Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

monica25
20. jan 2009

kati-aj ty...ak ti to na bud.tyz.vyhovuje niekt.den poobede...,tak okolo3 je uz aj roli hore 🙂

renika
20. jan 2009

moniiii a čo fotka? Ja ho veľmi túžim vidieť 🙂

renika
20. jan 2009

a pripájam sa k tým, čo neznášajú sestričky na novorodeneckom 😝

monica25
20. jan 2009

reni-vybili sa mi baterky....neviem ich sem dat,ale roland mi ich preposle zajtra z prace a ich sem dam....

catrin23
20. jan 2009

moni, ok bud tyz by som dobehla potom sa dohodneme... predali ste ten kocik?

ze diego 😀 kde na tie mena chodia, kazdy rom asi kuka telenovely, ja ked som lezala tehu tak tam bola jedna 16rocna a jej dieta sa malo volat trinidad jak v la tormente 😀 😀 😀

monica25
20. jan 2009

cat-nie

catrin23
20. jan 2009

no skoda a aj vam volala?

monica25
20. jan 2009

a este ked ma prekladali v ned. s malym na izbu som sa stazovala,ze sa citim slaba....hlava sa mi tocila a som mALA horucku....tak sa ma opytala ze ako je to mozne ze som ju nedostala hned ale az 2 den po sekcii...a mysleli si,ze nexcem maleho,ze si vymislam.....dali mi potom paralen a na 2 den transfuziu krvy som mala zly krvny obraz tak to bolo nutne...aj ked som bola proti,ale prisiel pan primar a vysvetlil mi,ze to musi byt inac by ma ani domov nemohol pustit...ale pomohlo mi to som sa potom citila lepsie aj ked to bolo hnusne vidiet ako mi tam steka cudzia krv....

monica25
20. jan 2009

cat-nie neozvala sa....

catrin23
20. jan 2009

lebo som jej poslala fotky kocika a pisala ci nemam vacsie, ze nevidi... 🙄 tak som jej dala na vas kontakt ze ja nemam nech sa s vami dohodne 😲 🙄

monica25
20. jan 2009

reni-mne tam boli asi 2 detske simpaticke
a ked som mala navstevu este aj to bolo zle....ze som po cisarskom a by som mala oddychovat....a ked oni trieskali,buchali smiali sa na chodbe tak kedy a ako,ani v noci tam nebol klud...mala jedna mlada sluzbu ta v kuse po mad.vykrikovala nadavala tam,riesila si sukromne tel.na celu chodbu vykrikovala....
a ked roland prisiel maleho pozriet ked bol vedla tak odpoved....vsak dnes ste tu uz boli

catrin23
20. jan 2009

co robia krpci?? uz spinkaju?? ako sa citis? nebyvas unavena? zvladas to cez den? 😉

monica25
20. jan 2009

roland spi,maly sa koji....cez den hej,je pohoda...,noc je tazka a unavena som uz by som teraz zaspala....

serafinka1
20. jan 2009

Moni a ako Ti to ide s dvoma krpcami? Je to asi zaujímavé, čo? A ako reaguje Rolandko na Danielka?

monica25
20. jan 2009

seraf-zatial sa to da...danielko este prespi cele dni...papa a sspinka...roli no zo zaciatku to bolo tazke ...ked som prisla z nemocky ma zbadal a strasne sa rozplakal,odmietal ma nexcel kumne ist....no teraz po necelom tyz.uz je to lepsie uz pride kumne aj ma polubi.....aj pusu da,ked bol roland doma a vysiel z obyvacky tak strasne za nim plakal a nenechal sa utisit odomna,ale uz teraz je dobre prve dni boli tazke to som plakala snim aj ja....
a danielika si moc nevsima....teraz ked ho kojim pride knam vypita sa hore a posledne 2 dni ho pusinkuje....tak uvidime.....zatial to zvladame celkom fajn.cez den sme sami...svokra nam navari ked je doma a teraz to dost pomoze 😅 na ostatne som sama az kym roland nepride z prace....

catrin23
20. jan 2009

moni aspon ze svokra navari, to je super, 😉

serafinka1
20. jan 2009

chúďa, máš toho dosť, ak budeš potrebovať s niečím helfnúť kľudne sa ozvy, rada pomôžem.

ericica
20. jan 2009

catrin aj ty pozeras la tormentu???????? 😀 😀 😀 😀 ja som zacala a uz to je ako droga 😀 😀 keby uz bolo lepsie pocasie tak sme vonku 😀
boze moni to fakt povedali muzovi ze ste ho uz dnes videli 😕 😕 😕 ja by som asi vybuchla 😠
a ani sa ti necudujem ze si plakala ked ta maly odmietal mne by asi puklo srdce ☹

catrin23
20. jan 2009

ericica pozeram 😀 😀 a hlavne ked nikam nejdeme. maly pozera teletubbies a ja la tormentu 😅
ja som tam bola s monikynym muzom vtedy ked to povedali. chcel mi ho ukazat tak sme zazvonili na druhej strane a krava nam povedala ze ved ste ho uz dnes videli... co ich do toho kolkokrat si niekto pride pozriet dieta.aj tak tam len sedia a kavickuju, tak nech nepindaju a staraju sa 😲

deina
20. jan 2009

Boze, Moni, ten opis porodu a sestriciek znie dost hrozne, ale som rada, ze ste obaja vporiadku.

ericica
20. jan 2009

uplne s tebou suhlasim.volakedy ked este rodili nase mamy tak si kludne mohli spat a deti im nosili len na kojenie,sice ja to neuznavam ale nato ze aj ja som rodila celu noc a mala bola so mnou od zaciatku tak by som uvitala trochu odpocinku a ked som jednu taku mladu kuceravu poprosila ci by mi ju chvilu nepostrazila ,tak sa jej to moc nelubilo,tam si flirtovala s dakym sanitarom 🙄
a k tomu serialu mala ma s obyvky aj tak stale vyzenie lebo ona pozera na plazme A JE TO,alebo POCKAJ ZAJACA, a mamina sa musi zdekovat do kuchyne 🙄

renika
20. jan 2009

moni, možno keby bol Daniel Diego, tak si aj ty väčšia hviezda 😝
ku mne bola milá až jedna sestrička, veľmi sympatická a zlatá osôbka 🙂
a Roli takto riagoval na tvoje odlúčenie, muselo to byť veľmi ťažké pre teba. Ale bude len lepšie, keďže už si pri ňom a on o chvíľu zabudne, že si bola preč. Krásne to je určite, keď malého pusinkuje 😵

ja som sa teraz dozvedala, že tú odloženú skúšku kvôli poľadovici máme zajtra 😖

catrin23
20. jan 2009

reni a si naucena 😝 😅

renika
20. jan 2009

cat nie, beriem si príklad z ostatných, čo sa neučia 😎 😀 😀
ale nie, som, ešte to opakujem 🙂

catrin23
21. jan 2009

ren, dufam ze skuska dopadla dobre 😉 🙂

zacinam rozmyslat o skole aj ja... celkom sa mi paci ta kde chodi katika, tlmocnictvo aj. ale to je len denne studium, tak to nie je pre mna 😖 ☹ 😒
a v nz je externe este tam kde chodi charlinka, tak uvidime... ale ked si mam predstavit to ucenie 😲 😅
reni ty kam chodis?

catrin23
21. jan 2009

zajtra sa ide do MC? a kedy??

ericica
21. jan 2009

ahoj cat 🙂 ?
zdravim vas vsetky....kedy poobede sa to ide do MC ?pytam sa kvoli malej ako ju mam dat spat....
catrin pozerala si la tormentu 😀

monica25
21. jan 2009

cavte 🙂
la tormentu pozeravame aj my 😀
inac dnes celkom pohoda,danielko prespinka skoro cely den,doobeda rolanda zobral dedo na prechadzku ale uz aj mne chyba cerstvy vzduch sme zavrety v byte...aby sme neprechladli a zevraj je aj chripkova epidemia....a uz to lezie na nervy cele dni doma....sama..... ☹ o spolocnost sa mi staraju moje 2 deti..... 😅

monica25
21. jan 2009

kati-daj potom vediet ci budes mat cas na bud.tyz.niekt.den..... 🙂

monica25
21. jan 2009

...pridala som az 3 fotky.....ostatne,ked si zaobstaram baterky.... 😅
pekny den 🙂
ak mi to vecer vyjde sa tu ukazem....
idem mam obi2 deti hore 😀 aky nezvyk 2 deti hore.... 😀
reni-dufam skuska dopadla dobre 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre