Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

renika
8. jan 2009

ahojte
kati, akurát pred mojimi dvoma skúškami ste to museli zorganizovať!!! Veríš či nie, ja by som išla! Ale mám skúšku 12steho aj 14steho 😒 Ale aj tak sem vždy nakuknem, čo je s Moni 🙂

katika1
8. jan 2009

reni aj jaja má, ale nebráni jej to v tom 😀 nejdeme zas pod obraz boží, len tak trošku 😉 poooooooooooood 😉

renika
8. jan 2009

po 14stom idem hocikam s hocikým, prisahám. Zavolaj ma, kde len chceš, pôjdem! Ale bude mi chýbať ten jeden večer, keďže ja sa učím len večer. Cez deň veľmi málo, len keď ide Max von s Rikim alebo s dedom. Jaja sa učí cez deň určite, keďže jej ročné decko nevrndží pri uchu 🤐
čo idete oslavovovať príchod malého Daniela? 😎

katika1
8. jan 2009

ano aj... aj to že máme chuť sa opiť 😀
reni beriem za slovo.. po 14tom ideme von!!!
aaaa na mdž, čo je myslím v marci si nerob plány 😉 😉 😉

renika
8. jan 2009

ok, po 14stom ideme 😉 Počkaj akú paniku chytím, keď to už bude aktuálne 😅 Ako sa ja poznám... 😔 Ale nevadí, raz to musí prísť, to bude poprvé, odkedy mám Maxa...Bojím sa už teraz 🤐
MDŽ je 8. marca, nie? To je nedeľa, pozrela som teraz v kalendári 🙂 Rozmýšľam, rozmýšľam.. Že by si sa vydávala v nedeľu? 😕 Nič iné ma nanapadá, čo by vtedy malo byť 😕

katika1
8. jan 2009

nieeeeeeeeeeeeee 😀 ale tak v sobotu no.. stačí ked to je okolo toho dátumu 😀 ideme do štúrova
a budeš aj spať jednu noc mimo domu, priprav sa!!!!!!!!!!!!!!!!
inak dnes som ostrihala juniora, taký je krásny 😵 páčilo sa mu to 😵

renika
8. jan 2009

čo???????????? A kde budem spať? Prečo o ničom neviem? 😀 Zase sa všetko dozviem posledná 😝 Koľko mesačné bude vtedy moje dieťa? Zvládne to, bezo mňa? Ach, toľko mám hneď otázok a ešte ani neviem čo sa deje...
ako si ho ostrihala? S čím? Už mal také dlhé vlásky??? 😲

katika1
8. jan 2009

reni klúúúúúúúúd 😀 budeš spať v Štúrove, ja to zariadim, neboj 😀
no kedže maxik má 13mesiacov, bude mať vtedy asi 15 😀 aaaa zvladne.. náš riško to minule zvládol celú noc u babky 😵
ostrihala som ho strojčekom, mal už také 10cm vlasy vzadu, vpredu som len o mm podstrihla, tam mal krátke

renika
8. jan 2009

ešteže si mi to teraz napísala, začínam sa pripravovať a koooopec stresu si mi privodila 🤐 😀
ale som zvedavá, čo zariadiš a ako vysvetlíš Rikimi a hlavne Maxovi, že mamička predsa musí osláviť starý komunistický sviatok MDŽ 😀
Riško mal už také vlásky?? Ty brďo! Ja taký strojček ani nemám. To sa dá normálne kúpiť v Nay? Nožnicami by som sa ho bála ostrihať 😖
nemáš jeho fotku s dlhými a potom s krátkymi? Taaak dávno som ho nevidela

katika1
8. jan 2009

reni 😀 😀 😀 chýbali mi tvoje stresy 😀 😀 😀
jasné, že musíš osláviť, ale rikimu radšej nevrav ako 🤐 pojdeme do baru a bude tam vstup len pre dámy 😉 😉 😉 😀
senior dostal na vianoce od ježiška taký strojček, že to má 7 nástavcov - na holenie, strihanie a úpravu brady, vlasy a do nosa a uší a podobne a minule som ostrihala veľkého, teraz malého a obaja sú fešááááci
ale nemám foto 😔
veru si ho už dlho nevidela 😔
ani ja maxíka, akurát som kukala či si nedala nové foto a ty nič 😠

renika
8. jan 2009

no škoda, že ježiško aj môjmu seniorovi nepriniesol taký strojček. Vav, to je dobrá vec, nad tým som nerozmýšľala, že ako ho budem strihať, ale asi aj jemu začali už rásť, aj keď sú ešte stále krátke.
tak hovoríš, ako keby si ty popridávala kvantum fotiek a ja nič! Ani ty si nič nepridala! 😠 A ja chcem vidieť Riška!!! Ostrihaného aj neotrihaného!
Riki prišiel domov z futbalu, ale som tu ticho ako voš pod chrastou, neviem ako mu mám povedať, že idem oslavovať MDŽ 🤐 😀 Ale mne tie stresy, čo teraz mám kvôli tebe teda nechýbali 🙄 😝 15- mesačné dieťa už môže spinkať bez mamičky?

jaja4
8. jan 2009

ale ale ale...
Renika, ani nevieš, ako sa mýliš. Ja sa tiež učím iba v noci. Máš pravdu, nepíli mi uši niekoľko-mesačný chlapček, ale 5 ročná slečna, ktorá si vyžaduje moju pozornosť vždy vtedy, ked otváram skriptá! Kedže jej mamička chodí do robotky, tak zaskakuje mamička číslo dva a tou som sa pri krste stala ja... 😅
Takže...ja mám skúšku zajtra, potom 13-ho, 16-ho, 19-ho, 27-ho a ešte jednu, ale ten termín ešte neviem. Ešte musím napísať jednu seminárku, ale vôbec mi to neprekáža a zajtra večer je hruška mojaaaaaa! 😀
Tak sa neondikaj a pod. Ved sa svet nezrúti, ked by si aj náhodou jednu skúšku nespravila na prvý krát 😉 my s Katikou vieme o čom rozprávam, šak? 😀

jaja4
8. jan 2009

btw, Riško a Riško sú fešáci fčul 😎 z Katiky môže byť po skončení vš aj kaderníčka 😀

katika1
9. jan 2009

jaja ty o akých časoch sem chodíš 😀
dúfam, že si sa učila a dnes zmákneš skúšku!!!!
ano, ked bude chcieť niekto ostrihať, poprosím ip 😀 😀 😀
reni prečo máš kvôli mne stresy??? však máš na to dva mesiace 😀 😀

katika1
9. jan 2009

jáááj a ešte som chcela, že monča je na stole, dostala klistír a vyvolávačku 🙂 ale zatial ništ
dúfam že to nebude trvať 22 hod ako s Rolim 😝

renika
9. jan 2009

čaute
jaja, no keby som mala tak za sebou skúšky, tak ja nežijem a či hruška, či slivka, doma by som sedela v stresoch nad skriptami 😝 Držím dnes palce na skúške!!
baby, naučte ma brať veci tak ako vy..ja to neviem 😔 Život by bol ľahší, mať tak vaše povahy...
a Monike strašne strašne držím palce a myslím na ňu úplne intenzívne! Teraz som robila zemiakovú kašu a v hlave som si predstavovala ako tam Moni leží...22 hod, preboha nieeeeee. Toto je druhé dieťa a pritom rýchlo po prvom, tak ja čakám stále čakám správu, že je už drobček na svete 😵

katika1
9. jan 2009

reni aj ja čakám a každých 5min kukám na mt
a no nezávidím ti tvoju povahu v tomto, ja som rada, že beriem veci s nadhladom.. preto sme si tak začali rozumieť s jajou 😀 my dve sme vždy spravili skúšky spolu naraz - asi máme rovnaký inteligenčný stupen 😀
reni život je najmä o srande 😉 tak kým mám prečo a s kým, radšej si veci nadlahčím a beriem s nadhladom..
a skúšky??? však bude aj další pokus a ked nie, tak čo.. nič sa nestane 😉

katika1
9. jan 2009

mna už aj chlap sprdol, že prežívam monikin porod viac ako svoj 😀 ale ked mne to príde také neuveritelné, že ešte nedávno, ako keby včera sme sa spoznali v porodnici a ja som na nu kukala popri predýchavaní kontrakcií a ona ležala na stole a bola mi ohromne sympatická 🙂
ale ked som ju videla po porode po dvoch dnoch s tip top postavou a mega kozami, neznášala som ju 😀 😀

renika
9. jan 2009

už som tu, Maxim spinká, keď sa zobudí, ideme do Tesca 🙂 Nahrádzam Moniku v piatkových tescových nákupoch 😀
kati ty a jaja, vy ste iná kategória ako ja. Ja som pri vás ako taký stresman 😔 Pre mňa život nie je o srande, ale o zodpovednosti hlavne...ísť sa počas skúškového rozbiť von, tak to by som nedokázala a keby som išla von, tak so skriptami v ruke, že sa niečo naučím, kým vy sa budete rozprávať 😀 Asi sa už nezmením, už som na to stará 😔
to čo píšeš o Monike? Sa spoliehaš na to, že keď príde domov, dve decká na krku, že nebude mať čas čítať čo sme tu zatiaľ popísali, čo? 😀

renika
9. jan 2009

ozaj kati a ty čo robíš doma? Veď si mala pri Moni pri pôrode! Nie?
má tam muža?

katika1
9. jan 2009

ja neviem či tam má muža.. snad hej 😕 roliho porod prespal 😀
monča vie, že som jej závidela 😀 som sa na nu čučala s otvorenou hubou, že ako si dovoluje vyzerať tak ako vyzerá po porode.. bola prekrásna.. potom velmi schudla.. škoda.. mohla ostať taká.. bola taká ženská! sexica 🙂
veru reni si stará rašpla 😀 tak nás dojdite kuken ked pojdete do tesca, hm hm hm???????????? 😵
zajtra nepojdete do patiniec sa okúpať?????? 😵

renika
9. jan 2009

ako sa môžem ísť kúpať, keď mám v pondelok skúšku?? 😲 A ešte, kým neschudnem, kúpať sa nebudem 🤐
a vás nemôžeme prísť pozrieť, lebo Tesco zničí Maxa a u vás by bol zlý, umrnčaný. On miluje behať po veľkých priestranstvách. Keď sme boli v Aquárku, tak behal a mával rukami, tak sa tešil, že nikde nič nie je. Potom prišiel pri sklený výklad, narazil a spadol 😅 😀 V obchode si nás ani nevšíma, behá medzi uličkami oblečenia a nezaujímame ho.
ale sme vás chceli prísť pozrieť, som to písala, len milostivá sa neozvala 🙄

katika1
9. jan 2009

ale neviem kedy ste chceli--možte hockedy
a číslo na mt máš tak píš tam ked niečo
a ja som pribrala a aj tak sa idem kúpať!!!!!!!!!!!!!
a dalšia vec to je čo za výhovorka, že max bude umrnčaný preto nedojdete 😕 to už nič úbohejšie sa nedalo vymyslieť???? 😕

renika
9. jan 2009

nedalo! To je pravda! K vám chcem ísť tak, že sa zobudí a ideme, aby si videla, aké mám dobré dieťa 😎 😀 😀
po 14stom prídeme!
ty máš kedy skúšku?

katika1
9. jan 2009

no a čo že bude zlý 😕 aj Riško je a čo? komu sa nepáči nech sa nepozerá 🤐

katika1
9. jan 2009

ja? akú skúšku??? ja som si všetky spravila v predtermíne 😎

renika
9. jan 2009

ma naserieš, idem sa pripraviť a ideme k vám! Odkóduj dom, hneď sme tam 😀
ale nie, ani do Tesca sa mi nechce ísť 🙄 Ale musíme..
jaja je už po skúške? Kedy máš ty skúšku?

renika
9. jan 2009

ty si už aká šikovná 😲 Môžeš študovať aj na Harwarde 😎
my máme také kvantum skúšok, že sa nedajú urobiť ešte v decembri aj keby som ako veľmi chcela 🙄

katika1
9. jan 2009

ako odkoduj??? 😲 však je, ked sme doma 😎 už má po ale má off mobil 🙄
ale teraz sa v jan budem nudiť sama s malým doma celé dni tak ťa prídem otravovať niekedy 😎

katika1
9. jan 2009

my sme ich nemali veľa.. len nejakých 7 ale to sme zvladli za dva týždne 😎
už si vravela rikimu o mdž???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre