Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

catrin23
12. aug 2008

no neverim, ze monica sa prihlasila 😀 😀

serafinka1
12. aug 2008

ahoj Catrin, idete v septembri plávať?

catrin23
12. aug 2008

aj my sa pripajame ku gratulacii darinke 🙂

serafinka, neviem, ale chcela by som. uvidime, co povie sponzor 😀 😀

monica je aj moja "spolurodicka" a boli sme spolu aj v bulharsku na dovolenke 😅 🙂

nam stretko tiez vyhovuje zatial hocikedy, aj chilli vyhovuje, na sihot sa bojim tiez koli kliestom, ale prisposobim sa 😉

catrin23
12. aug 2008

zabky su take zelene a ziju vo vode 😀 😀 😀 😀 alebo aj slapkam sa hovori zabky 😀 a afty, to neviem 😅 😕

🙂 😉 😀 😀 😀

serafinka1
12. aug 2008

dakujeme catrin 🙂

catrin23
12. aug 2008

neni zac 😀 ale nie, ake zabky si to myslela?

serafinka1
12. aug 2008

😀 si vtipná dneska. Ja som počula niečo o žabkách v ústach, či sa tomu ľudovo hovorí neviem, ale hlavne neviem čo je to. Darinka má na jazyku také biele vyrážky 😒

renika
12. aug 2008

serafinka, my sme mali žabku asi pred mesiacom a pol. Niečo si našla Darinke v pusinke?

to naozaj dlho trvá, kým sa vylieči jačmeň ☹ ☹ ☹

všetko Naj našej Darinke krásnej 😵

catrin23
12. aug 2008

aha, tak to neviem, este som o tom nepocula... a kam do tatier idete?
kati, ty si kam zmizla???
dnes som sa stretla s klaudi, a ked bude stretko, tak sa jej katika ma ozvat! lebo len ty mas cislo 😅

katika1
12. aug 2008

serafinka, sú to biele pluzgiere 🙂 aj zvnútra pier.. je to hnusne a bolí to.. biely jazyk može byť aj od iného.. má to všade v puse?
catrin ano šmíruje občas, ale nenapíše 😀

renika
12. aug 2008

serafi, my sme mali nie na jazyku ale na bokoch úst vnútri biele fliačiky

katika1
12. aug 2008

asi zajtra pojdem ku Klaudi- zamerať jej okná 😀

catrin23
12. aug 2008

no tak tymto ta vyzyvam aj ja monica, aby si nieco napisala!!! 🙂 a co roli? maly aj velky??? neni mu smutno za denisom? 😀 😀

renika
12. aug 2008

ak zajtra ráno budeme mať obrovské očko, tak padáme k dr. Podľa toho čo povie buď prídeme alebo neprídeme na stretko. Ráno som si to všimla, ešte to nijak nevyzeralo a večer to už bolo väčšie ☹

serafinka1
12. aug 2008

no tak to asi nebudú afty ale pleseň . Nemá to všade, iba na polke jazyka, vzadu už nie a ani pery nemá od toho. Radšej pôjdem zajtra k lekárke nech sa na to pozrie. Inak dnes som sa s Darinkou natrápila riadne, bola taká uplakaná.

serafinka1
12. aug 2008

Reni, žeby sme si dali stretko u Lorandovej? 😉

renika
12. aug 2008

katika, ty zameriavačka, muž by mal byť na teba hrdý akú má všestrannú ženu 😎

catrin23
12. aug 2008

no dnes mi spominala ze sa tam chystas.... 🙂
tak ja padam.... tak mi ide pomaly net ze by som ho dokopala 😀
ak sa dohodnete na stretku, tak mi katika daj prosim ta vediet, lebo neviem ci sa sem dostanem 😅
tak sa majte a nech sa vsetky deticky vyliecia, inak aj my trosku pokasliavame 😖

katika1
12. aug 2008

catrin teraz tu asi nie je.. venuje sa manželovi.. dnes sme boli spolu u nutky 🙂

katika1
12. aug 2008

catrin 🙄 všetky chodte preč ked sa sem ja raz dotrepem 🙄

renika
12. aug 2008

serafi, Kedy by ste s Darinkou skočili? To nie je to, čo sme mali my. On to mal všade v ústach

catrin23
12. aug 2008

ahha, teraz ma napadlo, aj brianko raz nieco mal take podobne a dr nam dala tabletky, ale v lekarni nam povedali ze je to velmi silne (ta tabl.) a hned mu to zmizlo

renika
12. aug 2008

katika, dokedy má Lorandová dovolenku? 😕

serafinka1
12. aug 2008

Lorandová už pracuje, v pondelok som jej volala

pôjdem tak niečo po 9, prídeš 😉

katika1
12. aug 2008

my sme dostali na to takú vodu.. štípala ho ale na druhý den mu to zmizlo..
reni už asi nemá.. myslím

renika
12. aug 2008

serafi, podľa toho aké to to bude mať. Keď veľmi zlé, tak hneď ráno tam budem o 8mej stepovať. Som zvedavá aká noc náš čaká, keď to bolí ☹

catrin23
12. aug 2008

kati, ja sa jej chystam zavolat uz neviem odkedy, ale vzdy potom niekam doobeda idem, aj dnes som bola u babky, vcera sme prespali doobedie 😀 .... moni, ale ozvi sa aj ty, a mozte aj dojst k nam 😉

renika
12. aug 2008

baby a kliešte sú pod každým stromom alebo čo? som myslela, že len pod agátom a pod. My chodíme do záhrady na ovocie každý deň a Max je v sade na deke a zatiaľ sme kliešťa nevideli.

katika1
12. aug 2008

reni u nás sa vraví že pomáha ked mu napluješ do oka.. fakt 😀 ja ked som to mala, mama mi nečakane flusla do oka a na druhý den to tam nebolo 😀 😀 😀 divné, ale pomohlo 😀
a minule aj jednej ženskej flusla 😀 😀 😀 som myslela, že jej vrazí a ona chúda tam tak stála a vraj to prečo?? 😀 😀 😀

serafinka1
12. aug 2008

žeby sme prišli na 8? No v každom prípade daj vedieť. Poslala som ti do IP číslo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre