Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

muchotravka166
22. mar 2013

@adrioska to vazne ale tak su aj ine desiatkove ako mamatesty, inak toto mi odporucila znama presne dr. max som si kupila len to neviem ze aka to je kvalita hm bohvie , ale kazdy chvali tie mamatesty

adrioska
22. mar 2013

@muchotravka166 no mne ukazal uz 10 DPO ciarku, tak myslim, ze je celkom OK... 😉

muchotravka166
22. mar 2013

@adrioska fuuha az 10 no neviem ja som po ivf vies tak neviem tam to je ine asi

muchotravka166
22. mar 2013

@adrioska a to som si chcela uz v stredu robit test v stredu sme boli a o 7 dni po tom som si chcela robit test

adrioska
22. mar 2013

@muchotravka166 tak to ti neviem poradit, ale mamatest je asi tazsie zohnatelny, tak jedine cez net...jedine ze skusis aj s Dr. Maxom takisto ako by si skusila aj s mamatestom

muchotravka166
22. mar 2013

@adrioska ale inak dakujem ti 😉 a nedozvedela som sa inak kde maju ten mamatest nevies nahodou viem ze dr. max je to iste ale ci sa to da niekde zohnat

muchotravka166
22. mar 2013

@adrioska aa teraz citam odpoved no neviem spoluziacka to zohnala ale nechcem sa jej pytat

adrioska
22. mar 2013

@muchotravka166 🙂 tak potom jedine pobehat a skusit skor tie vacsie lekarne...🙂

jajus18
28. mar 2013

ahojte.baby potrebujem poradit nejaku dobru koznu lekarku v nz,mate s niekym naozaj dobre skusenosti?dakujem 😉

deina
3. apr 2013

@jajus18, dr Selicka. 😉

iczibulka
6. apr 2013

HappyPark je jedinečným zábavným parkom v Novych Zámkoch,Deti, ale aj rodičia sa v ňom prenesú do sveta rozprávky,ktorá vo HappyParku doslova ožíva.....Príjemné posedenie Vám ponúka kaviareň .Zatiaľ čo sa Vaše deti hrajú, Vy si môžete oddýchnuť pri výbornej káve, hudbe,internete /wi-fi/, alebo čítaní aktuálnych novín a časopisov.....Taktiež pre deti je možné organizovat oslavu menín aj narodenín .....Tak neváhajte a presvedčte sa na vlastné oči ako je to u nás v HappyParku.....najdete nas na adrese:
Detské zábavné centrum
Bitúnková 12 – oproti Poliklinike
Nové Zámky
mobil: 0915 498 775

Otváracia doba je:
7 dní v týždni od 9.00 ráno do 19.00 v nedelu od 13.00-19.00
Viac info:
Web: www.happypark.sk
Facebook: http://www.facebook.com/happyparknz

giapetko
8. apr 2013

ahojte baby..chcem sa spytat, ci nepredava niektora z Vas trojkolku smatr trike 3 v 1, alebo 4 v 1 v inej farbe ako v cervenej a v ruzovej...chceme kupit malemu, ale nova je straaasne draha a nie je iste, ci v nej vydrzi.... 😉 dakujem

marianas
10. apr 2013

Dievčence, neviete mi povedať, či robí niektorý ORL doktor v Zámkoch vyšetrenie sluchu novorodencov? Totižto som rodila v Komárne a tam mali a stále majú ten prístroj pokazený. Chcem si dať malému urobiť, aj keby si to musím zaplatiť. V nemocnici nám to nechcú urobiť.

jaja32
12. apr 2013

Ahojte, mate skusenosti s operaciou nosných mandlí v nemocnici NZ? Dcera má 3 roky a mam trošku obavy.

mukiii007
22. apr 2013

@jaja32 Ahoj, ja som bola v NZ na výbere krčných, ale bolo tam zároveň asi 5 drobcov a tým vyberali nosné mandle. Zoperovali ich ráno o 8:00 a na druhý deň už lietali ako šarkany. Netreba sa báť, detičky to znášajú celkom dobre.

mukiii007
22. apr 2013

Ahojte kočky, chcela by som sa opýtať, či neviete niektorá, kde má byť v NZ Hopla Land. Ďakujem. 🙂

marianas
22. apr 2013

Kde presne má kardiologickú ambulanciu MUDr. Haramia? Ako sa tam dostanem?

marianas
23. apr 2013

Ešte jedna otázočka: neviete poradiť laktačnú poradkyňu z NZ, prípadne z okolia, ktorá je ochotná prísť domov? Potrebujem pomôcť s polohou pri dojčení.

moon1979
24. apr 2013

@marianas v novej nemocnici v detskej časti ... vojdeš do budovy, prvá doprava a dalšia chodba následne doľava - prvá ordinácia 🙂

xnatali
10. máj 2013

@marianas a ine maminky,ktore potrebujete pomoc laktacnej poradkyne - v NZ je to Katka Mičúchová realizuje laktačné poradenstvo na základe živnostenského oprávnenia, jej tel.číslo: 0908 720 492/resp. prostredníctvom emailu: katkamicuchova@centrum.sk

xnatali
10. máj 2013

Ahojte, niektore ste uz isto poculi, ze pod zastitou Unie materskych centier sa kazdorocne organizuje zabavne popoludnie - podujatie ku Dnu matiek - "Mila pre mamu". Tento rok to bude 10. jubilejny rocnik a bude toto podujatie aj v NZ - v Kine Mier - za kazdeho pocasia - ak bude pocasie zle - cele podujatie bude situovane vo vnutri a ak bude dobre, tak kombinovane vnutri i vonku. Podujatie zacina od 15-18hod, vstup je zdarma a plagat si mozete pozriet na www.nezbedko.sk alebo ho najdete na www.facebook.com/mcnezbedko v sektii "albumy - MPM 2013". Na prezretie nepotrebujete byt zaregistrovani na facebooku. Na vsetkych sa velmi tesime.🙂

marianas
13. máj 2013

Dievčence, neviete kde v NZ sa dajú kúpiť hadičky na dokrmovanie novorodencov s nízkou pôrodnou hmotnosťou? V zdrav.potrebách v nemocnici ich nemajú.

luciaml
27. máj 2013

ahojte ,chcem poprosiť tie mamičky ktoré chodia s dieťatkom k dr. cibulkovej aby mi napísali či sú s nou spokojné alebo nespokojné. Prípadne ak viete aj porovnať iných pediatrov a prípadné skusenosti z detskej pohotovosti ak ste ju vystihli , ako sa správala a tak . Dakujem budem rada ak niečo napíšete.

mimave
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tomika
4. jún 2013

@mimave ahoj, jednu mamička z hurbanova,možno ti vie poradiť @aduka36

mimave
4. jún 2013

@tomika dakujem velmi krasne!!!!

deina
14. jún 2013

Ahojte. 🙂 Dr Marekova (ocna lekarka, ma na starosti i deti) ordinuje? Naposledy, co som o nej pocula, bola velmi chora. Pripadne, ak by uz neordinovala, ktora lekarka ma v starostlivosti male deti?

A este... cvici sa v NZ aj nieco ine ako zumba?

michala1515
14. jún 2013

@deina http://ir-aerobic.isportsystem.sk/ mozno si nieco vyberies z tohto 🙂

deina
17. jún 2013

@michala1515, dakujem, to si pozriem, nieco ma tam aj zaujalo...

morzsi
5. júl 2013

@marianas v nemocnici na detskej poliklinike ako je pediatricka pohotovost rovno su dvere potom doprava a oproti zachodom je chodba v dverenymi dvok´jkridlovymi dverami a hned prva ambulancia potom je nefrologia dr. kovacova a potom je alergologia dr. haramiova

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre