mladsi takze este vidi volaco 😀D som rada za pozitivne odpovede aspon ma to viac posunie dopredu 🙂) ale buduci tyzden tam pojdem vazne a pocula som ze velmi vela zenam pomohol otehotniet.

lucif1
29. júl 2011

@viki86 a môže aj manžel ísť do vnútra pozrieť UZV a dá aj fotku. Som v 16. týž. a UZV mi robil 3 krát a je naozaj poctivý pri vyšetreniach. Nikde sa neponáhľa a všetko povysvetľuje aj na UZV poukazuje čo kde bábo má a koľko meria. Vôbec nepracuje rýchlo a nikde sa neponáhľa. V pondelok idem do poradni už sa teším. 🙂

lucif1
29. júl 2011

@viki86 pomohol to je pravda. Jeho žena nemohla byť tehotná a teraz majú dve dcérky. Sestrička je super. 🙂 Bola som u Stanka teraz lebo Havlas má dovolenku a ten sa mi už zdal trochu starší na takúto prácu 😉

viki86
29. júl 2011

@lucif1 no vsak to ze ja chodim k stankovi chudak doktor uz nemoze za to ale roky idu a bohuzial niekedy uz clovek by nemal robit co robi a Helga je kamoska ako sestricku myslim preto sa tam taham lebo aj ona ho chvalila ale tak pytam sa aj zien co nerobia u neho hehehe

viki86
29. júl 2011

@viki86 jaj napr ja mam strasne problemy z menzesom sice teraz beriem anti ale... bez anti mi nedojdu aj pol roka vies raz by som chcela mat deti no raz asi mozno o dva tri roky

viki86
29. júl 2011

este niekto pozna havlasa?

barcabejby
29. júl 2011

@adrioska Ahojte, ja iba toľko, že Mudr. Szeifová zase ordinuje. Spolu s ňou je tam mladá doktorka Hamajová, ktorá ju vlastne zastupovala, keď bola v zahraničí. Aspoň pred tromi mesiacmi to tak ešte bolo 🙂 A presťahovali sa do novej budovy, čo nadstavovali nad lekáreň.

@moon1979 Ahojte, ja iba toľko, že Mudr. Szeifová zase ordinuje. Spolu s ňou je tam mladá doktorka Hamajová, ktorá ju vlastne zastupovala, keď bola v zahraničí. Aspoň pred tromi mesiacmi to tak ešte bolo 🙂 A presťahovali sa do novej budovy, čo nadstavovali nad lekáreň

viki86
29. júl 2011

@barcabejby ja som inak tiez chodila szeiffovej a prestala som tam chodit uz takze ani neviem tu novinku podla mna ma vyevidovali asi a teraz su tam obidve?

barcabejby
29. júl 2011

@viki86 hej, hej, obidve...Szeifová aj Hamajová...

Ja som bola u Havlasa iba na 4D a bol super, boli sme tam trištvrte hodinu, všetko nám poukazoval, povysvetľoval a povedal, nech prídeme zase, že sa nám pokúsi spraviť ešte krajšie video aj foto malej. Chodia k nemu moje známe aj mamina a sú veeeľmi spokojné. Zatiaľ som na neho nič zlé nepočula.

maricom
29. júl 2011

@viki86 tak hanba, no jo, ako každému, kto mi tam kce kuknúť hihihi 😀 😅 😀 😅 😀 nie, je profesionálny a poviem ti že dole zbytočne "nepracuje" keď to nie je potrebné... a dá sa s ním strááášne srandovať, čo ja moooc rada 🙂

maricom
29. júl 2011

@viki86 no ano aj mne pomohol otehotnieť (opäť zdôrazňujem, že otcom mojej druhej dcérky je môj manžel 😉 😀 ), išla som k nemu práve preto, že sme chceli otehotnieť.

moon1979
29. júl 2011

@barcabejby
no tak to je super, ze sa vratila ... Pačil sa mi jej pristup, vysvetlila, nebola nikdy nervozna alebo neprijemna. A to sa fakt ceni ... A navyse je aj dobra odbornicka 🙂

viki86
29. júl 2011

@maricom no hej a hlavne ked sa ide kukat taky mladsi doktor ale vsak on to musi brat profesionalne hehehe 😀 ale fakt mi pomaha vela ze su tu ludia co tam chodia lebo som strasne nerozhodna az moc 😀 a este neviem ako to vybavim u stanka

viki86
29. júl 2011

@maricom inak ja som tam uz bola pakrat ale len kecat za kamoskou ona tam robi od nej viem ze je expert na otehotnenie atd dufam ze mi tam ona nebude pozerat, ale v podstate to je jedno ked chcem aby bola moja porodna sestra hahahah tak vtedy tam bude vidiet vselico haha

viki86
29. júl 2011

@lubinka26 no stanko je mily starsi pan ale uz neni vhodny na svoju pracu velmi podla mna nemam nic proti jeho osobe

viki86
29. júl 2011

@barcabejby po akej dobe vyeviduju pacienta?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre