Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

katika1
11. dec 2009

seraf, došla by som na víno,ale ty nemožeš 😀
bioparox je atb ale lokálne 😉
a my užívame hliváčika 🙂

serafinka1
11. dec 2009

čoby som nemohla, za pohárik môžem, aspoň mi trošku zvýši tlak, lebo vkuse ho mám nízky a keď si k tomu prilejem kolu, tak to je v pohode 😀 😀 😀 😀

serafinka1
11. dec 2009

hliváčik? o tom som ešte nepočula 😒

katika1
11. dec 2009

tak si ako ja.. som chodila aj na strik v tehotenstve, no ale čumeli po mne divne 😀
ale podla mna sa može trochu 🙂

katika1
11. dec 2009

seraf aj ten je od troch rokov, ale majú sa myslím tri denne a ak dávaš len jednu, tak sa može aj skor 🙂
ja dávam jednu.

je to z hlivy ustricovej a podla mna je to dobré

serafinka1
11. dec 2009

a čo je na tom, veď červené víno v malom množstve je liek a neuškodí, lekári to dokonca odporúčajú. Ja nehovorím že vypiť celú flašu , to nie, ale pohárik dva nikomu nikdy neuškodili. 😉 Takže kľudne prídi a otvorím 😉 také dobré červené 😝 😝 😝

katika1
11. dec 2009

jeeej vieš ako by som si s tebou dala.. inak ja tu mám otvorené 😀 ale ráno vstávam o 6tej a idem na skúšku 😝 😝 😝
nabudúce zahlás skor, ked má muž nočnú 😀

katika1
11. dec 2009

seraf ty dávaš malej ešte um, či normálne?

serafinka1
11. dec 2009

no dobre, len keby som to aj ja vedela dopredu. Túto som síce vedela a to som mala ísť dnes von s babami no a zrušil mi program. 😠 😠 😠 Ale dnes sa už neuč, aj tak do hlavy nič nedáš, daj si len to vínko, dobre Ti spraví a pôjdeš s čistou hlavou a spravíš na 1. 😉

katika1
11. dec 2009

si píš, že sa už dnes nejdem učiť, ale kedže včera som šla spať o 1nej, lebo som s mm pila víno, tak sa cítim ako ovalená, takže dnes idem spať asi o 9tej 😝

serafinka1
11. dec 2009

dávam jej Nestlé bifidus, z normálneho sa mi od určitého času vysipe a hnačkuje neviem prečo. Predtým keď som nevedela ešte nedávala umelé som jej zvykla robiť kakao z normálneho plnotučného mlieka a bola v pohode. Teraz to už v pohode nie je. A Ty dávaš Riškovi vodu z vodovodu, alebo mu dávaš dojčenskú? Ja ešte stále dojčenskú, ale kamoška už dáva normálne z vodovodu aj na pitie a neprevára.

katika1
11. dec 2009

seraf ja mu dávam klasické mlieko už rok a on je z toho úplne v pohode..
a vodu už tiež dávno ani nepreváram, normálne pije obyčajnú, lebo som aj čítala, aj doktorka mi vravela, že je to úplne zbytočné, že to tak do roka stačí 🙂

serafinka1
11. dec 2009

😀 😀 😀 ja som bola takto pred troma dňami, urobil mi strik taký silnejší, lebo som mala zase veľmi nízky tlak a tak ma to dorazilo, že aj romantikovanie, čo som chystala som hodila na klinec a išla spať a spala som do rána ako zabitá. vtedy som nemala problém s tým, že na ktorú stranu sa zvaliť 😀 😀 😀 😀 😀

katika1
11. dec 2009

😀 😀 😀 😀 to verím 😀

serafinka1
11. dec 2009

no tak to si ma potešila,týždenne mi odídu skoro 2 kartóny dojčenskej vody čo jej robím z toho kašu, mlieko aj na pitie a drahý sa už sťažuje, že ho to nebaví chodiť každý tretí deň s kartónmi vody domov. 😀 😀 😀

katika1
11. dec 2009

seraf, chudák 😀
nie, fakt, ja som mu od roka dávala a v pohode 😉

teraz som skúsila to klasické mlieko, čo predávajú pred tescom v tom automate, origoš kravské čerstvé a velmi mu chutí!

serafinka1
11. dec 2009

o tom som už tiež počula aj som ho chutnala, kamoška mi ho dala minule do kávy. Necítila som žiadnu zmenu, ale že to mlieko treba prevariť.

katika1
11. dec 2009

hej to treba 🙂 ale len chvilu vraj, aby si zvyklo
ja mlieko nelúbim a totalne som sa ho bála ochutnať 😀

serafinka1
11. dec 2009

no samotné mlieko nevypijem ani ja, ale v káve ho mám rada. Je neznášam ani vôňu mlieka, je mi z toho nagrc. Ja keď mám doma mlieko a treba ochutnať, či je ešte dobré, tak radšej načnem druhé a prvé vylejem, lebo nikto ma nedonúti ochutnať ho. Ale ak je doma mm tak ten ochutná, on nemá problém. On ochutnal aj moje materské 😉

katika1
11. dec 2009

ty si presne ako ja 😀 presne toto robím aj ja!
Aj moj ochutnal a mna z toho napínalo.. fuj 😀
tiež len v káve vypijem a jogurty a tak.. inak nie 😝

serafinka1
11. dec 2009

😀 😀 😀 presne, jogurty môžem, ale to tiež nie hocijaké, iba také ako activia, jogobela a dobrá mama. Ostatné tie slovenské vôbec nemusím.

katika1
11. dec 2009

😀 😀 😀 aj ja len activiu 😀
to čo za komplex máme? 😀
inak ja som ani ako babatko nechcela mlieko, ani materské, ani normálne.. mama to so mnou mala ťažké
len ked som spala, tak do mna liala po kvapkách 😝

serafinka1
11. dec 2009

😀 😀 😀 mňa mama kojila 3 mesiace a dosť, potom som mlieko odmietala a odmietam dodnes. Jediné čo som vypila bolo kakao. 😀 😀 😀

katika1
11. dec 2009

nie sme my sestry, alebo čo? 😀
aj mna 3mesiace 😀
a ja kakao tiež 😀

serafinka1
11. dec 2009

😀 😀 😀 😀 neviem o tom, že mám sestru, ale možno v minulom živote tam bolo niečo 😀 😀 😀

katika1
11. dec 2009

ani ja neviem, ale moj otec bol autobusár a jazdil kade tade 😀
takú fasa a peknú sestru by som brala 😎 vždy som túžila po súrodencovi 😎

serafinka1
11. dec 2009

😀 😀 😀 môj otec robí na kamione 😀 😀 😀 😀 😀

katika1
11. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 ale ktorá sme koho? 😕 😀

serafinka1
11. dec 2009

no maminá som určite, lebo vyzeráme ako sestry, povahu mám aj po otcovi, takže rodičov si nezapriem, tak žeby si sa Ty k nám nejako prikmotrila? 😀 😀 😀

serafinka1
11. dec 2009

napíš mi do IP skype nick

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre