Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

catrin23
2. sep 2008

dufam ze monikin roland necita 😀 😀 😀 😀

catrin23
2. sep 2008

ozaj moni.uz spolu volali, aj som sa zabudla dnes spytat denisa

catrin23
2. sep 2008

kde ste? vsak uz ordinacia skoncila. pozerate docolomanskeho?? 😲

monica25
2. sep 2008

neveim....nehovoril nic...tak asi este nie...
necita uz zaspal... 😀

monica25
2. sep 2008

ja som si bola zuby umyt maleho pozriet sprchu som stihla este pred ordinaciou... 😀

ako sa ma brianko???

katika1
2. sep 2008

catrin hej 😀 seraf kukala som a nemám žiadnu normáliš.. na vššetkých je moja mama alebo chlap.. takže zajtra odfotím a pridám 🙂

serafinka1
2. sep 2008

dobre tak počkám. Baby ja sa lúčim, môj drahý sa ku mne tak pekne túli, tak mu nebudem neverná s Vami 😉 . Dobrú noc a majte sa.

catrin23
2. sep 2008

cau serafi, a pekne sa tulte 🙂)

brianko spi, dnes uz bol ok, len si navykol na ruky, vkuse mi je v patach. horor, musim ho rychlo odnaucit...a vecer bol vyhadzany, tak hned dostal fenistil. ale neviem od coho, nic take nove nejedol 😅

catrin23
2. sep 2008

idem aj ja este nieco pokukat v tv a potom sup spat
tak sa majte krasneeeeeeeeee paaaaaaaaaaaaaaa

katika1
3. sep 2008

čaute baby, malý chytil cez víkend vírus od mojej netere.. celú noc mrnčal a ráno o 7mej sa posadil a vyzvracal, odvtedy už zvracal asi 50krát už mu len sliny tečú.. a nepije ani neje ani kvapku, tak mu striekačkou dávam rehydratačný roztok..
bože mne je ho tak lúto, od rána je na rukách a v takej polokome.. slzy mu tečú a je ako pred odpadnutím už som sa vyrevala teraz mi zaspal na rukách pri telke, tak som ho dala do postielky a spí

monica25
3. sep 2008

chuda zlaticko male....

renika
3. sep 2008

Riško 😢 Kati a aký to malo priebeh u netery? Koľko trvalo, kým sa z toho dostala? Až mám zimomriavky z toho ako si to opísala ☹

serafinka1
3. sep 2008

Ahoj Katika, chúďatko Riško, tak by som ho pohladila. Juj, nech sa čím skôr zotaví. Daj mu za nás pusinku.

renika
3. sep 2008

Seraf ozaj, čítala som, že Darinka spapala kašu a aj jogurt, tak som rada aj za teba. Bielu activiu má aj Maxim veľmi rád, spapá aj dve naraz. A včera zjedol všetku kašu na večer. No musíme sa tu častejšie sťažovať na deti, že nepapajú a potom sa to rozbehne 🙂

serafinka1
3. sep 2008

😀 asi ano. Vieš ako mi spala vnoci, neuveriteľné niečo, ale ja som mala prsia ako Pamela Anderson. 😀 😀 😀
Dnes idem kúpiť aj iné chute, budem jej to striedať.

deina
3. sep 2008

Chuda Risko, dufam, ze sa cim skor zotavi. 😔

Ja som este jogurty neskusala, ale nastastie Misulo zatial zlupne vsetko okrem kralika a nestazuje sa. 😅

renika
3. sep 2008

seraf no super 🙂 Aj Maxim dnes dobre spinkal. Teraz rozmýšľam, že aké všelijaké kašičky sme už skúsili, ale bolo ich veľa, tak keď kúpiš a budú Darinke chutiť, tak daj tip 😉

deina, ja som začala s jogurtom od 9m, ale myslím, že od 8m sa kľudne môže. Aspoň u nás v Novembrovkách začínali baby tak a to tam máme dve pediatričky

renika
3. sep 2008

ešte som zabudla pochváliť Katikine fotky z oslavy, sú krásne 😵 Aj ja chcem dať Maxovi urobiť tričko alebo skôr niečo na dlhý rukáv, s nápisom Mám 1. rôčik 🙂 A potom, keď bude mať dva, tak Mám 2. rôčky a takto pôjdeme až do 18stky 😀

renika
3. sep 2008

katika, ozvi sa, čo je s Riškom. Stále na vás myslím 😔

deina
3. sep 2008

Teraz som si predstavila patnastrocneho pubertaka v tricku "Mam 15 rokov"... 😀

renika
3. sep 2008

deina, no môžeš ma nasledovať, dovolím ti, ale bol to môj nápad, tak v takom tričku bude Maxim 😀

monica25
3. sep 2008

ahojte 😀

katika co je s riskom???je mu uz lepsie .....dufam,ze ano..

catrin23
3. sep 2008

katika! chuda risko 😢 dufam ze sa z toho cim skor dostane. my sme to prekonali pred dvomi tyzdnami. dr. nam predpisala 1/2 diazepanu a to pomohlo, upokojil sa mu zaludok. tiez nic nejedol. ale na druhy den uz bolo lepsie... tak drzime palce 😉

catrin23
3. sep 2008

prave som pripalila polievku, fuj vsade je smrad 😅

renika
3. sep 2008

catrin, to sa ti ako podarilo? 😀 Akú??

catrin23
3. sep 2008

rajcinovu, ani sama neviem, vyparila sa voda... 😅 😅

renika
3. sep 2008

mňam, ako si sa opovážila pripáliť rajčinovú polievku?? Moja najoblúbenejšia 😝 Viem si predstaviť ten smrad 🤐 Čo budeš teraz papať? Ja som taká hladná..

catrin23
3. sep 2008

no este mame zemiaky s maskom, takze dnes asi bez polievky. a tak som sa na nu tesila 🙄

renika
3. sep 2008

my máme špíz a hrachovú polievku. Som hladná, ale nemám chuť na to

monica25
3. sep 2008

my mame tiez maso,na prirodno...a ani ja na to nemam chut...

maly mi spinka od 6.30 bol hore pridam sa knemu...,potom musime k dr.pre recept a zajtra na ockovanie....

catrin ta party sa zas posuva...zajtra mam ist aj ja k dr. a neviem aky bude maly po ockovani...,nexcem to riskovat..a teraz aj risko je chorucky,chudacik maly zlaty....tak na bud.tyz.uz dufam,ze budeme zdravy a zorganizujem to uz.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre