Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

katika1
19. sep 2008

reni že ťa huba nebolí 😀
ja som rada že som nerodila cs.. mna už po dvoch týždnoch nič nebolelo a teraz ani neviem že som rodila.. nebyť toho mini stvorenia, čo furt jačí a veľkého brucha, čo nechce ísť preč 😝
ja sa dnes idem stretnúť s maliarom a dohodnúť na farbách.. ale vela roboty mu nedám, kedže mne sa páčia biele steny 😎 iba v obyvke jedna a v spálni jedna a detská budú farebné

katika1
19. sep 2008

trepem.. spálna bude biela 😀 len sestra namaluje také ornamenty zelené 😎

renika
19. sep 2008

aj ja by som bola radšej, keby som rodila normálne. Veď som im hovorila, že nevadí, že mám zlomené rebrá, ja to zvládnem 😀 Ale primár bol zásadne proti. A keď hovoril ako by som tým ohrozila dieťa, tak som neváhala. Veď aj tak mal na mále, s tým jeho apgar 1 😔

a aká bude detská?

renika
19. sep 2008

ozaj Kati a čo Riško, v jasličkách je? Alebo bol dnes?

katika1
19. sep 2008

reni so zlomenými rebrami- no to by bola riadna hlúposť 🤐
hlavne že je ok.. a ešte taký vydarený 😵 😵 😵
bude taká že na jednej stene sestra namaluje pirátsku mapu a ostatné také pieskové
už vieš ktorý nábytok je ten mamut?

renika
19. sep 2008

vtedy som pozerala mamuta, páčil sa mi, ale presne teraz neviem už 🤐 Ale bol pekný, si pamätám, že som si to vtedy povedala 🙂

hej, hlavne, že je ok a aj ja s rebrami aj so všetkým. Jedna jazva hore dole, veď ešte budú dve na prsiach 😅 😀

katika1
19. sep 2008

že dve.. v mojom prípade 8 🤐
a bol dnes prvý den v jasličkách-nových a páčilo sa mu 😵

monica25
19. sep 2008

katika-super vyber...ako vzdy 😀 nadhernu izbicku bude mat

renika-ja by som bola za...katika tehotna 😀 ...kocikovali by sme spolu...no ale roli este surodenca asi nie...,este poriadne nechodi.,aj ked robi pokroky uz za 2 ruky ked ho drzim tak chodi doteraz si len sadal...uz celkom pevne stoji 😀 sa tesim...
a aj nad tym som rozmyslala,ze on mal asi nepametam sa presne okolo 5-6 mesiacov ked sme boli u neurologicky a on uz vtedy pevne stal...ona mi zakazala aby maly stal,ze vobec nema stat 😕 ze prv sa ma naucit poriadne sediet...a podla mna tam som spravila ja chybu ...som ju posluchla a nedovolila som m u stat....a odvtedy potom zlenivel..... ☹

a renika teraz kocikuje risko roliho.... 😀

dufam,ze zacne chodit kym sa narodi druhe babo

deina-ani my sme dlho dlho zubky nemali..prvy mu visiel 7.aug.a 23.mal rok...aj ja som sa bala ze bude bezzuby 😉

katika1
19. sep 2008

dík 😉 aj mne sa velmi páči, také milé detské to je 😵
ty tiež nevymýšlaj, možme kočíkovať, ale Riška.. alebo skôr my budeme kávičkovať a Riško bude kočíkovať Roliho a malého 😀

renika
19. sep 2008

moni, Roli je ako kráľ, každý ho tuším len vyváža, minule si písala, že ho niesol Brianko 🙂 To Maxa nemá kto kočíkať 🙄

kati, kedy prídete? Prečo išiel Riško do druhých jasličiek? 😕 To koľko ich je v NZ?

my máme 4 zuby, dlho sme mali len spodné dva a teraz vyšli naraz predné horné

renika
19. sep 2008

kati jaj zabudla som, krásny je ten nábytok 😵

serafinka1
19. sep 2008

Katika: sedačku mám už v smere jazdy. Aj na dovolenku sme tak šli a tak som pri tom aj zostala.
Spálňu sme dali tmavo fialovú s bledofialovou.

katika1
19. sep 2008

reni, lebo sa mi prvé nepozdávali 😉
sú dvoje súkromné a jedny mestské
kedy máme prísť???

renika
19. sep 2008

vav, až toľko jasiel je v NZ, to som nevedela. Aj tie prvé boli súkromné? Môže byť veľký rozdiel medzi súkromnými a súkromnými? 😕 Koľko sa tam platí?

aj my máme sedačku v smere jazdy, tak sa mu páči oveľa viac 🙂

kati, podľa toho ako spinká Riško, tak prídite. Aj minule si prišla, keď sa zobudil. S takými malými deťmi sa ešte nedá vypočítať, že kedy máš trúbiť pred bránou 😀

katika1
19. sep 2008

može veru.. v prvých sa o neho nezaujímali.. žiadne otázky aké má zvyky a podobne.. a že ho mám priniesť o 10tej ked chodia von, aby nereval a podobne..
a strkali im cumlíky aby čušali
v druhých sa pýtajú, vyjdu v ústrety vo všetkom..
neviem kedy vstane, lebo ho učím spať len raz.. ale ak bude už o 10tej kričať buvať buvať, tak ho dám vtedy.. dám vedieť 😉

renika
19. sep 2008

ok, tak prídite ako vám to bude vychádzať 🙂

to fakt sú také rozdiely? Som myslela, že keď súkromné, tak kvalitné a na úrovni. Že cumle, aby neplakali 😲 Maxim cez deň nevie čo je cumeľ a Riško tiež nie. A kde sú tieto jasle?

katika1
19. sep 2008

tieto kam teraz chodí sú na Slovenskej 🙂
ved práve tým ma naštvali.. Riško cez den nikdy nemal cumel a ani nebude 🙄

renika
19. sep 2008

a cenovo je veľký rozdiel? Riško je už úplne v pohode od nemocky? Kedy začneš chodiť do školy?

katika1
19. sep 2008

dosť velký, ale čo mám robiť 😅
zdravotne je úplne ok, ale je mamičkár.. furt vykrikuje maminkaaaa 😅
od pondelka sa začína škola, ale nechce sa mi tam
ja idem v utorok

renika
19. sep 2008

Riško hovorí maminka 😵 😵 😵 ? Jeeeeeej, kedy sa toho dočkám ja? U nás len mama mama mama

ja mám v pondelok zápis a najbližší víkend je už škola 😝

monica25
19. sep 2008

cavte...

no rad sa vyvaza a tesi sa tomu ked ho tak kocikuju.... 🙂
nam vysiel prvy zub hore 😀

katika1
19. sep 2008

reni hovorí, ale to je také, že mamanka alebo mamaňááá 😀

monica25
19. sep 2008

tak kavickovat 😀 roli sa anuci chodit ....a risko dohliadne na maleho 🙂 on je taky sikovny,mudry....,a pojdu kocikovat maleho-Daniela-asi (zatial jedine meno na kt.sme sa dohodli:Daniel....) 😀

renika
19. sep 2008

moni, dnes vám vyšiel? Gratulujem 🙂 Čo meno pre bábätko, ako ste pokročili s výberom?

katika, to musí byť zlaté, jaaaaaj 😵 Keď vydrží v jasliach a neplače, tak je už v pohode a postupne sa odmamičkári 🙂

katika1
19. sep 2008

šikovný múdry a zlý 🙄

katika1
19. sep 2008

no ale kritický je vraj tretí den, tak somzvedavá v utorok 😅

monica25
19. sep 2008

nie dnes...,prepac asi som to zle napisala7.8.a na jeho prve narodky druhy.... 😀

katika1
19. sep 2008

idem sa sprchovať, pod aj ty reni 😉

monica25
19. sep 2008

renika-asi Daniel....zatial sme sa len na tomto mene zhodli........

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre