Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

lucik77
autor
29. aug 2008

všetko čo sa reže, bolí !!! hlavne keď prestane účinkovať utlmovacie prostriedky

lucik77
autor
29. aug 2008

nos? to by mi nenapadlo. A prečo? Veď si ho nemala veľký?

serafinka1
29. aug 2008

reni boli to strašne, ale radšej to spraviť v mladom veku, lebo tie chrupavky ešte nie sú také tvrdé. Ja som sa našim vždy prosíkala, nech mi to dajú spraviť, no nemali na to peniažky, tak som riadne trpela. No pred 2 rokmi sa mi naskytla možnosť a neváhala som ani sekundu.

lucik77
autor
29. aug 2008

katika tak si predstav, že pri najbližšom stretku budeme všetky obdivovať tvoj nosánek 🙂

renika
29. aug 2008

katika, aký nos si mala predtým? Ja som ťa videla párkrát v aquárku a to tak narýchlo, veď vieš...Ale nezdal sa mi tvoj nos nejaký do očí bijúci 😕 Opíš to prosím..bolelo? Aké to bolo, keď si sa pozrela prvýkrát do zrkadla? Mala si to opuchnuté, modré?

janula_nz
29. aug 2008

o tom rezani viem svoje. mala som 5 operacii brucha ☹ a aj som isla na plastiku a nemala som tu odvahu, tak som odisla odtial . radsej budem mat brucho ako reseto zosite ale budem ok ako is t na plastiku a nebyt si ista, ci todobre dopadne

katika1
29. aug 2008

ale mala.. v detstve som padla a začal sa mi tam ukladať taký vápnik či čo a to spravilo na ňom taký hrb.. a teraz je nádherný 😵

charlinka
29. aug 2008

Lucík ne hnačky, hračky. teda pokud reaguješ na muj příspěvěk 😀

renika
29. aug 2008

seraf, koľko stojí plastika uší?

kati, nemá krásne ušká 😔

lucik77
autor
29. aug 2008

hlavné je, že ty si spokojná a všetko dobre dopadlo

katika1
29. aug 2008

inak nos nebolel.. bolo to nepríjemné 1 den - lebo som nevedela dýchať lebo som v nom mala tampony aby mi krv netiekla, ale na druhý den ich vybrali a potom to bolo len nepríjemné kvoli tomu, že som týžden mala sádru a týžden dlahu.. ale som maximálne spokojná!!! 😎

renika
29. aug 2008

som si všimla, že je nádherný, ale neviem aký bol predtým 😕 Kde ti to robili? Tam nám budú robiť aj plastiku pŕs?

renika
29. aug 2008

a koľko si bola na klinike?

lucik77
autor
29. aug 2008

charli 😀 😀 😀 sorry, tak Vás rýchlo čítam, že mi ušlo písmenko!

ináč aj ja som rozmýšľala, že si dám plasticky skrášliť tú moju strašnú jazvu po pôrode, ale keď mi povedali, že mi to znova rozrežú a nanovo zašijú tak som si povedala "ďakujem pekne, neprosím" .to tam budem mať radšej svoju dážďovku, už som si na ňu celkom zvykla 😉

katika1
29. aug 2008

reni a mala som to modré 2týždne, vyzerala som ako hokejový brankár, a opuchnuté je to trošinku aj teraz, ale to sa nedá vidieť len cítiť.. a prvý pohlad do zrkadla, - som sa rozplakala od radosti 😅

janula_nz
29. aug 2008

luci mne to rozrezali a zosili 4krat a je to skarede.preto uz nechcem byt rezana, ked nemusim. stacilo 😔

serafinka1
29. aug 2008

No deťom to stojí tuším okolo 9 tis. Dospelým okolo 17-20 tis. Mne to spravili cez známosť za 4 tis.

renika
29. aug 2008

luci, ty máš tú dážďovku škaredú? 😕

janula, prečo 5 operácií? 😲

monica25
29. aug 2008

ale ten pocit potom to musi byt krasne...ja som sledovala v anglicku ked som zila relaciu o plastickych operaciach...baby si tam davali kozy upravovat a ked som ich videla pred a potom mala som 100 chuti sa vybrat aj ja k plast.ch.ale raz urcite pojdem...
nie som uchylna a ani na baby len ma to zaujimalo...tie vysledky... a ta bolest urcite bude stat za to ked uvidim vysledok ak sa zverim do ruky nejakemu odbornikovy... 🙂

janula_nz
29. aug 2008

renika mala som problem y s bruchom, neposluchalo 😝

lucik77
autor
29. aug 2008

hej, lebo je dlhá, hrubá a vertikálna....takže sexi plavky ADIO!

renika
29. aug 2008

a čo bolelo viacej uši alebo cisársky?

serafinka1
29. aug 2008

Lucik ak Ti to dá odvahu, tak poď so mnou. Ja pôjdem určite. Neviem ešte kedy, ale raz určite.

katika1
29. aug 2008

reni ano tam.. som sa jednou cestou opýtala aj na to 😀 na klinike- ráno o 9tej som pprišla a o 2hej poobede som odchádzala 😎

janula_nz
29. aug 2008

ja po tom vsetkom veru nemam odvahu nanic uz. som spokojna so sebou, a nedala by som si veru nic zvacsovat, ani upravovat....som rada, ze som vobec

renika
29. aug 2008

vertikálna? 😲 To som nevedela. Koľko má cm? Moja 14

lucik77
autor
29. aug 2008

ja sa bojím! U mňa je riziko, že môžem vykrvácať! pri búračke a tak (ale to asi každý...) len mi to tak bolo povedané, že si mám dávať bacha!

renika
29. aug 2008

kati a myslela si aj na mňa dúfam, keď si sa to pýtala 😀 Riško sa ťa nebál?

serafinka1
29. aug 2008

no asi uši. Cisársky mňa bolel 2 dni ale uši strašne dlho. 2 mesiace sa ich ani dotknúť. 6 týždňov som chodila ako kozmonaut, celú hlavu som mala zabandážovanú, navrchu mi trčali len vlasy, vyzerala som strašne komicky. Ešteže to bolo v zime. Po 6 týždňoch mi dali dole obväzy a nosila som čelenku cez uši.

lucik77
autor
29. aug 2008

reni tá moja má 11cm a na najhrubšom mieste 1,5cm! no veď hovorím, že taká dážďovka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre