Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

renika
7. sep 2008

Riško chudáčik. Presne to povedala minule Lorandová, keď išla očkovať dieťa a ono začalo straaaaašne plakať, keď vytiahla sestrička ihlu, že bolo v nemocnice a odvtedy sa veľmi bojí ☹ Riško neplakal, keď tam musel byť uviazaný? Neviem si to predstaviť 😢

katika1
7. sep 2008

vraj ešte min den ale ja som tam už s ním nemohla ostať- bol úplne na nervy a bál sa ich všetkých a tá krava dr mi ešte povie že to on je nervák preto jačí, nie že sa bojí 🙄 no krava 🙄

renika
7. sep 2008

prosím, že je nervák??? 😲 Normálna asi nebola, že? Čo preboha robí taká dr. na detskom oddelaní?? 😲

my sme boli v sobotu v nemocke za babkou a som chcela ísť za vami, ale mobil som mala doma a nevedela som ti volať, či ste ešte tam alebo nie 😒

u netery to tiež malo taký priebeh?

katika1
7. sep 2008

nie neter to nechytilo až tak
ale riško je mneší a slabší asi
reni no neviem a mi povedala, že ak chcem podpísať reverz, že existuje aj nejaká charta práv dieťaťa a že či sa tam chcem nájsť 🙄 tak sme sa pohádali a nakoniec nás pustila
potom mi vravela rišova sesterka - volala som jej a ona že nech podpíšem a idem z tade preč ak je malý ok, lebo že oni tam držia ludí aby dostali prachy od poistovne, lebo za dva dni nedostanú nič 🙄

renika
7. sep 2008

uf, tak to tam bolo fakt zlé...že charta dieťaťa 😀 A ty tam 😀 Normálne mi je smiešna tá ženská. To bola tá istá, ktorá povedala, že je nervák? Alebo je ich tam takých trafených viacej?

monica25
7. sep 2008

caute.........no teda krava!!!!!!!!!!!!!!!!!ako ta dr.!!!!!!!!!!!!!!!!

aj my odkedy sme boli v nemocke a pichali malemu hlavicku,krv mu odstadial brali tak uvidi dr.a uz place.........

v cakarni je poho hadze grimasky svoje blaboce...a ako nahle sa otvoria dvere a zajdeme dnu tak plac...a strasny..

ze maly je nervak 😠 oni sa boja,zlaknu s a a to je prirodzene.....co by cakala,ze sa bude na nu usmievat....

katika1
7. sep 2008

hej to ona
ale je ich tam veru viac
🙄

renika
7. sep 2008

kati a prečo si nepovedala, že ste v piatok prišli? Zabudla si, čo sme plánovali na sobotu? Alebo Riško ešte musí byť doma?

katika1
7. sep 2008

reni som nechcela aby náááhodou nakazil Maxa.. aj ked je už ok, ale radšej..
ale budúcu sobotu možme ak máte čas

renika
7. sep 2008

moni, kam chodíte k dr.?

brrrrrr, NZ nemocnica 😝 😝 😝

renika
7. sep 2008

v sobotu asi nie, aj keď ešte na isto nedali vedieť tí čo majú prísť, či prídu... dám ti vedieť, zistím

renika
7. sep 2008

koľko dní to trvá taký vírus? Nepoučili ťa v nemocnici? 😀

monica25
7. sep 2008

ku galovicovej...
ale okrem togo este k alergollogicke a k neurologicke....,zevraj ma velku hlavu... 😠 tak tam musime chodit kazde 3-4 mesiace...a on ma presne ok hlavu k svojmu telu vsak cely je velky...,ze katika 😉

katika1
7. sep 2008

tak v nedelu 🙂

katika1
7. sep 2008

nie lebo chlapček vedla to mal týžden a Riško dva dni
moni čau 🙂 roli vobec nemá velkú hlavu

monica25
7. sep 2008

na kolkatke ste lezali...
my na izolacke c.5.... 😉

katika1
7. sep 2008

my na 18 🙂

renika
7. sep 2008

tak, už bol Maxim prvýkrát hore, skvelá noc nás čaká 🙄 Idú mu oba horné zúbky

kati, dám ti vedieť, možno aj v sobotu. Dohodneme sa, veď víkend je piatok, sobota, nedeľa. A pre mňa je teraz víkend stále 😀

katika1
7. sep 2008

aj riško bol už raz hore 😝

renika
7. sep 2008

moni a to čo znamená, keď má dieťa akože veľkú hlavičku? 😕 Možno má väčšiu ako je na jeho vek normálne, ale keď je celý veľký, tak by to mohli zohľadniť. Pre mňa bol oproti Maxovi aj Riško obrovská a Katika povedala, že Roli je ešte väčší od Riška. Max je také drobátko, však Kati? 🙂

monica25
7. sep 2008

a aj v pond.je sviatok 😀

aj roli uz bol raz hore 😉

renika
7. sep 2008

moni a Galovičová nejde ešte do dôchodku? Kam potom pôjdete?

renika
7. sep 2008

moni, máš pravdu, že aj v pondelok sú pracujúci doma, takže nedeľa je ako sobota, no super 😎 Ale škoda, že teraz to nevyšlo, bolo super počasie. Nevie niekto ako má budúci víkend? Nechodí sem Ilko? 😀

renika
7. sep 2008

dnes píšem ako tatar 🙄

katika1
7. sep 2008

hej maxik je maličký a ja po takom túžim 😵 najbližšie kede budem tehotná nebudem jesť 😀

monica25
7. sep 2008

neviem renika...,nic nam zatial nehovorila...

no ako sme chodili na poradnu tak mu stale merala hlavicku a oni maju taku tabulku a podla toho.....,ze ju ma vetsiu,ale nema k jeho telu to je akurat...

no poslala na sna neurologiu odtial n ultraz.ci nema nador...nemal chvalabohu,ale riadne ma vystrasili odvtedy tam chodime...zmeria mu hlavicku a ideme domov....moze cca.2cm.za mesiac narast hlavicka.....
takze chodime tam aby dr.asi mala viacej pacientov...do poctu...

katika1
7. sep 2008

podla mna má Riško velkú hlavu 😀

renika
7. sep 2008

kati, po takom túžiš?? Ale ono to bábätko nie je večne maličké? 😀

moni, ty kokso, takto ťa vyplašiť 😠

katika1
7. sep 2008

reni nevadí
moje nebolo ani chvílu 😀

renika
7. sep 2008

baby, prestaňte s tými hlavami 🙄 to ja môžem povedať, že Maxim má malú

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre