Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

sensz
21. jún 2014

@deina

Kde ste respektíve u koho ste cvičili vojtovku v NZ, prípadne kontakt , ďakujem.

kika86
23. jún 2014

Ahojte baby, neviete mi poradiť či sono prsníkov robí niektorý gynekológ aj vo svojej ambulancií? Ďakujem pekne.

deina
23. jún 2014

@sensz, ahoj, nas to naucili este v nemocnici (na neonatologii), potom nam ukazovala nove cviky i neurologicka a boli sme i na rehabilitacii dole v nemocnici.

lion13
25. jún 2014

@kika86 podľa mna nie

kika86
25. jún 2014

@lion13 ďakujem za odpoveď 🙂

gabikaaaaa
10. júl 2014

Ahojte Novozámčanky, viete mi odporučiť dobrú očnú lekárku pre moju 4-mesačnú dcérku? Nejakú, ktorá má milý prístup, je príjemná deti z nej necítia strach. Ďakujem.

elisadavinci
13. júl 2014

@gabikaaaaa my sme boli u Fujašovej. babätká beru dnu hned, netreba čakať a doktorka je velmi milá

kikush1811
22. júl 2014

Ahoj kočky. Prosím vás, rada by som šla na 3D utz v NZ no počula som, že tento utz robí aj Havlas a aj Halmešová... Máte s niekým z nich osobnú skúsenosť?

deina
22. júl 2014

@gabikaaaaa, ked len 4-mesacnu, tak mozno Dr Marekova? Kedysi sme k nej chodili, ked boli deti este babetka, velmi zlata, asi este ordinuje (hoci je vraj dost chora).

pistinka2
1. aug 2014

Ahojte, stahujeme sa do NZ a chcela by som vediet, kam s 3,5 rocnym synom vo volnom case. Budem vdacna za akukolvek radu - ma rad pohyb - tanec, futbal, plavanie. Do skolky nam ho nevzali, mame male babo - sestricku. Este zvazujeme sukromnu skolku aspon na dva dni, nech je medzi detmi. Vdaka!!!

adrioska
4. aug 2014

@pistinka2 Neviem v ktorej casti mesta budete byvat, ale mame tu ihriska na Sihoti, v Bernolakovom parku, ale aj na inych sidliskach. Kupat sa da na Strande v NZ, v Palarikove, v Podhajskej, v Patinciach, v Sturove,atd....co sa tyka tanca, tak kruzky zacnu v sept. bud v CVC Pyramida (tusim J.Krala ulica) alebo na ZUŠ na SNP namesti...

dijefcatko
26. aug 2014

Ahojte. Hľadám dve mamičky z Nových Zámkov. Ležali sme spolu s detičkami na Klinike pediatrickej urológie na Kramároch v júni 2014. Jedna maminka sa volá Zuzka, má manžela Peťa (ak sa nemýlim) a malú Ninku (cca 1 rok a 4 mesiace). Ninka je obličkárka. Druhá maminka sa volá Katka (priezvisko kvôli súkromiu nenapíšem), je to policajtka a má malého Matúška (teraz už bývajú v BA, ale ona je zo Zámkov). Nepoznáte ich náhodou? Nie sú v tejto alebo inej, súkromnej skupine mamičiek z Nových Zámkov?

lion13
2. sep 2014

@pistinka2 ak hladas sukromne opatrov.centrum pre deti odporucam včielku. je to oproti poliklinike. ak mas neake otazky napis mi IP

zebra41
2. sep 2014

ahojte, mate zaujem o takyto babybox?
Ruzovy balik 4Eur/ks TUPPERWARE pohar (vrch sa da velmi dobre uzavriet a je tam taky otvarac,ze si mozeme po castiach nalievat), 1lcappy dzus, drziak na dudlik, dudlik NUK, fotoramik IKEA, RACE v plechovke, pol litrova mineralka, vzorka Silan, obrusky a plienka Pampers.
Fialovy balik 4Eur/ks je flaska AVENT 125ml, pol litrova mineralka, intimka, vzorka zubnej pasty Meridol, dvoje ponoziek, cistic DURGOL, platena taska.

naolina
2. sep 2014

@zebra41 ja by som mala zaujem o ten 1balik.Dakujem

zebra41
2. sep 2014

@naolina poslala som vam spravu

mimonka8859
3. nov 2014

Dobrý den mamičky a dámy nejak extra to sem nepatrí, ale potrebujem pomoc, zhánam niekoho, kto pracuje v NAY elektrodome v Nových Zámkoch, viete mi prosím pomoct?? prosííííííííím

cellesta
5. nov 2014

Chcem sa opýtať, kde v nz sa cvičí zumba 😕 vďaka

zubky
27. feb 2015

By som chcela vediet nejakeho dobreho zubara v NZ pre deticky a maminku. Dakujem vam velmi pekne.

dataline
15. máj 2015

Prosím Vás, máte niektorá kontakt na Vieru Šumskú (ORL lekárka), tam pri autobusovej stanici má ordináciu. Dakujem Vám.

meli33
15. aug 2015

Ahojte!Poradili by ste mi,ktora materska škôlka je dobra v Novych Zamkoch?Zvažujem MŠ Bitunkovu,MŠ na P.BLAHU,alebo Cirkevnu škôlku.Mate skusenosti?Prosim napište ste spokojne,alebo ......???Ďakujem

mili9
28. aug 2015

Ahojte,poradíte mi prosím gynekológa/gynekologičku v Nových Zámkoch. Ďakujem 😊

martina786
29. aug 2015

@mili9 ahoj,ja Ti odporucam Mudr.Stankovu;profesionalna,vysoko odborna,ludska,vzdy vsetko vysvetli,mozes jej kedykolvek zavolat sk nedvyhne zavola naspat,sestricky velmi prijemne,objednavanie he tak isto super,necaka sa nejak extra dlho.

diduska777
2. sep 2015

Chcela by som poprosiť o radu. Vedeli by ste mi prosím odporučit civilného právnika v NZ? Potrebovala by som navrh na upravu styku s dcérkou. Neboli sme manželia a nežijeme spolu a stretávanie s dcérkou bolo na vzájomnej dohode, chcela by som to však mať vyriešené. Ďakujem pekne.

jaruska8
28. okt 2015

Ahojte,
máte, prosím, nejaké skúsenosti s operáciou šedého zákalu v NZ? Ďakujem.

weroni88
29. dec 2015

Baby prosim vas potrebujem radu kde v NZ sa daju v tomto case kupit plavky 🙂 dakujem

patkak
7. jan 2016

Ahojte nejaka tehulka co rodi v marci 2016 v NZ ???

melany_s
2. feb 2016

ahojte Novozámčanky, vedeli by ste mi poradiť dobrú detskú lekárku? uvažovala som o MUDr. Lorandovej alebo Korčokovej, ale veľa o nich neviem... máte s nimi skúsenosti? Díky 😉

miushik765
17. apr 2016

@melany_s Ja odporúčam Lorandovu. Chodim k nej a aj moje dieťa k nej chcem prihlasiť. Skvelá sestrička aj doktorka mám len dobré skúsenosti 🙂

miushik765
17. apr 2016

Nejaka tehulka s termínom v septembry 2016?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre