Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

katika1
11. dec 2009

ja sa inak nepodobám na nikoho z rodiny 😀 😀
😀 takže je to možné 😀

serafinka1
11. dec 2009

no fajn, záhada je vyriešená. 😀 😀 😀

katika1
11. dec 2009

a ked sa tak na nás pozerám, určitá podobnosť by sa aj našla 😀 😀 😀

serafinka1
11. dec 2009

😀 😀 😀 😀 no isté je, že ja som chcela mať vždy kučeravé vlasy a nemám, Ty máš kučeravé a vyrovnávaš si, kde je spravodlivosť? 😀 😀 😀 😒

katika1
11. dec 2009

😀 😀 😀 ale ja si vyrovnávam len príležitostne 😀
ale často som kukala tie tvoje na fotkách, že aké sú krásne! 😠 😀

serafinka1
11. dec 2009

😀 😀 😀 ach jo, idem, dostala som nejaké čudné bolesti, hádam to prejde. Možno to bude len od toho smiechu, čo si ma rozosmiala. Dobrú noc. A potvrď ma potom na skype. oki? pa , pozdravujeme Rišiačika 😉

katika1
11. dec 2009

priznaj sa, že ty si už otvorila to víno, si nejaká vysmiata 😀
si si ma pridala na skype? nič nevidím 😕

serafinka1
11. dec 2009

ano pridala, no nemam to potvrdené a víno som nestihla a asi už ani nestihnem, pre istotou, čo keď budem musieť sadnúť ešte dnes za volant. ☹

katika1
11. dec 2009

´dakujeme, aj my pozdravujeme Rišiačika a Darinku 😀
a snád to nebudú nič tie bolesti 😔

catrin23
12. dec 2009

...ja som wcerta mala tiez cerevene vinko a dobre padlo 🙂)

seraf, 14.12. bude v lekarni Salvia ta prednaska alebo co to byva na Bebu a Nestle vyrobky, cize aj Junior Bifidus mlieko, tak ak budes mat cas tak si tam skoc, kedze pijete toto mliecko, su tam aj kase, aj tie krabickove mliecka a vsetko... od 9.00-16.00 to bude tusim....

a vodu uz ani ja neprevaram a poriadne dlho, aj do suseneho som vzdy len zohriala dala um atak spravila, a teraz mame uz dlhsie kravske aj to iba zohrejem ,neprevaram, niekedy vypije aj liter denne ale iba s grankom 🙂

,,,takze baby vidime sa na kamione na namesti???

serafinka1
12. dec 2009

Catrin ten 14.dec mam už tak natrieskany ze sa tam urcite nedostanem, ale kamoska tam ma znamu, tak mi to odlozi, aj minule mi to tak spravili. Ale dakujem za info.

monica25
12. dec 2009

cavte

my pojdeme v pond. 😵

roli tiez pije kravske a uz neprevarame...vodu od roku pije jemne perlivu mineralku neprevaranu dani pije lucku...uz mu neprevaram tiez 😅 a ked sa minie(zabudnem kupit al.sme na navsteve) tak pije aj on mineralku taku aku prave mame doma,al.na navsteve maju 😅 🙂

serafinka1
12. dec 2009

No to ste ma baby potešili, dnes som už aj ja spravila Darinke kašu aj mliečko s normálnou vodou. Tatovi to zatiaľ nepovieme, som zvedavá, či postrehne zmenu, že nemusí tak často po tie kartóny chodiť. 😀 😀 😀 😀

Katika, ako dopadla skúška?

ema.nz
12. dec 2009

ako ste sa vcera rozbehli 😉 aj utajene sestry sa nasli 😀 a to ste ani to vino neotvorili 😀 😀 😀 ja sice nepijem ale s vami z novozamcaniek by som si strik dala hocikedy a velmi rada 😵

uz davnejsie som sa chcela spytat na tu vodu...ja davam lucku uplne neperlivu ale uz by hadam mohla aj prevarenu z vodovodu 😕 seraf u nas ju vlacim vzdy ja v kociku z jednoty lebo v tescu ju nemaju 😠 😠

katika1
12. dec 2009

ahojte. 😎
seraf dopadla dobre - 1,5 😎
Ema, určite može 😉

deina
12. dec 2009

Aj ja davam neprevarenu z vodovodu, asi tak od roka ju neprevaram. A predtym som davala Tomu Naturu, lebo sa mi prevarat nechcelo. 😝

Ako pekne vam deti piju mlieko, to ten moj krpec odmieta kazde, ci uz Nutrilon, Sunar alebo kravske, nechce. Ale aspon jedava jogurty, tie ma velmi rad, s mliekom skoncil kratko po 1.narodeninach.

Katika, super. 🙂

ema.nz
13. dec 2009

baby tie co si robite popri detoch skolu-klobuk dolu 😕 🙂 ja niekedy nestiham poriadne ani wc 😅
ste sikulky 😵

katika1
13. dec 2009

ema, dík 🙂 no je to ťažké, ale dá sa
minulý rok, ked som mala denné štúdium to bolo ovela horšie 😝

petrahy
14. dec 2009

Ahojte chcem sa podakovat tym co sa mi ozvali a poradili dakujem Nakoniec ma nejaka mila mamicka odviezla do nemocnice autom so svojim syncekom a svokrou ak tu je chcem jej este raz podakovat bolo to vcera. Bola som akosik mimo a ani neviem ako sa volala a ci sem vobec chodi. A naspäť mi mamina zavolala taxik. Naštastie mate super taxikarov v NZ.

ericica
14. dec 2009

ahojte deina ani moja nechce mlieko uz od jedneho roka vypluva asi to ma po mamine lebo ani ja nemusim mlieko 😝
no ako ide sa dneska??? inac od utorka hovoria snezenie pripravte si sanky a na vikend zase -15 stupnov celzia 😕 😲 😲
bude riadna kosa 😀

monica25
14. dec 2009

eri-my ideme 🙂 cela rdina 😀

catrin23
14. dec 2009

aj my ideme 🙂 okolo stwrtej 🙂

renika
14. dec 2009

ahojte
aj my prídeme, tak to zatiaľ vyzerá
ema, ak sa ti dá prídi aj ty, pokecáme tam...
eri, sánky vytiahnem s veľkou radosťou, zbožňujem sneh

renika
14. dec 2009

kati, teraz čítam, gratulujem ku skúške

ema.nz
14. dec 2009

renika:pravdepodobne tam budeme 😉 teraz som konecne uspala malu tak dufam,ze tam potom nebude zla 😝 mala som to inak naplanovane ale tak ked som musela ist na konrolu na gastro a mala som taky "super termin" ze 12:00 😝

ema.nz
14. dec 2009

tak my sme tam dlho neboli,videla som len eriku s rodinou...sme to cele obisli,mala sa bala taksme hned isli domov 🙄 skoda,som sa na vas tesila 😔

serafinka1
14. dec 2009

ahojte no ja som tam ani jednu z Vás nevidela, dobre sme premrzli, do kamiona sme sa ani nedostali, tam bola nenormalna tlacenica, tak sme si aspon zajedli a dali vianocny punc.

catrin23
14. dec 2009

ja som stretla len moni, ale nikoho ineho som newidela :/

my sme si ten rad wystali, skoro ma porazilo, s kazdej strany tlacenka na nas, a ja briana cely cas na rukach 🙂 tak ale aspon mal zazitok 🙂

deina
15. dec 2009

Od nas siel len manzel s Miskom, lebo Matko mal opat zly den. Ale boli len chvilku, kedze Misulo je prechladnuty, no pacilo sa mu veeelmi, cely bol nateseny. 😀 On ma teraz maniu, ze zboznuje vsetky znacky (Coca Cola, Kofola, Tesco, DM...) a takisto je zblazneny do aut, kamionov, autobusov, tak tu mal hned aj Coca Colu, aj kamion, no tesil sa velmi.

ericica
16. dec 2009

deina ak sa smiem spytat kedy si bola na 4D ultrazvuku,a ci ti to navrhol stanko ze uz mozes ist alebo si sa pytala sama???
lebo baby v julovkych uz idu ale mne sa to zda skoro 😲 😲 😲
a my sme boli na namesti stretla som len eriku s rodinou a mnonikinho roliho 🙂
co tam nikto nebol tak som sa na vas tesila aj ked so premrzla 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre