Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

catrin23
31. aug 2008

ahoj serafi, nevadi.denisovi kolegovia idu teraz na vikend domov tak mu poviem nech posle. dufam ze to pochopi co chcem a nekupi nejake normalne ale dakujem
a aj brianko dakuje akurat sedi pri mne a vsetko montuje. uz je vsetko po zemi

catrin23
31. aug 2008

co ste kupili darinke?? urcite vela veci... ja by som zas tak isla na nakupy 😝 😅

deina
31. aug 2008

Hello. 🙂 Katika, my mame podobny golfac, tiez Chicco, ale nie Liteway alebo Multiway (mne sa nepacili tie kolieska na Liteway, hoci ten je lahsi ako Multiway) - cerveny. Krasny je. Mali ho v skvelej cene v Kike (3500sk), tak sme neodolali a kupili ho, hoci som ho chcela kupovat az na jar. Liteway ma vraj paradny teply fusak a aj Multiway ma dobry teply nanoznik a nezaberie vela miesta v aute.

Ake male pohyby z kalanetiky? Nie je na to daka internetova stranka? Sice mam menej kil ako pred tehotenstvom, ale to brusko... moze za to vraj prednison, tak mozno sa to zlepsi, ked budem na nizsich davkach, ale predsa by sa patrilo nieco s tym spravit.

No ja neviem, preco Misulo chudne. Vazili sme ho, ked mal 7 mesiacov a vtedy za dva tyzdne nepribral nic, za mesiac dokopy iba 200g. Zato narastol do dlzky, tak som to neriesila, ze ved kym nechudne... Teraz som ho po dvoch tyzdnoch znovu odvazila a mal o 100g menej, takze za 4 tyzdne nic nepribral, len schudol a nenarastol ani do dlzky. Jest mu chuti, zje vsetko, je vesely, spokojny... tak neviem, mozno ma len chudnuce obdobie. Normalne je teraz stihly.

My sme boli v Bojniciach minuly tyzden - malemu sa velmi pacil ocelot. 🙂

renika
31. aug 2008

ahojte. Ja som voľakedy cvičila kalanetiku, ale ma to príšerne nudilo 😝 Ja sa potrebujem spotiť a makať, vtedy mám pocit, že niečo robím. Také tie kmitajúce pohyby mi nič nehovoria. Máme takú knihu Kalanetika doma, tak podľa toho to išlo ľahko.

deina, čo za liek je prednison a akože má vplyv na bruško? 😕

koľko teraz váži Miško? To ešte veľa neschudol čo píšeš. Ale keď papá, tak o chvíľu začne zase priberať určite 🙂

deina
31. aug 2008

Prednison je na toho mojho Sjogrena, je to daky kortikosteroid. Zevraj sa z neho pribera - do brucha a do tvare. Tak aspon mam na co zvalit to brucho. 😝

Misulo ma teraz 8580g a 72cm. Nie je chudy, to nie, len to uz nie je taky tucko ako kedysi, on je normalne taky akurat. 😅 Mozno sa viacej hybe? Nezda sa mi, on sa stale vela hybal...

janula_nz
31. aug 2008

ahojte

nebude niektora chodit so mnou cvicit do posilovne alebo na aerobik alebo nieco?

renika
31. aug 2008

aj ja chcem chodiť do posilovne!!! Kedy a kam a kto sa pridá??

janula_nz
31. aug 2008

reni ja jedine tu v nz, inde sa neviem dostavit 😀 aspon dva krat do tyzdna aby tomalo nejaky ucinok

serafinka1
31. aug 2008

Catrin nakúpili sme strašne veľa vecí, polovicu sme museli nechať u brata, prinesie nám to na Vianoce, lebo prídu domov autom. Darinku som zásobila zimnými vecami. Mali neskutočne krásne veci.

Janula, mne sa páči ten aerobic v starbecu, ale teraz nemôžem chodiť, pretože som počula, že keď kojíš nemôžeš takým tempom cvičiť a ani sa namáhať, lebo prídeš ho mlieko, tak teraz abstinujem s cvičením, lebo mlieko mi je prednejšie. 😉

renika
31. aug 2008

janula viem, že v NZ, ale kde? Veď je tam viacej posilovní..

renika
31. aug 2008

serafinka, máš pravdu, aerobic určite nie, to si neviem predstaviť tam skákať s mliečnymi prsiami 😝

janula_nz
31. aug 2008

reni neviem. sak cvicit sa da v hociktorej 😅 nepoznam to, ktora by bola vhodna

renika
31. aug 2008

asi tam, kde je najmenej ľudí. Keď už budeme štíhle a krásne, tak môžeme ísť aj do tej napráskanej 😀 Teraz radšej nie 😖

janula_nz
31. aug 2008

ved ty mas dobru postavu, nevymyslaj. to skor ja by som uz mala cim skor nieco zacat robit. tak potom na bitunkovu by sme mohli. tam nechodi vela ludi...teda ja som tam nevidela, ked som tam chodila do solarka

renika
31. aug 2008

ty by si chodila poobede alebo na večer? Dokedy je otvorená, nevieš?

renika
31. aug 2008

dobrá postava vyzerá úplne ale úplne inak ☹ 😔

janula_nz
31. aug 2008

do tej 21h je urcite otvorena. bud na obed, ked mi deti spia alebo o 19h, ked uz spia 🙂 alebo ich dam kocikovat nejakej slecinke a mozem ist hocikedy 😅 ale musim najprv taku ochotnu najst

renika
31. aug 2008

ja rozmýšľam, kedy by to vyhovovalo mne. Asi nikdy 😖 Lebo cesta by mi trvala pol hod tam pol naspäť. Minimálne hodinu by som určite chcela cvičiť, tak to sú dve hodiny. Večer chodí spinkať Maxim o ôsmej, čo je už neskoro potom 😒

janula_nz
31. aug 2008

to je s tymi detmi to zle. ja si hladam nejaku babu, co nema deti aspon na hodinku pokocikovat ich. normalne by som jej aj zaplatila. lenze tie mladsie maju ine zaujmy a tie starsie su uz vydate a maju svoje deti. toje problem ☹

serafinka1
31. aug 2008

Reni Ty už nekojíš?

renika
31. aug 2008

ako ju hľadáš? Dala si inzerát? Ja by som predtým v pohode brala také kočíkovanie detí, aj som chodila tu u nás k jednej babe, keď som mala 15sť. To bolo také krásne. Nechali ma s nimi aj 6 hodín v ich dome, presne som vedela, čo im treba dať papať a tak. Doteraz na to spomínam. Super brigáda to bola 🙂

renika
31. aug 2008

serafi, kojím. Ale trochu cvičiť môžem. U nás baby kojace v novembrovkách tiež cvičia a v pohode. Len sa to nesmie preháňať. Čo zatiaľ ani nechcem. Myslíš, že by sme vôbec nemali cvičiť? Ja to už nevydržím

janula_nz
31. aug 2008

ja som tu v nz odchovala cele sidlisko ako dieta...tiez nato spominam, ked tie deti, co su uz dospelaci maju frajerky a tak 🙂 ja som bola stale s detmi a aj teraz som. moja tuzba od malicka 😔

nedala som inzerat na taku babu ale hladam na pokeci..no tam su take do 20r kocky...ved uvidim, mozno sa postasti. zato dat deti takej, co nema ponatia o detoch, by som neriskovoala

serafinka1
31. aug 2008

neviem, ale ja som začala bicyklovať na stacionárnom a nemalo to dobrý vplyv na mlieko, tak som prestala. A Tebe Max už papá pekne normálnu stravu, či s ním máš problémy ako ja?

renika
31. aug 2008

serafi, raz papá dobre, raz nie. Ale skôr problémy 🙄

janula_nz
31. aug 2008

serafi este stale mas problem s jedenim?

renika
31. aug 2008

to fakt? Pripadám si ako rozkysnutá buchta, čo len sedí na zadku a nehýbe sa vôbec. Veľmi mi chýba cvičenie. Ale keď mám stratiť mlieko, tak na to kašlem. Budem ďalej kysnúť 🙄

renika
31. aug 2008

sefati, berieš ešte niekedy ricinus? Pomohli ti vtedy?

serafinka1
31. aug 2008

My máme ešte stále problémy. Ja už neviem čo s ňou. Sama si chytí jedlo, aj si ho dá do pusinky, ale vypľuje a začne sa ním škrtiť. Už aj s výživou ovocnou to nie je bohvie aká sláva. Už mi nezje celú ako predtým. ☹

renika vôbec nie si rozkysnutá buchta, to Ty máš od toho ďaleko. 😉

serafinka1
31. aug 2008

už neberiem. Mlieka mám dosť, aspoň si myslím, lebo keby som nemala, tak by aj malá bola nepokojná a stále hladná. Ale ona ako podvýživená nevyzerá byť 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre