Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

deina
20. okt 2008

Katika, tak to sa na Haramiovu hodi. 😀 Strasne vsetko prehana...

Ahoj Klaudi. 🙂 Mas pravdu, Polomiova je divna, ale hrozne. To ma byt detska lekarka??? Sranda bola, ako si pozerala Misula a pytala sa, kolko pribera mesacne. Ja ze ledva nieco, ani nie 200g a mesiac predtym vobec nic a ona, ze ak opat nic nepriberie, mam ho doniest na nejake testy. Nedoniesla som ho. A potom mu brusko pozerala, akurat sa najedol a ze "Prekrmovat sa nesmie". Vsak ho neprekrmujem. Ona by asi skolabovala, kebyze ho vidi pred troma mesiacmi.

Dieta mi tu fuci pod stolom, bohvie, co robi... asi nasiel nejaky kabel. Ked ho neprehryzne, nic sa nestane, ze? 😨

deina
20. okt 2008

O Kolejakovej som pocula, ze je fajn, ale ked je na materskej... zatial to vydrzime s touto, Misulovi nic nebude a potom jej ukazeme figu borovu.

jaja4
20. okt 2008

Ahojte! Dakujem Reni a Katke za pozitívne ohodnotenie fotky, aj ked ja nikdy nebudem vyzerať jak fotomodelka, mám strašný ksicht na fotenie 😖
A Kolejákovú môžem doporučiť. Naša malá k nej chodí už tuším niečo vyše roka a je naozaj veľmi milá. I ked je pravda, že je momentálne na materskej...

jaja4
20. okt 2008

A ešte na margo tej basistickej foto...chcela by som vidieť vás, ako by ste sa snažili narvať konskú hlavu do malého oválika, nejak normálne sa ksichtiť a zároveň stláčať gombík, ktorý je od vás meter vzdialený... 😠 To som sa tuším v kabínke fotila narýchlo na dáky preukaz 😝

serafinka1
20. okt 2008

Ahojte
Reni ak Maximko stále ľúbi tú piškótovú kašu tak v hypernove majú 2 za 119. Robia reorganizáciu hypermarketu, tak majú rôzne akcie a aj na túto kašu.

renika
20. okt 2008

serafinka áno, ešte stále ju má najradšej. Asi 10 sme už vyskúšali, ale piškótová je piškótová 🙂 Ďakujem, pôjdem sa tam pozrieť, už dávno som v hypernove nebola..

jaja, no nie si sama, kto je "stvorený na fotenie" 😖 Ja sa neznášam fotiť a viem prečo...keby som na fotkách vyzerala dobre, tak by to bolo o inom 😒 V kabínke som sa ešte nefotila 🙂

som veľmi hladná a bolí ma z toho brucho 😔

tinusi
20. okt 2008

Katka, Renka - vy by ste mali vystupovat ako Lasica a Satinsky,,, ked tu citam tie vase dialogy, tak sa pucim od smiechu... by the way...katika, chod sa napit! 😀 😀 😀 😀 😀
A Reni, tie nohavicky su otrasne, mi pripadaju ako vlozka... 😒 a tie minule, ked som si predstavila na sebe, tak mi bolo do smiechu aj placu zaroven... z tych kruhov by mi vytrcalo vsetko to sadlo, co mam na zadku... 🙄 😀

katika1
20. okt 2008

čaute 😎 reni ja som normálne na teba myslela a napila sa 😀 tvoj chlap má rodinu v Ingolstate? 😎
jaja konskú hlavu do malého oválika 😀 😀 😀
tinusi dobrý nápad.. reni ideme na to? 😎 😀

renika
20. okt 2008

tinusi, aj mne by trčalo 😀 Ani jedny ani druhé by som si nedala. To ja už nechápem čo už nevymyslia 😝

keď Lasica a Satinský, tak ja som Lasica, dobre? 😅 🤐

a hľadám sudokrémového Riška, ktorého sem katika sľúbila dať po vrátení sa z obchodu...Ešte asi nakupuje 🙄

katika1
20. okt 2008

reni ja som Lasica.. ty bud malá a tučná 😀
fuj aj mne by trčalo z každej strany niečo 🤐
prišli sme len pred chvilou 😎 malého capli do postielky a spí.. a my si ideme dať červené a možno si spravíme stredu.. 😀 moj chlap je dnes tak sexi oblečený a je neoholený a to mna berie 😎 😀 😀 😀

renika
20. okt 2008

v akom Ingolstate? 😕 Kde si ho zase stretla?

inak som si ľahla s Maxom o 11stej pred obedom, budí sa okolo pol jednej a dnes sme sa robudili o druhej! Nechápala som. A také sprostosti sa mi snívali...Kati, aj ty si tam bola v tom sne. Ale neskutočné kraviny. Asi som sa moc sťažovala, že si sny nepamätám a že mne sa nič nesníva 😝

renika
20. okt 2008

preto som chcela byť ja Lasica 😠 Asi z toho nič nebude, nedohodneme sa, s tebou sa nedá 🙄

renika
20. okt 2008

Riško bol s vami? Videl izbičku? 😵

katika1
20. okt 2008

len sa pýtam, nestretla som ho 😉
čo som tam robila???? dúfam, že nič zlé 😝
ja stále čakám či sa sen s maštalírom zopakuje a nič 🙄 😀

katika1
20. okt 2008

s tebou sa nedá 🙄

katika1
20. okt 2008

videl, lažkal si na postielku a povedal, že búva 😵 a hojdu skúsil 😵

renika
20. okt 2008

zlatko malé krásne 😵 Aj ja som vyskúšala hojdu 😎

katika1
20. okt 2008

chceš? aj tebe kúpim takú 😀

renika
20. okt 2008

a v sne sme sa točili v práčke 🙄 Ja s tebou! Ale boli tam také ako keby laná a toho sme sa držali 😀

katika1
20. okt 2008

ozik nahrala si mi film?
verejný príslub ti dávam že zajtra ked bude junior spať dám fotku sudokrémového Richardesa 😅

renika
20. okt 2008

simonka chce takú do izby, ale nejakú látkovú z ikei, nevie akú myslí 😕

katika1
20. okt 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ty máš čo za sny 😀 😀 😀 to máš z tých kolotočov v Dulovciach 😀

katika1
20. okt 2008

ja viem akú myslí 😎

renika
20. okt 2008

áno, nahrala. Len ten obraz 😖 Ale však tebe to stačí 🤐 😀

a tá rodina Rikiho to nechápem, čo s tým chceš 😲

katika1
20. okt 2008

http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/S198...

túto asi 😎

sa len pýtam nič nechcem 😀

renika
20. okt 2008

keď náhodou budeš na stánke ikea a natrafíš na ňu, tak mi prosím ťa hoď link 🙂

a potom bola relácia, kde každý musel povedať, čo sa mu v tej práčke zdalo, čo si predstavoval. A keď neprišiel na natáčanie, tak dostal pokutu. Ja som nechcela ísť, už mi prišla domov výzva, že musím, ale som nikomu nechcela povedať, že čo sa mi tam zdalo 😀

katika1
20. okt 2008

😀 😀 😀 čo sa ti zdalo?????????????????????????????????????????????????? 😀 😀 😀
som šikovná čo? 😎
čo si chcela povedať tým, že mne to stačí? 😲

renika
20. okt 2008

máme v Nemecku rodinu, Maxovi krsní tam žijú...Prídu na Vianoce, už sa veľmi na nich teším 🙂

tinusi
20. okt 2008

Reni, no nehovorim,,, vas dvoch je tu fakt skoda... ze v pracke... ja zdochnem! 😀 😀 😀 😀

Inak, aj ja chcem vidiet sudokremoveho Riska...

Moja starka spominala, ze ked som bola asi taka ako Risko, tak som v chvilke nepozornosti ponatierala bravcovou mastou pol koberca 😀 - to by som nechcela cistit!

renika
20. okt 2008

nepovieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nikomuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!

aha, tak už viem akú látkovú hojdačku, ďakujem ti, si milá a ochotná 🙂

no že tebe taký obraz stačí 😀 Hlavné je, že budeš vidieť film, nieeee??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre