Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

mandrea
5. aug 2008

ahoj, tak to naozaj neviem. Ja som pridavala fotky niektory den a islo to v pohode.
Nemas este nahodou v albume 50 fotiek?

renika
6. aug 2008

ahojte 🙂

catrin, mne tiež nešli pridať fotky z dovolenky, skúšala som asi tri dni a na štvrtý sa to podarilo..

dnes celé celučičké dopoludnie Maxim lozil, lozil a lozil. To je nenormálne, koľko má energie 😲 Nestíham za ním. Keď ho idem zobrať, tak ešte pridá 🙄 Teraz okvecol, tak mám malú miniarútu času

renika
6. aug 2008

ozaj, včera som pozerala pridané albumy tak hromadne na stránke a vidím, že Katika tu bola, pridala Riška a tu sa neukázala 😠 😠 😠 No comment 🙄

klaudi68
6. aug 2008

Ahojte 🙂
Hlásim sa že žijem 😅 len zatial ešte nemáme doma internet ☹ Dúfam, že nám ho už čoskoro zapoja. Teraz som v NZ u našich. Býva sa nám super, už by ma naspať do činžiaka nikto nedostal a aj deťom sa velmi páči. Máme super susedov, Zolko tu má kamoša s ktorým bude chodiť aj do školky a aj Simi už má plno kamošiek.
Teraz nemám čas čítať dozadu že čo ste popísali, však keď už budeme mať net aj doma, potom si vás prečítam.

Renika, fotky z dovolenky sú velmi pekné, Maximko je na nich velmi zlatý 😵

Deina, všimla som si, že už máte domček. Neboj sa, zvykneš si. Aj ja som mala obavy a teraz vobec nelutujem
🙂 Ak budeš potrebovať sťahovákov, viem o jednej super firme. Sú z Palárikova, aj nás oni sťahovali a bola som velmi spokojná. Sú šikovný a spolahlivý a aj s cenou som bola spokojná. Neviem, kedy tu budem najbližšie, tak ti do IP pošlem na nich kontakt 😉

renika
6. aug 2008

klaudi, ďakujem 🙂

som rada, že sa vám páči, už ste veľká rodina, tak si viem predstaviť o čo je to v dome lepšie 🙂 A keď aj deti sú spokojné, tak to je super! Si šikovná strašne, že sa pri troch deťoch vieš ešte aj presťahovať, no obdivujem ťa 😉

deina
6. aug 2008

Klaudi, dakujem. Mam taky pocit, podla mena a podla toho, ze su z Palarikova, ze to su ti, u ktorych sme tiez pozerali dom. 😀 Maju taky strasne divny dom, nie je v nom jedina normalna miestnost, same cik-cak, no hroza. Ja dufam, ze nas prestahuje tatino Jumperom.

Charli, momentalne sa rozpravaju a su k sebe mili. Ani by si nepovedala, ze sa rozvadzaju. Dom ma 7 rokov, teraz ho prerabat nebudeme (par drobnosti by sa zislo, ale nic surne, staci vymalovat), len sa na jar budeme s mamou realizovat v zahrade. Maju tam iba travnik a ceresnu, no ja by som chcela daku peknu okrasnu zahradu a k nej este trosku zeleniny do polievky.

deina
6. aug 2008

No co to stretko, baby?

renika
6. aug 2008

jaj ozaj, veď sme tu kecali, že začiatkom augusta bude stretko, ja som na to zabudla 😕 Tuším janula hovorila, že by chcela ísť na iné miesto, nie?

deina, tiež si postupne robíme okrasnú záhradku, ešte nie je komplet hotová, ale je to pekné už teraz. Teším sa z každej novej rastlinky, okrasnej trávy...niektoré sú naozaj nádherné, hlavne také mini kríčky strihané do guličky sa mi veľmi páčia 😵 Ty máš tú výhodu, že rodičia ti s tým vedia pomôcť, to je super 🙂

janula_nz
6. aug 2008

ahojte baby. tak my sme konecne doma zo surian, aj ked nie vsetci. laurika tam este zostala 😀

mandrea
6. aug 2008

ahoj janula, ako ste sa mali?

janula_nz
6. aug 2008

my super. fakt dom je dom, to sa neda porovnat s cinziakom 🙂 decka boli cele dni hole na dvore, nemala som ziadnu starost 😅

katika1
6. aug 2008

ahojte.. reni 😀 nikto tu nebol 😀

charlinka
6. aug 2008

Ahoj, já už bych taky nějaké stretko. Napadlo mě místo na Čerešnovej, děti by si tam mohli hrát, ale zase my maminy bychom si museli kávu asi přinést z domova. Nepozná tu někdo pěkné místo, kde bychom si mohli sejít?? Je také pěkné počasí, mohli bychom něco vymyslet.
😉

charlinka
6. aug 2008

Janula, tak které šatičky jsi potom vybrala pro Lauriku???

janula_nz
6. aug 2008

charli planujete velku oslavu robit? kolko ludi tam bude? myslim tu detsku 😅

ja veru neviem ze kde. na ceresnovej je sice dobre ale ziadny tien a to sa tam neda ani vydrzat v takychto horucavach 😝

janula_nz
6. aug 2008

charli tie biele s tou ruzovou stuzkou. to preto, ze nie su ani po zem dlhe a laurika sa v nich moze dobre pohybovat. k tomu bude mat vo vlaskoch vencek s ruzovymi ruzickami, tak bude fesanda.

deina
6. aug 2008

Ja este nemam prehlad o ihriskach a tieni, tak neviem... 😕

Reni, mama sa uz vytesuje, ze bude navrhovat dalsiu zahradu. Ale som jej povedala, ze to musi byt nenarocne a ziadne jazierko (minule nam do maminho spadla mala Nina, dcerka znamych - nic sa jej nastastie nestalo).

renika
6. aug 2008

katika, tak teraz si sa tu ukázala, tak musím pochváliť Riška, krásne fotky 🙂 Kde ste boli v ZOO?

deina, my máme jazierko 😖

nutka
6. aug 2008

ahojky kto tu????

nutka
6. aug 2008

no uz asi nikto,tak nevadi,popisem si sama a pojdem hajkat....

mame perne dni,lebo nasi su tu z vychodu a tolko ludi pokope tu este nebolo na tak dlho.....esteze mamka vari a sestra sa stara o maleho.....
no a my vobec neodychujeme,lebo makame na prerabke jednej predajni,kde si otvaram kvetinarstvo 🙂
takze zvarame,malujeme, drhneme a cistime....aby sme mohli coskoro otvorit..sa tak tesim...ja lubim kvetinky!!!!

a k tomu jazierku":aj my mame jazierko a aj ja som sa bala ze Samko dom bude stale padat,ale vobec ho nezaujima a len sem tam chodime don hadzat kamienky. Veselo si chodi okolo na cca pol metra a nic...a nie je nijako ohradene plotikom....a to sa cudujem,ze ho nelaka,lebo on je vsade a vsetko mu podava ruku!!! 😀

a stretko???co s nim???ja sa hlasim a rozmyslam o vhodnom mieste...ale zatial nic...popytam sa pookoli.....

renika
6. aug 2008

ahoj nutka. Kde budeš mať kvetinárstvo? Tam u vás? Pýtam, aby som vedela, kde mám dávať robiť kytice 😉 Držím palce, nech ti to vyjde a skoro otvoríš, pani podnikateľka 😎 🙂

deina
7. aug 2008

Mamine jazierko strasne taha deti, neviem preco. Aj fontanka, aj druhe jazierko - v tom su aj ryby, tak asi preto, ale to je dost hlboke, ma aj meter na najhlbsom mieste, nastastie je za plotom, tak sa tam deti tak lahko nedostanu. Ale jedno male ma vpredu pri terase. Sice nie je hlboke, ale aj tak sa tam Nina dobre natiahla. 😅

Nutka, drzim palce s kvetinarstvom! 🙂

charlinka
7. aug 2008

Ahoj, ty jezírka vám docela závidím. Myslela jsem že budeme předělávat zahradu letos, ale nějak to nevychází časově, tak až na příští rok a při našich 18 aroch se dá člověk vyblbnout a musím někde nazbírat inspiraci.

Janula, ještě nevím kolik děti, protože z lonska vím, že plánovat se nedá , vloni jsem měla mít kolem 10 dětí a postupně to maminky odvolali, takže zbylo jen 5, takže to nechám na poslední týden obvolám známý a potom udělám party.

janula_nz
7. aug 2008

kde ste? nikoho tu niet ☹

lucik77
autor
8. aug 2008

ahojte, tak sa ozývam po dlhšom čase, ale akosi nebola chuť a nálada. Mala som maminku v nemocnici a ja takéto veci moc prežívam 😔
dúfam, že všetky sa máte lepšie ako ja a detičky rastú ako z vody a poslúchajú svoje naj maminky.

renika
8. aug 2008

ahoj Luci, už som ťa tu čakala, myslela som, že máte toho veľa s domom, preto tu nie si... Čo bolo mamine? Je už v poriadku? Ja keď som bola v 6tom mesiaci tehu, tak sa mama tiež dostala do nemocnice, lebo odpadla na pracovnej schôdzi v NZ, tak ju brala sanitka. Som myslela, že tiež odpadnem, keď mi to zavolali 😔 Nakoniec to nebolo až také vážne, len v miestnosti, kde sa schôdza konala bolo 40 stupňov, 100 ľudí a prišlo jej zle, klesol tlak a bolo.

katika1
8. aug 2008

aahojte.. my sme chorý.. má teploty 😝
lucik to mi je lúto 😔
reni dík 🙂 v Budapešti to bolo 🙂

sksko
8. aug 2008

Ahojte, ,dievcata poradte prosim-- aky internej je najlepsie si zaviest domov v Zamkoch.... zatial mam len v robote - doma na notebooku z roboty ale je to pomaleeeeee- obcas vas citam- inak som zatial viac na tehulkovskej teme- a od decembra ked by som uz mala byt doma na MD by som chcela internet - ale taky normalne rychly- aj doma... Byvame v dome takze asi oticke kable nie su na nasej ulici zavedene.. Poradite prosim???( inak smer Berek 🙂 )

renika
8. aug 2008

kati, Riško nech je rýchlo fit, veď o chvíľu má prvý rôčik!!! Ozaj, budete už oslavovať na dome? Včera mi kamarátka poslala mms s maľbou v detskej izbičke, ktorú dali urobiť pre malú 10 mesačnú dcéru je to veľmi pekné aha http://www.creartive.sk/image/deti/68.jpg

katika1
8. aug 2008

mne príde sestra vzmalovať riškovu izbu..
nie nebude to na dome, sťahujeme sa až v septembri.. bude to v jednnom penzione na dvore 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre