Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

deina
20. jún 2009

Dida, ku komu to chodis, k Langovej? Ktovie, ja ju nepoznam, ale kamoska bola celkom spokojna (aj ked ona zaroven chodila aj k Stankovi asi take dva mesiace pred porodom).

Ale bolesti mozu byt uplne normalne, ja niekedy az skoro skriknem, tak ma nieco zaboli - ale uz si davam pozor, je to len pri niektorych pohyboch, aj ked neviem, neviem, ci som dnes necitila jazvu. 😖 Musim to spomenut na poradni.

Tak novy zupan by sa zisiel aj mne, nejaky pekny, normalny... ale u nas fakt neviem, kde ho ist pozerat.

monica25
20. jún 2009

cavte 🙂
renika-gratulejeeeeeemmmmmm 😵
kati-aj my dakujeme sme sa citili super a cervene rameno neboli 😀 po dovolenke vs este prideme kuk nejak a kvam dostaneme...,nieco vymislim
🙂
a ten zupan v tescu som vydavala taky.....skus tam kuk
🙂
nenavidim toto pocasie... ☹

ema.nz
20. jún 2009

dida:ked som bola v 18tt sme boli nasvadbe a potom rano ma neskutocne bolelo bucho,aj na druhy den...ledva som chodila,tak som isla k doki(vargova) a povedala,ze je to ok,ze sa zacina roztahovat maternica a to vraj boli 😅 ale ona ma normalne vysetrila a vydupala som si aj ultrazvuk a ked mi povedala,ze mala je v ppriadku tak mi hned bolo lepsie 😉

a boli sme v pizzerii,sedeli sme vonku a ako sme sa este boli prejst tak zacalo dore fukat a prsat 😠 😠 uz mi to fakt leze na nervy...vcera 30stupnov a dnes by som pomaly zniesla zimnu bundu 😲

dida81
20. jún 2009

Dakujem,,,mne sa to už lepsilo a teraz... nanovo a ešte horšie... mám aj soky, bo na bud.viik sa vdávam....
Dufam, že to zvladnem... 😖
No a toto pocasie.. som ako mechom udretá...a vy s vasimi dietkami...už vam je dnu určite dlho...

perla200
20. jún 2009

no dakujem pekne, skúsim to tesco alebo niečo v meste? kde majú spodnú bielizen tak tam majú také ceny, že dovidopo, ale keby aspon ten župan stál za to,a le nič moc to nebolo...potom napíšem, kde som ho zohnala....a ešte neviete kde majú nočné kosele do pôrodnice, ale nie také čo sa zapínajú na gombíky ale také zavinovacie?

lebo mna nikde nenapadá, kde by som ich mohla kuknúť....

dida, ono také bolesti sú normalne podla mna....vsetko sa rozťahuje a malé si tvorí plac🙂 ja mam momentálne vsetko možné..... ked prídem s niečím čo ma bolí, tak môj muž sa vyjadruje asi tak že "tak toto sme tu ešte nemali".....najnovšie som si myslela, že mi malá tlačí na obličku, tak som isla k urologovi, a oblička je ok, to sú kríže....tak tak....

dida81
20. jún 2009

No Jani- perla... tak pozistuj zupany , kosielky a potom mi v novembri povies..hehe.. 😀
Som sa nasmiala na tom tvojom mangelovi... ale sak by som im dopriala 9.mesiacov, resp. 10!!!Asi by vymrelo ludstvo...
Perla IP.

dida81
20. jún 2009

A ozaj , kočky dakujem vam, čo ma utesujete, že to je oki...Verííím vááám... 😅

perla200
20. jún 2009

no ano dida, ale oni si neuvedomujú, že vlastne niekedy fakt j e to 9 mesiacov strachu o to malé, aby mu nič nechýbalo a mala sa u nás dobre....

no už len to mi chýba do výbavy a môžem ist na to.... teda na pôrod🙂)))

dida81
20. jún 2009

Hm... ved aj ja sa teraz nebojim o seba ale o maličké............a to všetky! 😅
Vieš ako ti budem závidiet , ked ty už budes kocikovat a ja sa budem gúúlat... hehe...
Ale tak nebude to až taký rozdiel..4 mesiace...v poho... 🙂
Ozaj Perla, kedy sa stahujete???

perla200
20. jún 2009

ani nehovor, včera som umývala okná na celom dome.... ked ma videl môj muž skoro ho porazilo🙂 ale ked sa hýbem tak mi lepšie.... no ideme už konečne mallovať nabudúci týžden, no po šestonedelí sa sťahujeme....chcem byť ešte doma a potom tak v septembri ist do nového.... ved ako už dokončujeme,nakupujeme plávačky, obkladačky... je to super byť v takej fáze, lebo nejak nie a nie ist do finále🙂))

dida81
20. jún 2009

OOO,,tak super.Už co chvila.Som nevedela, že ste už na to tak dobre.
Neboj finale je už co chvila,,,či už dom alebo porod. haha...
Hm... moja mamča umývala okná den pred porodom.... ked sa na to citis, oki.
Ja mam už také zasvinené, ale teraz sa tam nebudem natahovat... Nemala by som a ani sa na to necitim...
Mamina mi ich dojde v lete umyt... a možno sa stane zázrak a mna bolesti prejdu a umyjem ich sama!!!Tak! 🙂

perla200
20. jún 2009

jasné....nerob nič len oddychuj.... okná nie sú dôležité, ale proste mi to urobilo dobre, tak som dobre spala že až.... teraz je dôležité malinké.... ved som zvedavá na teba v sobotu sa vidíme pred kostolom....jaj kludne by soms i to zopakovala ...bol to úžasný den

ema.nz
20. jún 2009

perla:nocne kosele do porodnice nepotrebujes 🙂 ja som mala na prijme svoju a zober si tmavsiu...a na porod mi dali ich a aj na oddeleni som stale pouzivala ich....su stale na jednom stoliku na chodbe a ked sa pojdes sprchovat tak si zoberies 😉 a nikto ti nic nepovie ked to bude aj 3x denne 😉

a okna uz neumyvaj!!!!ja som umyvala v 34tt a porodila som v 35tt 😖 ale nastastie bolo a je vsetko ok 😉 ...ale ver mi uz to nerob,nestoji to za to!!!

renika
20. jún 2009

catrin díky 🙂
moni aj tebe a máš IPčko 🙂

ema má pravdu, ja som si zobrala svoje košele, ale som ich nepoužívala, používala som ich a minimálne dve denne 😅 Presne ako píše, sú na chodbe celý deň na stolíku a môžeš sa ísť osprchovať aj ráno aj večer a vždy si dať čistú, ja som to tak robila...

ema ako sa máte? Využívate lehátko? Začala si už s prvými príkrmami?

katika1
20. jún 2009

čaute.. reni dnes mi Gabo hovoril o tej krave vo vašej komisii 😝 no milujem také.. aj ja som takú mala 🙄 no že si staré kravy musia dokazovať 🙄
charli a ty ako so štátnicou???????????????????????????
cat, moni aj nám bolo super 😵 keby bolo opäť také počo 😔

ema.nz
20. jún 2009

reni mame sa celkom dobre 😉 a dnes sme zacali prikrmovat 😵 kuk aktulne foto...ale nechutilo jej to,darmo MM je MM 😵 😉

ema.nz
20. jún 2009

a lehatko vyuzivame...len opica je najradsej na rukach 😖 uz aj z prechazky sa vraciame tak ze ju pestujem ☹ 😠 a to sme jej chceli kupit este jeden kocik...no neviem naco 😝 🙄

ema.nz
20. jún 2009

katika:a o pocasi radsej nepis 😠 😢 😢

katika1
20. jún 2009

ema 😔 🙄 je to naprd 😝

ema.nz
20. jún 2009

to teda je 😠 si nepamatam taketo hnusne leto 😠 😠

katika1
20. jún 2009

ani ja!!! sakra!

renika
20. jún 2009

kati, akože tá profka no comment fakt, niečo hrozné. Spolužiaci niektorí už boli doma a my sme ešte čakali na výsledok, tak to naťahovala, Gabo volal manželke 13:15, si to pozeral naschvál v telefóne, že kedy vedel výsledok a my sme o pol 4tej ešte čakali 🙄 A to nehovorím, že čo so mnou robila, keď som odpovedala 😔 Ja som s ňou mala konflikt v prvom ročníku a neviem či si to pamätala alebo čo, ale bola veľmi hnusná...

ema idem pozrieť foto hneď..
takže aj stoličku už začnete využívať, super
ani Maxovi na prvýkrát nechutilo, ale potom sa rozpapal, až moc..

dnešné počasie otras 🙄

renika
20. jún 2009

pozrela som foto, Emka je celá po tebe a strašne zlatá 😵 Po pár dňoch bude pekne papať uvidíš, zvykne si, ale máš pravdu MM je pre také detičky to naj naj na svete

babyyyy, však leto ešte príde!!

serafinka1
20. jún 2009

Ahojte,

Reni musí prísť, takto to nemôže zostať 😠

serafinka1
20. jún 2009
renika
20. jún 2009

seraf, teba som sa chcela spýtať, hneď ako som zbadala, že si tehu, že ako si presvedčila manžela na druhé dieťa. Ty viem, že si chcela ešte jedno...moja kamoška, ktorá má 5 ročného syna a 4 roky prehovára muža na druhé sa jej to ešte nepodarilo a už asi ani nepodarí...

renika
20. jún 2009

seraf, hej počula, tu na MK, ale nemám vyskúšané

kati, Riško má ešte plienky?

serafinka1
20. jún 2009

no ja som ho na nič presviedčať nemusela, jednoducho sme s tým nerátali, zaskočilo nás to, ale stalo sa a je to tu. To skôr on mňa presviedčal, aby som si to nechala, lebo ja som bola úplne mimo z toho, že takto skoro. 😖

renika
20. jún 2009

aha, no ale tak super, že sa k tomu takto postavil
nie je to skoro, veď Darinka bude už mať vtedy viac ako dva roky...
čo by ste chceli? Chlapčeka alebo dievčatko opäť?

renika
20. jún 2009

seraf, keby si chcela o tých plienkach vedieť, tak ti dám nick na jednu babu, ktorá ich už dlho používa...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre