Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

lucik77
autor
24. júl 2008

áno, môže!

lucik77
autor
24. júl 2008

jani Hanka mala v pondelok 5 rokov a v sobotu bude mať meniny. Jej braček pre istotu meniny v piatok, takže oslavu robia naraz. Chystáme celý víkend mejdan, lebo v nedeľu je oslava pre istotu u nás

a otepliť by sa malo cez víkend. ..aspoň tak hlásili 😅

katika1
24. júl 2008

luci my sme dnes objednali dvere takže o cene mi nemusíš hovoriť 😔
ale od polských ma všetci odhovárali..
serafinka je to možné 🙂

lucik77
autor
24. júl 2008

katika no to musíme pokecať....to bude na dlhšiu debatu. Dúfam, že na stretko prídeš. Ale aspoň napíš, od koho máš obkladačky.
🙂

katika1
24. júl 2008

z benevy v nr
stretko? no ale kedy a kde 😕

nutka
24. júl 2008

kde sa kona stretko???
dojdeme........... 😎

janula_nz
24. júl 2008

stretko tam, kde je aj nejaka smyklavka, nech mam pokoj od lauriky 😅

lucik77
autor
24. júl 2008

no a malo by byť niekedy začiatkom augusta. Do 10.8 tuším baby písali že im to vyhovuje najviac

janula_nz
24. júl 2008

od1.8 nam pribudne 2mes babo do profi 😅 uz sa tesim na neho, to bude zmena. toto su uz velki chlapci, co mam doma.

mne je jedno kedy, stale som doma. a stale musim chodit von s detmi, tak by to mohlo byt niekde vonku. ale kde, to neviem 😅

katika1
24. júl 2008

nutka všetko vyšmíruješ 😀 čo robíte zajtra? 🙂

lucik77
autor
24. júl 2008

baby ja sa lúčim, púšťam k PC polovičku. Tak ahojky!

janula_nz
24. júl 2008

ja sa tiez lucim lebo mi pride polovicka 😅 dobru nocku prajeme

deina
24. júl 2008

Jej, take male babo? 🙂

nutka
24. júl 2008

my uz pijeme normalne mliecko na skusku,ze ci prespi celu noc....a prd platne....vstavame takytak aj o pol noci a to uz asi zo zvyku...........

co mam robit???sak len na mlieko robime.... 😀 😀 😀

nutka
24. júl 2008

Kati zajtra nic som sama doma a asi dojde marfus na navstevu.....
ale mozes dojst aj ty...alebo aj doobedu ak sa ti chce.....
ja sa len potesim!!!

katika1
24. júl 2008

jéj janula 😲 ja ťa faktiš obdivujem.. však ja prichádzam o nevry aj pri jednom krpcovi.. a minule sme mali poplach, ked mrcha meškala, že čo ak som tehotná 😲 ma skoro švihlo 😲 😀
nutka to je už zvyk.. tak čo robíte zajtra ma neignoruj!!!
Včera som mala havárku.. no fuj.. ale ja som nebola na chybe 😝

katika1
24. júl 2008

nutka aha.. neignoruješ 😀 hej asi dojdem.. ak ti to fakt nebude vadiť 🙂

nutka
24. júl 2008

nebude ja som rada ked je u nas zivo a aspon Samko bude sa mat s kym hrat.
a co sa ti stalo a kde????
my sme boli vcera v NZ a nic sme nevideli 😀 ...

nutka
24. júl 2008

dojdes doobeda? a uvarime spolu daco......cestovinky,hm???salatik.mnam..........uz som zase hladna 😅

a bol maly v aute???

nutka
24. júl 2008

a kde si???

nutka
24. júl 2008

no nic,
papa vsetci

deina
25. júl 2008

A dnes tu nikto nie je? Kde ste vsetky, na Porcinkule? 🙂 Strasne vela ludi tam dnes bolo, radsej sme odtial z kamoskou zdrhli do palacinkarne.

janula_nz
25. júl 2008

no my sme v meste stale teraz. prave som prisla z mesta s laurikou, bolo super. konecne som sa bola kulturne vyzit po dlhom case 😅

deina
25. júl 2008

Tam bolo tak strasne vela ludi, ze sme sa radsej s kamoskou zdekovali. 🙂 Ale v jednom stanku mali krasne tricka, skoda, ze velke na Misula. Kebyze su aspon dlhorukavove, tak do nich na zimu dorastie.

mariana26
27. júl 2008

ahojte. neviete mi prosim poradit, kde mi spravia v NZ vysetrenie materskeho mlieka? malej zistili intoleranciu laktozy, jakojim,ale viem,ze aj MM obsahuje vysoky podiel laktozy.
na ake vysetrenie ste chodili, ked vase babatko nebolo kludne, bolo mrzute a velmi silno plakalo a vystieralo nozicky, malo bolesti bruska?

janula_nz
27. júl 2008

ak malej zistili intoleranciu laktozy a este kojis, tak nesmies jest nic, co laktozu obsahuje. alebo sa porad s doktorkou a davaj jej specialne mlieko na intoleranciu laktozy napr. nutrilon low laktoze alebo Al 110. aj moja mala ma intoleranciu laktozy zistenu v 6mes a odvtedy mala nutrilon low laktoze. my sme boli na gastre s tym , tam jej zobrali krv z prsta tri krat po sebe a zistili tu laktozu

janula_nz
27. júl 2008

ja som total na nervy ☹ bola som dnes na strande s detmi a laurika uz ma 39horucku. moze to byt z toho? ale ako ? preco? ved jej nic nebolo 😒

deina
27. júl 2008

Asi moze. ☹ Nasa lekarka ma stale plno v ordinacii, ked zacnu deti chodit na Strand. A nespalila sa alebo nebola dlho na slnku?

Baby, mne bude tento byt taaaak chybat. Naozaj. Uz to vyzera tak, ze ideme do Palarikova, mame kupcov na byt, sme dohodnuti s majitelmi domu ... teraz sa zacnu tie vselijake vybavovacky po uradoch (no boze), ktore nenavidim. No a ja som neustale nadavala na tento byt, ale jemu vlastne nic nie je, je krasny, to sused ma stve. Normalne som minule objimala skrinu v kuchyni, ze mi bude chybat. 😀

Vcera sme robili opekacku so znamymi u nasich (ti boli v Madarsku u rodiny). Deti sa hrali (Adam a Nina, nas maly sa este nehra s detmi), ja som kamerovala - najprv dospelych, ako si sedia na terase a popijaju pivecko a potom deti, ze ako sa hraju. Adam bol pri fontane, sam sa hral a zachvilku som zaostrila na Ninu, ze co robi a ona odrazu clup - skoncila v jazierku. 😀 Ale tak podarene, ani nepipla, ako tam lezala, len cumakovala von, okuliare na krivo a vobec nekricala. Cela bola mokra, no skoncilo to dobre, ziadne topenie. 😅

janula_nz
27. júl 2008

ja som nevedela, ze zo strandu su deti chore 😨 preco?

no to ti verim, ze ti bude smutno za tymto bytom. ja preto nechcem ist s nasimi do domu lebo nechcem odist z bytu vlastne. tu som vyrastala, byvame tu 30r uz

charlinka
27. júl 2008

Ahojky, už jsme nazpět. V Tatrách bylo super, pěkný hotel, ale na mě moc 'posh', 7 příboru, 4 skleničky na stolech, klavír při večeři apod. hlavně charlottka si užívala takovéto stolování 😀 byla slyšet po celé restauraci.
Počasí nic moc, dva dny nám vkuse pršelo, jeli jsme za známýma k bardějovu tam to bylo všechno pěkně zatopené, byla to podívaná.
Koupání bylo super, jen jsme se koupali jen vevnitř a ne venku, tak to byla smula.

Deina, gratuluju k domečku, vždycky si na tebe vzpomenu když jedu kolem, doufám že občas zajdeme tady na kávu 😉

Janula, kdy jdete na svatbu? Malá Laurika vypadá jako princeznička na těch fotkách.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre