Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

dida81
1. jún 2009

Diky Perlus Januš ,, nooo aj moooj velice chce ist k porodu,, ale ja sama neviem, či aj ja to chcem.. 😉 ..neviem...Vsetci mi hovoria, že len nech ide a najma ked sam chce... 🙂 🙂
Tak aj tvoj ide.. Nooo, mne nerobi dobre ani kuk porod... hehe... neviem ako to prežijem.. ale ja to beriem zatial tak, že je to daleko... /pre mna/ Ale už sa snažim- si dam do google porod a tam ich je ajajáj... sa snažim to jednym očkom kuk... Tak napis ako dnes bolo. pa 😎 😎

perla200
1. jún 2009

no bude sranda...ale vieš ten môj no..ja som najprv nechcela a on to nechal na mne, že nech sa ja rozhodnem, lebo že ked ho tam budem biť a nadávať mu tak tam nepôjde🙂 no a kedže neviem čo ma čaká tak som najprv nevedela a teraz som si povedala, že si vybaví tie povinné prednášky, ktoré má mať a potom uvidíme....a kedže mam problémy s trombocytmi tak pôjdem možno rodiť cisarskym....uvidíme aké budú výsledky:(

catrin23
1. jún 2009

seraf a nad phillandteds si nerozmyslala? to su pre dve deti, a da sa dat potom aj pre jedno...mne sa lubi ten. a do bumbleride mozes potom dat obe deti? my sme mali casualplay tu zelenu autosedacku prima easy ak si pamatas a ta je polohovatelna, o inych ani neviem. jedne co su skupiny od 0-18, tak mozno tie, ale ani to som si neni ista...

dnes som bola v tom shope, maju super vyber kocikov aj sedaciek, mne sa strasne lubi ten concors neo kocik, ja som si ho uz ako tehu vybrala v irsku a nakoniec sme kupili casual....

Pre deti je tam na podzamskej, kde je aj union poistovna, tak tam na rohu, maju krasne veci ale skor pre babatka, pre nas uz ani nie 😢 , je tam aj madoc , a este neviem ani co tusim cestovka...

deina
2. jún 2009

Akurat som vcera na Podzamskej na ten Phil and Teds pokukovala. 😅 Ale co ja viem, pekny je, aj to sa mi paci, ze je taky nie prilis velky, mal by sa zmestit cez normalne dvere (nie ako kociky vedla seba) a zaroven aj do vytahu, lenze mi to pride dost otvorene na zimu.

Ale fakt krasne vecicky tam mali, kupila som nieco aj Miskovi (jeho velkost este maju).

Seraf, dve deti? Zeby uz? 😉

Dida, nie, ja som Dana. 🙂 A ucim Aj, naposledy som ucila AJ na prvom stupni, krpcov. Predtym na SS, takze to bola dost zmena, ale fajn.

ema.nz
2. jún 2009

deina:kde si videla tu novu kolekciu concord???tu v NZ?kamoska je tehu a rozmysla,ze ho objedna cez tu madarsku stranku,len by ho chcela vidiet.ja som ho videla v Nitre v predajni Pre deti a mne na nom nereze ta neoprenova strieska 😖 a ma ho aj tu jedna baba tusim farbu polar.

a Phil and Teds ma kamoska ako surodenecky kocik.ona si h pochvaluje ale deina tvoj maly uz vtedy bude chodit...ja neviem ale podla mna ty uz nebudes potrebovat surodenecky kocik to uz radsej ten skejt ku kociku...teda aspon ja by som to tak riesila 😉

ema.nz
2. jún 2009

a uz som nasla na nete,ze tu otvorili novu pobocku Pre deti tak asi tam 😉

deina
2. jún 2009

Ema, ano, v NZ pobocke Pre deti. 😉 Ale mne sa zda nejaky mensi ako ten povodny. 😕 Aj ta strieska je mensia... ale zase nie je priesvitna, to mi na nasom vadi.

Ja som zatial rozhodnuta tak, ze nebudem kupovat ziadny kocik - prehodim Concorda na hlboky, pre Miska zostane Chicco golfac, ak bude treba a ked budem musiet ist s oboma detmi, tak dam asi to mensie do satky. Asi tak... 😅

catrin23
2. jún 2009

ema, to na podzamskej je pobocka pre deti... tie concordy su krasne aj ten novy fusion ale ja by som brala neo

deina ale ten phil and teds mozes potom pouzivat iba pre jedno dieta, nie? ved ta jedna cast sa potom da daat dole. lebo kocik kupis normalne a k tomu treba dokupit druhu cast pre druhe dieta...

skejt ma moni, raz sme s tym boli vonku a roli jej tam nechcel stat, tak tam bol brianko, celkom tam vydrzal, ale neviem si to predstavit by t tak cely den vonku :()

deina
2. jún 2009

Mne sa tiez nezda, zeby bol skejt az taky dobry - preto radsej satku alebo Ergo, pripadne to pridavne sedatko... no neviem.

Viem, ze sa da pouzit aj pre jedno dieto Phil and Teds, len... dve male deti budu na zimu a na zimu sa mi ten kocik zda byt prilis otvoreny, nechraneny. Snad mi uz vtedy bude nejako lepsie chodit... (spravnym smerom 😀).

monica25
2. jún 2009

cavte 🙂
deina- ja mam ten isty problem....roli sa nezastavi ani na sekundu,ale ide len tade kade on xce.... 😅 hej mame ten skate,ale ho nevyuzivame mozno na 2 rok uz bude roli vetsi....uz najar bude mat 2.5 roka takze hadam,bude lepsiesnimi ist samej na prechadzku a roli sa bude drzat primne a nie behat kade tade.... 😅
aj ja som uz snimi bola parkrat tak vonku,ze danielik bol v klokanke a roli v kociku....aj teraz by som sla...,ale mam sadru......,uz sa neviem dockat kedy mi ju daju dole 🙂

no a tvoj misko bude mat tiez v jan.2.....takze zatial casu a casu cez zimu sa aj tak neda tak casto von chodit a kym pride jar........

a tiez by som nexcela ten phil and teds je to take divne ze babo lezi tak dole pod tym vetsim....je to moc nizko a .....ako keby som ho dala do nakupneho kosika....je dobry,ale .....

katika1
2. jún 2009

čaute ..
moni tak dnes o 4tej 🙂

aaa vybehneme s nimi aspon tam pred stanicu? Pomožem ti s malým 🙂

monica25
2. jún 2009

kati-ok 🙂

idem off,deti kurat zaspali iddem do sprchy a oddychnut si na chvilu mame za sebou tazku noc.....
😔

ema.nz
2. jún 2009

tak boli sme v tom obchode,kamoska je z concordu sklamana a ja z toho obchodu...v NR maju hadam 5x viac kocikov ako tu,ale na NZ to je aj tak dost...len som cakala vacsiu ponuku

inak ani mne sa ten Phil-Teds velmi nepaci,ale kto ma rok po roku deti tak je to asi velkostne najpraktickejsi kocik a hlavne co sa tyka tych nasich malych vytahov 😠

a kamoska tam mala v zime obidve deti..vacsia bola vo fusaku a ta malinka v takej novorodeneckej taske a vo fausaku...a tiez mi na tom nesedi to,ze je dieta velmi dolu...

serafinka1
2. jún 2009

Ahojte
Catrin ano tú som myslela, no škoda, že tá nepasuje na môj kočík, aspoň na stránke to neuvádzajú. Uvádzajú tam nejaké chicco a gracco a na tie sa dajú potom objednať poťahy vo farbe môjho kočíka. Veľmi komplikované, neviem prečo nedokážu vyrobiť ich originálu autosedačku.

klaudi68
2. jún 2009

ahojte 🙂

Katika aj ja ti dodatočne gratulujem k titulu 😉 😵

Deina, poznám tu u nás jednu mamičku a ona mi vravela, že ten skejt je na figu. Ona ho mala, ale malý jej tam vobec nechcel byť a to už mal skoro 3 roky. Tak ho predala a kúpila to sedátko BuggyPod čo som tu minule dávala link pre Eriku a to si velmi vychvalovala. Malého tak nosila do školky, tam to sedátko odpojila a domov išla bez neho. Poobede ho potom pripla ku kočíku. Inak na živo to s kočíkom vyzerá super.

Erika a ty si kde? Vobec ťa v dedine nevidieť 😕 No tu si moc nepokecáme, ja nemám čas sem chodiť 😖 Niekedy sem kuknem, ale písať neviem, lebo Viki ak zbadá že idem písať, tak si hneď na mňa sadne a chce písať aj ona, tak neviem neviem či by si to vylúštila čo by sme tu spolu napísali 😀 😀 😀

deina
3. jún 2009

Klaudi, aky velky vekovy rozdiel ma? Rozmyslam, ci to je potrebne, ked uz Misko bude mat 2 roky - teraz sa mi zda este malicky, ale v novembri... neviem, aky bude vtedy, ci bude poslusne chodit samotatne (hehe 😀 ) alebo ani nie...

monica25
3. jún 2009

ahojte 🙂

ten skejt no pre koho ako pre sestru sa osvedcil....maly na nom stal a tak sa vozil...potom uz ani na tom nexcel byt ale pri nej sa prechadzal a tiez mal necele 2 roky,,...aj ked sli niekam maly prinej peso a ten mensi v kociku,ale si myslim ze je to individualne a zalezi od dietata....deina-si myslim ze zacni to riesit ked sa maly narodi...este je koppaaaaaaaa casu a uvidis podla miska......mozno sa ti zide to sedatko a mozno ho uz ani nebudes potrebovat....
my tiez mame problem ked xcem ist sama von...,daleko neodideme,lebo roli ide len tade kade on xce ked cem do mesta,tak bud zoberiem iba jedneho ,al.maleho do klokanky-ale tak sme boli len malokedy vonku-a tam ked je zima tiez ho nexcem davat.............

no a davala som pozor na kopu deticiek bola jedna mala sophie nemala ani 2 roky a vsade sme chodili peso,nexcela do kocika..a ked mala 2 potom mama uz ani nedovolila....na a zas dalsi chlapcek mikey ten sa vozil v kociku este ako 4 rocny...neviem....zalezi to od deti.... 🙂

deina
3. jún 2009

Tak nejak nad tym rozmyslam, ze ved sa uvidi potom, ked sa druhe narodi - dopredu to tazko nejako vymyslim. 😅

Ale dnes som videla aj dva Phil and Tedsy v meste, su tu take dve male deticky polocernoskovia, velmi pekni, ti chodievaju v cervenom, potom je tu nejaky sivy, ale tam je len jedno babo a jeden zeleny - ale tam je fakt maly vekovy rozdiel, asi len rok.

ema.nz
3. jún 2009

deina zelene su dva 😉 kamoska ma taky a ma 2 dievcata vekovy rozdiel 15mesiacov a ta druha mamicka ma 2chlapcov 😉

catrin23
3. jún 2009

ahojte... s
searaf mas ip

tych cernoskov viidavam aj ja, tro su prenadherne deti, aj ja chcem cernosa 😉
a tie dva zelene tiez pozname, ESte je jedna mamicka s cervenym a ta ma dokonca 3deticky, tak tu obdivujeeemmm 🙂 😉

catrin23
3. jún 2009

😀 tetraz pozeram ze mi to sem nehodila prispevok, a to som ho pisala uz asi pred pol hodinou :(
a teraz uz ani neviem co som pisala

catrin23
3. jún 2009

aha, takze pridalo mi to, a nechapem preco mi to tu neukazovalo :()

klaudi68
3. jún 2009

Deina, ona má medzi deťmi skoro 3 roky. Vravela, že keď sa jej malinký narodil tak tiež bývali ešte v meste a vačší jej vobec nechcel pešo chodiť. Tak kúpila skejt a sním to bolo ešte horšie, ale to sedátko sa jej osvedčilo. Ešte aj teraz v zime ho tak nosila do školky a to už mal vtedy skoro 4 roky.
Inak moja Viki má teraz 20 mes. a vobec si neviem predstaviť, že by sme niekde mali ísť pešo. Aj Zolka som vozila v kočíku vyše 3,5 roka a pritom on bol velmi pohyblivý, ale radšej sa vozil, pešo nelúbil chodiť.
Veď uvidíš, keď sa ti to malé narodí, potom sa rozhodneš, máš ešte dosť času 😉

deina
4. jún 2009

Ema, tak to som videla tie dve dievcatka, co maju 15 mesiacov rozdiel. 😉 No ale ze 15 mesiacov, uf uf...

ema.nz
4. jún 2009

deina co este nespis???kamoska ma termin na 3.11. a prvy syn bude mat 15.11. dva roky a ona vobec nad kocikom nestresuje...maly jej tam uz teraz nechce byt!!!!a to je starsi od tvojho Miska len o 2mesiace 😉 inak aj jej maly sa vola Misko 😵 je to fakt indivindualne...ale on sa ti rozchodi,uvidis 😉

ema.nz
4. jún 2009

baby a este sa chcem opytat nefoti tu niekto nieco taketo??http://www.brusko.sk/babatka.htm svadobne nam robil Kuruc,ale nepocula som,zeby robil aj nieco taketo 😕 ak niekoho poznate zaujimala by ma aj cena 🙂

deina
4. jún 2009

Ema, ja by som hentake bruskate fotky strasne chcela. Viem, ze niektore si dali robit podobne fotky u Lehela, ale to nie je celkom ono - mne sa pacia take, ze biele pozadie alebo cierne, uplne jednoduche oblecenie - presne ako tie na bruska.sk

No my vstavame skoro, spanie nehrozi. 😅 Ale dnes pohoda, vstal po pol siedmej, to sa da, to je dobre. Vcera vynimocne spal do pol osmej, taka som bola vyspata, ze som nechapala - ale casto vstava uz o pol siestej, siestej...

dida81
4. jún 2009

Deina a Ema - aj mne sa straaaaasne pacia také fotky... podla mna ešte v NR /čo nie je tak daleko/ určite nejaký fotograf robi také fotečky. Je to kwasneeee...Ale Lehel je tiež ok. 😀 No musim sa priznat, že som od neho také tehulkovské nevidela. 😀 😀
A ja si tiež obcas už predstavim, že moje " ranné " /o 9 hod./ vstávanie bude končit... niektoré deturence su takí ranovstaji... 😒 ked ja rano tak lubim potiahnut, ak sa dá... momentálne sa dá, kedže mam prikazané oddychovat.. Tak mate moj obdiv! Maminy! 😵 - najma tie, co moc toho nenaspite... Inak mne vsetci vravia, že nech si to užijem, bo potom 3 roky ENDE!!! heh... 😲

ema.nz
4. jún 2009

dida:tak to ti radia dobre 😅 spi kym mozes!!!!ja sa uz neviem dockat toho,kedy mi Ema prespi celu noc 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre