Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

ericica
22. okt 2009

boze katka tak aj my tam pojdeme okolo 4 nam to problem nerobi,ja sa prisposobim ...
a na tu zabijacku sa mi aj tak nechceeeeeeeeeeeeee....

katika1
22. okt 2009

boze eerikaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀

ericica
22. okt 2009

to znamena aaaaaano? 😉 ja uz mam pripravene aj plavacie koleso...hihi
ozaj a co robite?risko poslucha?

katika1
22. okt 2009

riško práve vypapal celú chladničku 😀
dobre, ale ešte sa musím poradiť s chlapom 😉
koleso mám aj ja pripravené - permanentne mám tukovú pneumatiku okolo pásu 😀

ericica
22. okt 2009

jeeeeezis a ja som sa to bala povedat ze ani ja plavacie koleso nepotrebujem ze mam zasoby okolo pasu 😀 😀 😀
nepozicias mi takeho dobreho papkaca?a ja ti dam rebi aspon vyskusas ake je dieta co sa mu musis prosikat aby jedlo
na nervyyyyy!

serafinka1
22. okt 2009

No Katy veru tak už 27 ale poviem ti po tomto výsledku už ledva čakám, nech to je za mnou.

deina
22. okt 2009

Seraf, ja som mala cukrovku pri Miskovi, no nic moc, musela som drzat dietu. Ale stoji to za to dodrziavat ju, skus odolavat tym sladkostiam. 😉

serafinka1
22. okt 2009

Deina je to ťažké, ale tak obmedzujem ako sa dá. No malé prehrešky ma nezabijú. Tú Milku som jednoducho musela a poviem Ti je jednoducho fantastická 😝 😝 😝 😝 😝 ale cukor som mala po nej v pohode 4,8 tak ja neviem čo plašia. Ale budem si poctivo merať, lebo ma to zaujíma.

deina
23. okt 2009

Tak jasne, ked ti cukor nestupne, tak mozes. 🙂 Plasia asi kvoli tomu, ze neliecena cukrovka moze sposobit vela problemov, ale to by ti musel ten cukor fakt hore dole behat.

ema.nz
23. okt 2009

serafinka:aj ja som mala po prvy krat zvyseny cukor po tej hnusnej glukoze 😝 ale potom som isla na kontrolu robili mi ju po dvoch tyzdnoch a to mi brali krv zo zili a to som mala ukazkove hodnoty 😕
ale fakt neliecena tehu cukrovka moze narobit neskutocne problemy 😖

catrin23
23. okt 2009

posle nam niekto hlas za dnesny den??? vopred dakujeme.... KINDER HLAS 8FGG4JQ na cislo 7036

katika1
23. okt 2009

erika 😀
seraf, neboj, nič to nie je, keby si ju mala zlú, nakázali by Ti velmi prísnu dietu!
a idem vyskúšať aj ja tú milku 😀

serafinka1
23. okt 2009

ahojte, dakujem baby za povzbudivé slová, ste zlaté. Zatial sa to ukazuje dobre, ci si dam alebo nedam sladke hodnoty mam dobre, vzdy som okolo 5,6 čo je vlastne hodnota na lačno.
Katika, ochutnaj a dáš mi za pravdu, je fantastická

katika1
23. okt 2009

seraf super 😉
ja som taká pažravá posledné dni, hrozné 😔 by som len sladkosti pratala do hlavy 😅

deina
24. okt 2009

Mne zase nejako nachuti, zato by som len pila a pila... Ale ma to tu vyhodu, ze sa aspon zmesti do rifiel. 😅

ericica
25. okt 2009

čafte....baby aj ja som chytila taku maniu ze by som len stale jedla 😖 a zas som pribrala 🙄
vcera sme sa boloi kupat v Galandii bolo supeeeeeeer mala si to uzivala aj my takisto...
ako ste vikendovali?

katika1
25. okt 2009

eri to je dobre, len papaj 😉 😀
mne je tak lúto, že sme nešli, ale som myslela, že zdochnem ako ma bolelo všetko- a už viem aj príčinu - mrcha
nikdy ma tak nebolelo celé telo 😔

ericica
25. okt 2009

kati diky 😠 papam 😝
no moze byt bolo super a mala si sama plavala s kolesom ja som bola ale hned nablizu, chystame sa zase v novembri bo sa nam tam pacilo 😀

deina
28. okt 2009

Ani som nevedela, ze to funguje aj v zime - ake kryte bazeny tam su?

monica25
28. okt 2009
ericica
28. okt 2009

ano deina kryte ale da sa plavat aj von...moj muz si to vyskusal on je taky otuzilec ja som to radsej neskusala....
a bolo tam vela mamiciek s detmi ...

sandy80
28. okt 2009

serafinka1: dakujem za info, pôjdeme asi do NR ale až budúci mesiac (to už bude mať 5 mesiacov), dúfam že to nebude vadiť 😨

ericica
29. okt 2009

kocky jak je tu mrtvo ,kde ste vsetky vsak aj pocasie je na figu,ci iba ja tu plasim.....

bzzmajka
1. nov 2009

neviem či si ma pametáte ak by ste mali chvíllku času
http://janbari.webnode.sk/
dole mám dve diela a na pravo sa dá hlasovať..prosím...z jedného Pc sa dá dať len jeden hlas...prosím výtvor číslo 22

deina
2. nov 2009

Seraf, zajtra idem na urad, ze mam vyplnit nejake tlaciva k tomu prispevku (ked druhe dieta nema este 3 roky), tak naozaj to funguje. Zistovala mi to ta tetuska z uradu, ked som jej o tom povedala, tak sa tvarila dost tak, ze o tom vela nevie, ale povedala, ze mi to zisti, ci tam spadam a ak ano, zavola mi - tak mam zajtra dobehnut. 😉

katika1
2. nov 2009

majka stalo sa 🙂
tu to žije, ženy 😕

catrin23
2. nov 2009

ahojte,,,,

baby, nepouzivate niektora mlieko nestle junior bifidus 1? nam jedno ostalo, a uz ho nepouzijeme, tak ak nahodou , tak sa ozvite 400g - 5eur

ema.nz
2. nov 2009

ahojte baby 😉 my sme boli tyzden u nasich a tam nemam net 😝 abstak jak svina 😀 😀

a inak este stale mala kasle uz mala stoptusin sirup,mucosolvan,aj nejake ATB a stale kasle ☹ uz 3tyzden ..dnes som bola u doki ale tam uplne plna cakaren tak som to vzdala 😒 a kupila som jej stodal tak uz dufam,ze nieco pomoze 😅 poradte nieco dobreeeee 😨

a inak uz je zima jak v ruskom filme brrrrrrrrrr 😖 😖

serafinka1
2. nov 2009

Ahojte

Deina tak super, potom mi hod inštrukcie čo kde a kam. Budem Ti veľmi povďačná.

Catrin mne sa to mlieko zíde. Ja používam to mlieko.

deina
3. nov 2009

Seraf, normalne tam, kde si budes odhlasovat rodicovsky, tak vtedy mozes zaroven o toto poziadat. Manzel o tom nevedel, tak to nevybavil, takze som to vybavila az teraz, ked som vybavovala prispevok.

Teda zima je riadna, to hej, brr...

My sme tiez mucosolvan pouzivali, takze neporadim. 😖 Ale vraj je teraz velmi vela deti chorych ako sa ochladilo. Dobre zvykne zaberal cibulovy sirup, ale to je s medom a ten si este asi Emke nedavala, ze?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre