Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

katika1
10. dec 2009

hej hej to som bola ja 😀 ok, tak nabudúce ťa kopem 😀 😀 😀

deina
10. dec 2009

Mne sa stale ten Dalibor paci najviac, pasuje k Darinke. 😉

Neviete, kedy bude u nas ten Coca Cola kamion?

monica25
10. dec 2009

cavte 🙂
deina suhlasim 🙂 aj mne najviac k Darinke Dalibor 🙂

a bude u nas coca cola kamion??? 🙂 ani som nevedela 😅
aj my xcema ist pozriet 🙂

chlapcenske uz sa mi asi ani jedno az tak velmi nepaci este povedzme Jakub 😵

a dievcenske:Terezka a Nina 🙂
ale u nas uz nehrozi...... 😀 😝

katika1
10. dec 2009

mne sa samoška najviac zo všetkých páči Richard 😵 ale k Darinke mi tiež ide Dalibor 🙂

ema.nz
10. dec 2009

aj ja chcem ist na ten coca cola kamion 😅 teda emuska 😀 😀

katika:ok tak kop 😉 ja som teraz ako demet od kedy som na materskej 😝 aj v obchode co nemam napisane to nekupim 😅 inak aurat vcera bol rok co som doma 😲 ako to uteka ☹ o chvilu ma uz emulka nebude potrebovat 🙄 a ja tak strasne lubim ked sa ku mne prituli 😵

moni:aj mne bolo povedane,ze nikdy nehovor nikdy 😝 😀 😀 ja by som niekedy aj chcela ale az tak o 4-5 rokov ale moj muz nechce ani pocut 🙄 takze je to vybavene...

serafinka1
10. dec 2009

Joj baby, vôbec mi nepomáhate, sme taký nerozhodní v tých menách. Nemôžem mu urobiť, aby bol Dalibor. To bude mať všetko odbité v priebehu jedného mesiaca - mikuláš, vianoce, narodeniny a meniny a potom celý rok nič. Všetko v cca 2 týždňových intervaloch. To by sa nikomu nepáčilo. Darinka má aspoň meniny v lete a ostatné tiež všetko v decembri. ☹

tinusi
10. dec 2009

Veru Ema, poznam aj take co chceli max 1 a maju 3... nooo, zadarilo sa.

katika1
10. dec 2009

seraf, nepamatám, kedy je Oliver 😅 sorry Kika 😅
ale Richard je 3. apríla, takže to by bolo ok 🙂

ale všetky tri sú pekné, takže hociktoré si vyberieš, bude krásne.. ešte krajšie sa Ti bude zdať, lebo ho bude mať Tvoj syn 😵

deina
10. dec 2009

Jaj, tak jasne, chuda dieta, to by bolo nefer. 😒 Aj ked poznam babu, ktora naschval vyberala mena tak, aby boli pri sebe.

Uz som nasla ten kamion, ze 14.12. 😉

monica25
10. dec 2009

deini a kde a o kolkej??? 🙂

katika1
10. dec 2009

a kde bude a čo tam bude? 😕

ema.nz
10. dec 2009

serafinka:aj my mame vsetko naraz 😅 a meniny 30.1. takze v priebehu mesiaca a to som mala termin na 24.1. 😅 ale mne sa Ema strasne pacila uz velmi dlho...vlastne ako to bolo v priateloch tak uz vtedy som hovorila,ze ked budem mat dceru bude Ema 😉 alebo Lara ale to zase sfukol mm,ze Lara Croft 😝 (neviem ako sa to pise)

a ako pisu baby vsetky mena su pekne 😉 ale ja aj tak lobujem za Olivera 😀 😀

ema.nz
10. dec 2009

jaj baby toto moje male spalo 45min v kociku a teraz som ju uz uspavala 30min na rukach a ked som ju polozila do postielky v momente bola hore 😝 tak som odisla a este stale ju pocujem cez vysielacku ako si rozprava 😔 ako jej mam vysvetlit,ze do vecera nevydrzi 😝

serafinka1
10. dec 2009

jéj takže v pondelok tu bude vian.kamion, no tak to ho ani neuvidíme, jedine že by prišiel večer. Neviete kedy asi zvykne byť na tom námestí?

serafinka1
10. dec 2009

Viem Katy, že to mi bude najkrajšie čo bude mať môj syn, lenže ja si to ešte vôbec neviem uvedomiť. Stále som nastavená na babu, ono mi to celé príde, až keď sa narodí. Hm lenže meno musím povedať dopredu 😒 .

ema.nz
10. dec 2009

teraz tu bola kamoska a vraj je to o 16:30 😉

a inak neviem preco sa hovoria mena dopredu a este k tomu obidve...mne potom pod.bali papiere na na matriku nahlasili,ze mam syna 😠 😠 😠 moj muz tam potom urobil dobry cirkus...

katika1
10. dec 2009

seraf, si nastavená na babu, lebo máš dievča, nie? Ja som tiež nastavená viac ne chlapčeka, lebo už jedného mám.. to je nromálne
ale ked sa narodí, bude ti to úúúplne jedno, lebo jediný rozdiel bude pipík medzi nohami 😉 dlho nespozoruješ žiadny rozdiel.. jedine v autíčkach a vláčikoch, ale s tými sa aj dievčatká lúbia hrať, takže až taký rozdiel to nebude 😉

katika1
10. dec 2009

ema a aké meno ste mali nahlásené pre chlapčeka? 🙂

ema.nz
10. dec 2009

adam 😉

deina
10. dec 2009

Mne sa celkom paci mat doma chalanov, vzdy sme boli same baby a ja som vacsinou v zenskom kolektive, toto je zmena. 😅

Mne v porodnici napisala sestricka namiesto Mateja meno Mateo. 😨 Nastastie druhej sa to nezdalo a prisla sa opytat, ci naozaj Mateo.

katika1
10. dec 2009

pekné 😉

monica25
10. dec 2009

deina aj mne sa to velmi paci mat doma chlapcekov 😵 😵 😵

my pojdeme na namestie ak nam do toho nic nedojde...,sa tesim 😵 😵 😵
a super ze to zacina az o pol 5 my vstavame okolo 4 😀

katika1
10. dec 2009

a čo je v tom kamione?
Moni ja som nevedela, že ste Danimu dali druhé meno Alan.. podla čoho? 🙂

ema.nz
10. dec 2009

deina:ony su tam asi fakt blbe 😠 😠

katika:dakujem 😉 to bol kompromis,ze sa to neda skaredo povedat 😅 ja som straaaaaaaasne dufala,ze bude baba 😉 aj ked som si az do 4D myslela,ze to bude aj tak chalan...moj muz od zaciatku tvrdil,ze bude dievca,ze on vie co robil 😎 😀 😀

katika1
10. dec 2009

deina ja som na tom podobne 😉 ale to preto, lebo ich máme a nevieme si to inak ani predstaviť 😵
tiež som bola vždy v ženskom kolektíve a v celej rodine boli len dievčatká, takže sa mi to zdá super.. 🙂

monica25
10. dec 2009

kati-kuk na link kt.poslala deina 🙂

rolandovi sa pacilo meno alan ale mne nie...a v podstate koli tomu aby aj on mal 2 mena roland ma stredne rudolf lebo rolandoov otec bbol rudolf,umrel ked bol roland maly tak na jeho pamiatku...a k danielovi sa mi to nehodilo tak preto alan....a aby sa nevypitoval ze preco on ma 1 meno a roli 2.....

katika1
10. dec 2009

Ema mne sa velmi páči meno Adam, ale niekde som čítala, že ludia s menom začínajúcim na A sú komplikovaní a nevyrovnaní 😕 tak som ho zrušila.. inak v mojom okolí to sedí 🙂

deina
10. dec 2009

Jooj a dedo, ten je nadseny. 🙂 Ale sestra by zato mohla nejaku tu sesternicku zariadit, len tej sa nejako nechce, lemra leniva to je, pohodlna.

My asi tiez pojdeme na namestie, len este neviem, ako to zariadim s Matkom... Von chodievame po tretej, Matka supnem do kocika, on hned zalomi, Misko pekne peso a vraciame sa o pol piatej, lebo to uz je Mates hladny, aj ked spi dalej. Niekto ho bude musiet prevziat... asi ho necham s babkou. Vnutri vraj bude Santa Claus. To som zvedava, ci Misulo spusti rev, ked ho uvidi. 😀

katika1
10. dec 2009

hej to je rozumne.. Alan sa mi tiež moc nepáči, ale k Danielovi sa hodí 🙂
idem to kuknúť 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre