Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

charlinka
27. jún 2009

Malou bude muset přes prázdniny hlídat tchýně, je učitelka tak má ted volno a od září jde do školy na bitunkovou. Nastupuju jako sekretářka ředitele jedný firmy, se těším, ale na druhou stranu to bude strašně moc věcí najednou.
Malá spí sama vpokojíku od deseti měsícu co jsme se přestěhovali do palárikova. ale její pokoj je pruchozí do naší ložnice. v postýlce spala jak zařezaná do rána, od té doby co má malou postýlku juniorskou tak v noci přileze k nám, já spím takže ani nevím že přijde a nemužu ji vrátit nazpět. ale až bude mít větší postýlku kde se bude moc roztahovat tak už jí k nám nepustím 😉 teda občas jo, není nad to se přitulit v noci 😉

renika
27. jún 2009

niekde som čítala, že keď si v detstve s dieťaťom vytvoríš pevný vzťah, tak pubertu zvládnete lepšie..
tak si tvorme a potom uvidíme..
moni, už ste doma?

renika
27. jún 2009

kati a ako bolo na leteckom? nepíšeš
charli, to je dobrý flek? Kde si taký našla? Firma je z NZ alebo z Palárikova?

monica25
27. jún 2009

kati-diky 🙂
reni-ano dnes sme prisli sa nam moc nexcelo velmi ma tatry ocarili 🙂 deti posluchali bolo tam naozaj dobre
a diky za komplimenti.....ja som nikdy nebola takato chuda ako teraz po dvoch detoch 😅 chlapci zevraj dodavaju ich maminkam krasu 😵

monica25
27. jún 2009

roland uz musi pond.do prace tak sme museli s5 ☹ mal len tyz.dovolenku

renika
27. jún 2009

moni, tak som rada, že sa vám páčilo 🙂
tak ty máš tú krásu dodanú dvojnásobne a je to aj vidieť 😎

renika
27. jún 2009

moni a nejaké fotky??
danielik už určite vyrástol, čo som ho naposledy videla..

monica25
27. jún 2009

ale nie ja sa necitim krasna a som sa ani necitila...nemam veleke sebavedomie, som taka obycana,,,,,

charlinka
27. jún 2009

reni, pro me je to dobrá práce. budu mít i dost času se tam učit taková pohodička. firma je z NZ. Je to o komunikaci v angličtině tak jsem velmi ráda, že nezakrním. až na tu písemnou komunikaci ve slovenštině, ale hádám že to zvládnu.

renika
27. jún 2009

moni, že obyčajná? Pre mňa si výnimočná 🙂

charlinka
27. jún 2009

Mon, ty vypadáš super, ani bych tě nehádala na dvě deti s tvojí postavičkou. Já trošku nechápu maminy které mají třeba tři děti a sto kilo, vždyt to běhání kolem nich je super dieta, tak kde ty kila berou??

charlinka
27. jún 2009

tak jsem to myslela že mě stačí běhat kolem jedný a mám dost. natož kolem víc dětí to musí být dost energie.

renika
27. jún 2009

charli, tak držím palce a hlavne, keď nabehnete na ten zmenený režim, tak aj Charlott, nech si zvykne. Potom daj vedieť, či to prebiehalo v pohode..
promócie máte kedy?

devita
27. jún 2009

Caute babulky,tak konecne sme vcera prisli z porodnice,teda z nemocnice,od pondelka sme boli s Kiarkou este na novorodeneckom,museli ju sledovat kvoli dychaniu. 🙂

renika
27. jún 2009

devita, gratulujem k dcérke 😵 Ako prebiehal pôrod? U koho si rodila?

charlinka
27. jún 2009

Já mám promoce v uterý.
devita i já gratuluju k dcerce.

renika
27. jún 2009

charli a u vás je to ako na škole? Kto môže pokračovať v štúdiu? Každý alebo je to nejako obmedzené?

charlinka
27. jún 2009

I moje kamarádka přišla dneska z porodnice, jste se tam museli potkat🙂

monica25
27. jún 2009

charli-dakujem 🙂
hej toho behania je viacej ,,,
reni diky 🙂 to mi hadam asi ani este nikdo nepovedal 😵 😵 😵 si ma potesila 🙂

devita
27. jún 2009

Dakujem...rodila som u Stanka,ale cisarskym rezom..mala mala totiz 4200gr a 48cm,nechcel riskovat spontanny porod..teraz je v porodke takmer kazdy treti porod normalny a ostatne su cisarske.

charlinka
27. jún 2009

no musíme si podat přihlášku. nevím zda je to omezené, měla být praxe jeden rok když chceš pokračovat na mgr. ale že se to ještě nejak vyvrbí. Jen těm kdo měl špatný pruměr za tři roky a špatné známky na státnicích doporučili nedávat si přihlášku. a ty? jak to máte vy?

monica25
27. jún 2009

devita aj ja sa pripajam ku gratulaciam 🙂

rodila si 1x cisarskym???

renika
27. jún 2009

devita a prvé dve deti si porodila normálne? Tak si si vyskúšala to aj to ako Moni
charli, tiež musíme podať prihlášku a je to dané tak, že do priemeru 1,6 za tri roky aj so známkami zo štátnic si môžu podať, kto chce pokračovať
a to sa mi strašne páčilo, že si napísala, že v práci sa budeš mať čas učiť. Aj ja chcem takúúúú

charlinka
27. jún 2009

tak to je dost vysoký pruměr do 1.6, to nemá jen tak nekdo. ty určitě ano, ale stojí to dost energie a času dostat takový pruměr. jak jsi dopadla na státnicích? jsi spokojená??

serafinka1
27. jún 2009

Devita gratulujeme k dcérke.

devita
27. jún 2009

ano renika,monica,toto bol moj prvy porod cisarskym,predosle boli normalne..ale nikdy viac..to zviechanie po porode a hlavne ked nemoze byt dieta pri mame...to mi nebolo velmi po voli,tak som sa za 24 hodin pozviechala a hajde za malou
dakujem za gratulecie

renika
27. jún 2009

seraf, ako sa cítiš? Je už všetko ok?
charli, ja som myslela, že taký priemer ani mať nebudem, prvý ročník ma asi zachránil, ešte Maxim nebol na svete, tak som mala super známky. Maxim sa narodil v druhom ročníku, dosť sa to pokazilo a v treťom dosť dobré. A mala som o dosť nižší priemer ako vyžadujú, potešilo ma to. Štátnice, no vyznamenaná som nebola, ale hej, som spokojná. Až na jeden predmet, ale inak v pohode. A vlastne, išlo mi o to, aby som sa celé leto nemusela učiť na september a brala by som akékoľvek známky.

renika
27. jún 2009

devita, to veľa mamičiek povie, ktoré zažili oba spôsoby, že spontánny je lepší

monica25
27. jún 2009

seraf-ako sa citis????

devita
27. jún 2009

renika...to veru ano..spontanny je len v tom zly,ze kym porodis,tak idu bolesti,ale vsetko sa da zvladnut..no ale pri cisarskom,pridu bolesti potom,ked sa cely svalovy aparat musi spamatat..
idem babulky do hajan..krasnu nocku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre