Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

renika
28. aug 2008

ozaj Deina a vieš či našli potom za teba náhradu? Kto deťom uzatvoril známky na polročné vysvedčenie? Alebo to si stihla?

deina
28. aug 2008

No ja som nieco stihla dorobit v nemocnici, vzala som si pracu na izbu, ked sme uz boli s Misulom spolu na nedonoseneckom (on aj tak vkuse spal 🙂 ) a dokoncovala som. Samotne vysvedcenia uz robila kolegyna a tak viem, ze nahradu za mna nehladali, ale moj uvazok si rozdelili kolegyne a niektore triedy pospajali, neoboli deleni. A teraz neviem, ci maju niekoho za mna, mozno aj ano...

renika
28. aug 2008

tak s tým si sa nepochválila, že ste spolu s Miškom uzatvárali známky 🙂 Budeš doma tri roky alebo sa chceš do školy vrátiť skôr?

deina
28. aug 2008

Mozno aj dlhsie ako tri roky, my sme chceli druhe babo co najskor (aj ked manzel sa zacina o mna bat). 🙂 Mne zatial skola vobec nechyba, staci, ked sa tam obcas s kamoskou kukneme.

renika
28. aug 2008

aha, takže spojíš hneď aj druhú materskú s prvou a zabiješ jednou ranou dve muchy 😎 Manžel sa bojí kvôli predčasnému pôrodu?

deina
28. aug 2008

Myslim, ze sa viac boji o mna, tento porod bol dost narocny - teda ani nie porod, ale to potom - zapal pluc, pohrudnice, navrat choroby ovela horsi ako inokedy... dost mi to rozhadzalo imunitu, ale zase sa to dalo pomerne rychlo doporiadku, tak ja sa nebojim. 🙂 A ano, aj predcasny porod je opat mozny, dokonca vraj pravdepodobny, ale to by som nemala ziadne deti, kebyze neskusime, no nie? 🙂 A chuda Misulko predsa nebude jedinacik, este dakeho Martinka alebo Elenku mu prinesieme.

renika
28. aug 2008

to sme dopadli - ja zápaľ pľúc týždeň pred pôrodom a ty hneď po. Hrozné... 😖

dávaš už Miškovi papať aj mäso? A večer kaše?

deina
28. aug 2008

Veru. 😀 A tie sestricky tam, ze "to kaslete z tohto sucheho vzduchu" a ani ich nenapadlo, ze co ak je ten kasel nieco ine a ja si tam idem pluca vykaslat pri predcasnych babetkach? 😨

Misulo zje vsetko, co mu dame, okrem kralika. Maso jedava kuracie, morcacie a telacie, vajicko mu zatrhla imunologicka (lebo ze mame doma buduceho alergika - nic mu nie je 😠 ) a tiez banan, ale ze banan z vyzivy moze jest (ved surovy som mu ani este nedala).

Prisla mi kamoska, tak ideme kavickovat. 🙂 Pa pa

charlinka
28. aug 2008

Pokojíčky jsou užasný.

lucik77
autor
28. aug 2008

ahojte babule, sledujem že niektoré nemôžete spávať...
No janula sa pýtala, že kde som, tak ja sem o takomto čase vždy nakuknem, ale málokedy tu niekoho zastihnem, tak kecať sama so sebou by bolo asi blbé 😀

ináč Reni Matúško nemá nič nové, je to malý zbojník, ale stále je to kľudné a poslušné dieťa.Dúfam, že s k Vám niekedy dostaneme, lebo Miloško každý voľný deň trávi na stavbe, ale určite Ti predtým zavolám.

Katika už zariaďuje, to musí byť super pocit, nám akurát dokončili strechu, budúci týždeň by mali byť okná a zdá sa mi to byť riadna krava ako sa porobili priečky a je to pod strechou. A to som chcela bungalovček...

A ozaj Jani? Kedy pôjdete znova do Šurian?

charlinka
28. aug 2008

Ahoj, koukám že tu nikdo není. Lucík mužeme zajet za Reni spolu, když je manžel zaneprázdněný. Já dokad nemám školu tak mám dost volna 😉

deina
28. aug 2008

Ja sa tu trosku poflakujem, chvilku...

janula_nz
28. aug 2008

ahojte

luci ja neviem. nasi su v suranoch kazdy den na dome. my sme sa dnes vratili z nr, bola som tam s detmi odvcera 🙂

renika
28. aug 2008

lucik, držím vám palce, aby všetko išlo tak ako má, bez problémov a aby si aj ty mohla čoskoro zariaďovať 🙂 A neboj, keď tam naháhádžete nábytok, tak budeš vďačná za väčší priestor a aj sa tam budete lepšie cítiť. A idete s tým dosť rýchlo, keď už máte priečky pod strechou 😕 Miloško nech sa tam nezničí, aj oddych treba, tak keď pôjdete oddychovať, tak zavolaj 😉

renika
28. aug 2008

charlinka, dobrý nápad 🙂 Len by som sa potešila 🙂

renika
28. aug 2008

deina ozaj, kúpili ste plazmu alebo LCD?

deina
28. aug 2008

tak to ja neviem, je to ploche a cierne. 😀

renika
28. aug 2008

deina 😀 😀

renika
28. aug 2008

charli, púšťaš Charlottke rozprávky napr. na Jetix alebo Minimax? Odkedy pozerá rozprávky? Nieže by som chcela začať Maxovi púšťať, len ma zaujíma, že kedy dieťa začne pozerať rozprávky

charlinka
28. aug 2008

Jeej my máme tak starou televizi, že se ani nehodí do toho nového interiéru. taky bych brala něco modernějšího. Ale spíš koukám do pc než na telku.

renika
28. aug 2008

charli podobne. Tiež telku nepozerám. Hlavne odkedy sú prázdniny, nič nepozerám. A predtým maximálne Ordinácia a teraz sa chystám aj na Slovensko má talent 🙂

charlinka
28. aug 2008

Na to se taky těším, koukala jsem na americkou verzi, teda jen na finále a bylo to super. jsem zvědavá jaký talenti se tu najdou. já osobně nemám talent snad na nic, co se týká showbusinesu apod. 😝

renika
28. aug 2008

ozaj, boli ste niektorá na konkurze do Slovensko má talent? 😀

deina
28. aug 2008

Neviete, ci teraz budu Housa davat zase len prvu seriu?

Je to LCD, bola som poucena...

renika
28. aug 2008

deina, raz si mi tu odporúčala Housa, keď som písala, že nemám čo pozerať, ale ani raz som ho odvtedy nepozerala, aj som zabudla, keby ide 🙄

zase vieš niečo nové deina a to len vďaka mne 😀

charlinka
28. aug 2008

já jsem housa ještě neviděla ale každý říká že to je super.

renika
28. aug 2008

o ôsmej som dala spať Maxa a teraz som ho bola len tak pozrieť a on sedel v postieľke, hlava odvecnutá a spal 😲 Posediačky spal a ktovie dokedy by tak bol, keby som ho nešla pozrieť... Dala som ho poležiačky a spí. To čo ho napadlo spinkať posediačky? 😲

renika
28. aug 2008

presne charli, každý hovorí, že aký je dobrý, už sa normálne začínam blbo cítiť, že ho nepozerám 😔 Deina, kedy to ide?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre