Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

katika1
27. aug 2008

reni asi 3krát som stála a budila ho 😖 potom sme šli ešte k svokre a teraz zaspal 🙂 práve papám hrušku 😵 a skoromanžel jablko od vás 😀
inak tvoj syn je úžasný 😵 normálne som aj ja zatúžila po takom krpšekovi 😀

renika
27. aug 2008

dávaš Riškovi na večer kašičku? Ja som chcela, keď ste odišli, ale Maxim si len oči pretieral, spapal 4 lyžičky a dosť. Okúpali sme ho, položila som ho do postieľky a spinká 🙂 🙂 Nečudujem sa Riškovi, že zaspával. Veď toľko behal

to tvoj syn je úžasný! Od dnešného dňa si ešte viacej prajem, aby Maxim už chodil! A nesmej sa, že je taký mini 😠

katika1
27. aug 2008

ja sa nesmejem, ja závidím 😔
dávam mu občas ale len riedku do flašky.. vypije ju a spí 🙂
riadne sa nabehal veru 😅 som mu u svokry obliekla tepláky od vás a sú mu dobré.. a ako sa mu hodia 😵

serafinka1
27. aug 2008

Ahojte tak sme na pár dní znova doma. V Írsku bolo dosť chladno. Nakúpili sme strašne veľa vecí a bolo by ich aj viac, no nevedeli sme to kam spakovať. Aj takto sme mali problémy na letisku, skoro sme zmeškali lietadlo, kvôli preťaženým batožinám. 😠 No nakoniec sa nad nami zmilovali a v poslednej sekunde sme stihli let, museli sme utekať cez celú halu s malým dieťaťom ako šibnutí. Ale Darinka to zvládala v pohode, celý ten ruch prespala.

katika1
27. aug 2008

seraf super 😉

renika
27. aug 2008

tak to si ma potešila, že sú mu dobré 😵 Viem si ho v nich predstaviť, zlatíčko malé 🙂

jablko aj hruška sú bio 😀

renika
27. aug 2008

serafinka, vy ste teda akčná rodinka. To som len vo filmoch videla zatiaľ, že by niekde utekal na lietadlo. My tam zvykneme byť min. hodinu a pol pred letom 😝

kam cestujete najbližšie? Koľko ste doma?

katika1
27. aug 2008

aj ja chcem niekam cestovať 😔 😅
no už dalšie jablko padlo.. bio 😀

serafinka1
27. aug 2008

😀 no presne aj naši to nazvali tak, že to bolo ako scéna z filmu. Nechcem to viac zažiť.
Najbližšie odchádzame bud.týždeň v sobotu do Chorvátska. Tak tam sa už teším.

renika
27. aug 2008

kati, veď dnes si bola u nás!! Kam by si ešte chcela ísť? 😲 😀

renika
27. aug 2008

zajednali ste si bývanie alebo až keď budete tam?

serafinka1
27. aug 2008

zajednali sme si toto, dúfam, že to bude také ako na obrázku http://www.pensionhotel.cz/apartman-ruskamen-vi...

renika
27. aug 2008

serafi jeeeej, tak tam si užijete 😉 Mne sa ešte nestalo, že by bolo nejaké ubytovanie iné ako na obrázku, aj keď viem, že sa to stáva.

charlinka
27. aug 2008

Ahojky, vilka vypadá užasně. Dost lidí jezdí na blind ale pak tam prý dlouho hledají ubytování. asi je lepší si to zamluvit a vědět kde si budeš užívat dovolenou. Pojedete na noc??

renika
27. aug 2008

charli a hlavne keď sa ide s malým bábom, tak je oveľa lepšie si to zajednať vopred si myslím...

serafinka1
27. aug 2008

ano, chceme vyraziť okolo 8, v tom čase chodí Darinka spať, tak preto. Doteraz sme chodili aj my na blint, ale s Darinkou to nebudeme riskovať.

renika
27. aug 2008

vybrali ste krásne miesto, už sa teším na fotečky 😵 Aj my sme cestovali v noci a Maxim spinkal lepšie ako doma v postieľke 🙂

charlinka
27. aug 2008

Já jsem asi bojácnější, možná proto že charlottka je už dost aktivní a neumím si představit že by spala přes noc v sedačce, ale asi to zkusíme na příští rok. Ta cesta až tak dlouhá není a člověk to kdyžtak dospí na místě, alespon v mém případě 😉

renika
27. aug 2008

charli a bračeka alebo sestričku pre Charlottku neplánujete? Už je dosť veľká 😅

charlinka
27. aug 2008

🙂 🙂 😀 reni neplánujeme. Asi už jsem si zvykla na trošku oddychnutějšího režimu. Chci ještě jedno baby, ale čekám na ten pocit 😉
Vy plánujete ještě další??

renika
27. aug 2008

muž plánuje, ja nie 😝

kedy ti začína škola? Tešíš sa už, čo? 🙄 🤐 😝

serafinka1
27. aug 2008

Renika Ty prečo nie?

charlinka
27. aug 2008

Dneska jsme měli zápis do třetáku, docela se těším. ale zeptej se mě až ta škola začne, to budu mít jinou odpověd.
Proč nechceš baby? Ještě je moc brzo?? Maximko bude za chvili "samostatný" 😉

katika1
27. aug 2008

reni čo máte zlú noc? alebo žeby bola streda? 😀
aj monica má asi stredu 😀

renika
27. aug 2008

už som tu, pokazil sa mi pc ☹ Ale vy už asi spinkáte 😔

renika
27. aug 2008

katika, ty máš zase náladu..bolo červené?

serafinka1
27. aug 2008

Renika máš IP

katika1
28. aug 2008

reni 🙄 už zase si o mne myslíš blbosti 🙄 nie nebolo 😀
malý tu práve trieska do toho bubna, alebo skor bubnom o všetko 😀 ale páči sa mu!

renika
28. aug 2008

ahojte 🙂

kati, ja som sa nevedela vynadívať na Riška a jeho hudobný a tanečný talent 😲 Také malé dieťa a už vie tancovať! Justin Timberlake má nasledovníka 😎 😵 Alebo Laci Strike? 😉

cez noc sme spali oveľa lepšie ako včera. Normálne som sa ráno zobudila vyspatá 😕

deina
28. aug 2008

Serafinka, ten penzion vyzera nadherne. 🙂

Ja som tak rada, ze tento rok sa nekona zaciatok skolskeho roka. 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre