Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

catrin23
8. dec 2008

reni, ako si zvladla skusku v sobotu??

ja idem v sobotu pre denisa na letisko 😉 🙂 uz sa neviem dockat

renika
8. dec 2008

catrin, bol to otras, ťažké, zákerne položené otázky 😒 Si netrúfnem povedať, že aké písmenko dostanem 😖

serafinka1
8. dec 2008

Ahojte,
Baby dostali ste niečo z DM, keď mali Vaše deti rok?

catrin23
8. dec 2008

no drzim palce reni, ale ty si sikovna, urcite to bude dobre!! 😉

serafinka nedostali, preco?? aspon si nespominam

renika
8. dec 2008

v polovici písomky sa profka spýtala profáka, ktorý zadával otázky, že môže byť v prvej otázke opísané to a to a on začal rozmýšľať, že ako je vlastne položená otázka a či to tam môže byť. Profka to čítala jednej babe v písomke, preto sa na to písala. A ja som opisovala presne to, čo mala tá baba v písomke. Keby povedal, že nie, nemôže to tam byť, tak už nestihnem písať druhé. Otras, skoro ma porazilo. Ale nakoniec, po dlhom uvážení uznal, že áno, môže to tam byť, že je tak položená otázka. Ja som to tak pochopila, on to blbo zadal. No som zvedavá...

katika1
8. dec 2008

seraf nie ale niektoré z augustoviek dostali.. ale to len také pytomosti.. sviečku v tvare jednotky a tak.. niektoré im napísali mail a poslalai potom ale nič moc
reni ☹
ja mám zajtra dve skúšky ale také v poho..
a pozajtra dve ťažké 😝

catrin23
8. dec 2008

no to si mi teraz vysvetlila... 😀 😀 ale nie chapem.. 😉

serafinka1
8. dec 2008

No lebo som sa dočítala tu na koni, že niekde dostávali baby takú krabicu so všelijakými vzorkami a tak. Tak som bola zvedavá, či aj v NZ dávajú, ale ako vidím, tu sú všetci žgrloši. Nenávidím predavačky v Dm-ke, to sú také trúby, najmä tie na námestí. V Big-boxe sú v pohode, tam sú ochotné.

kika86
8. dec 2008

Babenky, dakujem velmi pekne za informacie.

catrin23
8. dec 2008

no to je pekne od nich,ze nam nic neposlali a pritom som tam za rok minula hadam aj 20tis korun ak nie viac... a tie body co sa zbieraju, tak na co tam treba pisat meno dozadu?? aj tak to nepozeraju a kolko som tam uz dala bez mena, urcite si tam svoje napisali 😒

katika1
8. dec 2008

kika nemáš zač 😉
cat aj ja to dávam bez mena a najnovšie už ich aj roibia bez mena

catrin23
8. dec 2008

aj ja lubim chodit tam pri tesco, tam sa vzdy pozdravia a pomozu, v meste su take ako keby ich to tam tiez nebavilo ako tie sestricky na novorodeneckom 😀 😝 😕

catrin23
8. dec 2008

no tie nove som este nevidela

serafinka1
8. dec 2008

😀 presne.

A ešte sa Vás spýtam, máte niektorá skúsenosti s menštruačným pohárikom? Ja som si to teraz objednala a zvedavá som na ten zázrak.

catrin23
8. dec 2008

teraz mam tie 50%tne zlavy, ale nic tam dokopy nie je co by som potrebovala 😖

catrin23
8. dec 2008

serafinka ja som to iba videla na nztv ako o tom hovorili, inak nie

serafinka1
8. dec 2008

Inak Katika: brušné začínajú v januári, presný termín ešte nie je, ale budú že vraj letáky v meste, tak potom sa dá prihlásiť. Stojí to 950 na 3 mesiace. Treba si kúpiť šatku. Bola som tam pozrieť a je to super. 😉

serafinka1
8. dec 2008

aj ja som to tam videla, potom som si to pozrela na nete a samé pozitívne ohlasy sú na to.

renika
8. dec 2008

seraraf, tinusi používa pohárik 🙂

katika1
8. dec 2008

seraf dík 😉
ja nemám skúsenosti, ale mne to príde strašne divné ten pohárik 😅

serafinka1
8. dec 2008

no aj mne, ale za pokus to stojí. 😉

monica25
8. dec 2008

ano,mala som renckovu...
kati-hej budes...nexces ty prist k mojmu porodu.... 😀

monica25
8. dec 2008

kde ste vsetky???
kati-drzim palce,nech skusky dobre dopadnu 🙂

renika
8. dec 2008

aj ja ti kati držím palce na skúškach!
moni, ja upratujem skriňu 😝

renika
8. dec 2008

a tiež netuším, kde zmizli všetky

monica25
8. dec 2008

ten poharik aj mne...ze si to vlozim,vyberem" oplachnem" a zas s5....,no neviem..... 😅

deina
8. dec 2008

Aj ja som pozerala ten poharik na nztv, ale je to take divne, ze je to na viac pouziti... aj ked sa to teda musi vyvarit, i tak... 😝

Mne Renckova roztrhla tu nit alebo co na bruchu (po cisarskom), takze cast z nej mam kdesi vnutri. Zevraj to mozno polezie von same, povedala. 😨 😀 Ale nelezie.

renika
8. dec 2008

Deina, čoooo? A nič ti to nerobí? Veď to nie sú stehy, ktoré sa vstrebú! A rana, keď sa zahojí, tak odkiaľ to má vyliezť? 😕

monica25
8. dec 2008

aj ja sa chystam maleho komodu,ale uz dnes nie.... 😅

deina
8. dec 2008

Ja neviem. Zevraj sa robia aj take brusne operacie, pri ktorych stehy zostavaju vnutri a nevstrebavaju sa, takze "by to nemalo robit problemy". Mozno to, zeby ten steh mohol vyliezt myslela, kym sa rana nezahoji.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre