Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

jajus18
15. mar 2012

ahojte.mam jednu otazocku...neviete ci ma este odinaciu imunoalergologicka monika seiffova?niekedy davno som k nej chodila do starej nemocky ale uz davno som tam nebola....dakujem 🙂

timety13
16. mar 2012

Ahojte!
Chcela by som Vás opytat, ci chodí z Vas niektorá k dr. Halmesovej? Zaujima ma, ci dava fotky z UTZ pre tehotné? Bud vytlacene, alebo na USB kluc? Treba od nej pytat, alebo dáva sama od seba? A kolko to stoji u nej?

lion13
16. mar 2012

@timety13 ahoj ja som bola u dr.Halmesovej ale na 3/4D, normalne niesom jej pacientkou. platila som 35e v tom boli 4 vytlacene fotky a dvd v dlžke trvania celeho ultrazvuku co bolo cca 45min.

zuzta1
18. mar 2012

@jajus18 ahoj ja som tiež chodila k tejto doktorke, ale ona už neordinuje, odišla niekam do zahraničia, jej mama ale dr. Smutná ordinuje a namiesto dr. Seifovej tam je dr. Hamajová takže ona prebrala všetkých jej pacientov. Ordinujú spolu, sestričky sedia spolu v jednej miestnosti takže ak tam zavoláš určite ti poradia. A sídlo majú stále v starej nemocnici, ale v tej novej budove 🙂

zuzta1
19. mar 2012

@katka_1983 ahoj Kati, konečne ti odpisujem 🙂 no bývame v nz, už asi rok. kúpili sme tu byt. 5. júl to máš perfektný termín, budeš mať tiež letné dieťa, aj moji chalani sú obaja letní, bolo to super. a už aj viete čo to bude?

katka_1983
19. mar 2012

@zuzta1
a tvoje sú kedy narodené?
ja by som radšej prijala pôrod na jar..
ale už si veľmi nenavyberám...
zajtra akurát idem na ten glukózový test, takže sa "teším" 🙄
a inak ako sa máte?
užívaš si materskú? 🙂

marianas
20. mar 2012

Dievčence, neviete poradiť nejakú plastickú chirurgiu alebo kožného doktora, ktorý odstraňuje znamienka, kožné výrastky, maličké hemangiómy a pod?

zuzta1
21. mar 2012

@marianas ahoj aj ja sa chystám k doktorovi Hoborovi do chirurgickej ambulancie pri starbecu. je veľmi fayn, takže asi toho môžem odporúčať. Síce mi ešte znamienka neodstraňoval, bude to moja prvá skúsenosť, ale synčekovi vyberal stehy z rúčky a s mladším som chodila kvôli pupčeku po narodení. Treba vyskúšať 🙂

zuzta1
21. mar 2012

@katka_1983 filipko je narodený začiatkom júna a paťko koncom júla. ten jún bol lepší, celé leto sme mali pred sebou a bolo to super 🙂 inak sa máme fayn, iba paťko stále zápasí s detským exzémom a nevieme sa z toho dostať. ale inak všetko v poriadkku. na ten glukózový test držím palce, mne zistili bohužiaľ tehotenskú cukrovku, ale zvládli sme to, dokonca 2x 🙂 momentálne sme v komjaticiach tak trošku prázdninujeme 🙂 daj vedieť potom ako si dopadla na tom teste. papa

katka_1983
21. mar 2012

@zuzta1
fúú, ten ekzém je zlý, ja mám atopický ekzém od malička a doteraz som sa toho nezbavila....teraz sa mi to zhoršilo.
výsledky z glukózy budem vedieť o týždeň, tak dúfam, že to bude ok...
tak si užívajte slniečko, ja musím doma ležať, lebo mám skrátený krčok, tak mám nariadený kľudový režim...som z toho na nervy. 😖

trutka
21. mar 2012

@marianas velmi dobry chirurgovia su na autobusovej stanici.k Hoborovi prosim ta nechod,kolegini spravil nenormalne jazvy a mamina kamaratka po jeho neodbornom zakroku,kedy vobec neskumal hrcu a vyrezal jej ju a bola zhrubna - zomrela.je to alkoholik

dyushka
22. mar 2012

Ahojte maminy, konečne je vonku krááásne počasie, teplúčko a slniečko 🙂 tak vám prajem pekný deň

gabuci
22. mar 2012

@trutka býva u nás,je dobrý ale fakt ked je len triezvy,treba k nemu hned ráno....

marianas
23. mar 2012

@zuzta1
@trutka Ja som skôr myslela kožného lekára s laserom, lebo už mi raz odstraňovali výrastky aj hemangiómy laserom, nechcem sa dať rezať.

trutka
23. mar 2012

@marianas mozno nieco take bude mat v ordinacii kozna Selicka. http://www.bbderma.sk/

tomika
28. mar 2012

Mamičky,ktoré ste boli na 3D u dr.Halmešovej.Ako prebieha ten ultrazvuk?Čo všetko ukazuje,a rozpráva??Ktovie prečo má ona a dr.Havlas taky velky finančni rozdiel pre to 3D?Maju nejaky rozdiel vo kvalite?

janett84
28. mar 2012

@tomika
to,preco maju taky velky financny rozdiel a ci je rozdiel v kvalite,to fakt netusim, u dr. Havlasa som nebola,ani ho nepoznam.u dr. Halmesovej som bola velmi spokojna,aj s kvalitou,aj s tym,ako dopodrobna drobca skontrolovala,kazdy jeden stavec,hlavicku,vsetko pomerala,vsetko hovorila,co robila,ked sme sa opytali v pohode na vsetko odpovedala,necitila som sa,ako by sa niekam ponahlala,pritom mala plnu cakaren,venovala sa nam,ako by sme tam boli za cely den len my...bola velmi mila a dosledna...

1katkas
28. mar 2012

mamicky, neviete mi poradit kde v zamkoch by som kupila vakuove vrecia?

miskovamama
28. mar 2012

@1katkas ahojky bud vedla plavarne v tom orion obchode alebon aj u cinanov sa daju kupit na autobuske

gabuci
28. mar 2012

@janett84 asi tá cena nie je podľa kvality,aj susedka bola s nou veľmi spokojná...(na porovnanie ani zubári si nepýtajú rovnaké ceny)

lion13
28. mar 2012

@tomika pokial viem Halmesova si nedavno otvorila len ambulanciu myslim ze vlani v septembri mozno si chce takto nalakat pacientky. Ja som u nej bola a 100% spokojnost ako pisala aj janett84 neponahlala sa, porozpravala poukazovala

tomika
28. mar 2012

@lion13 a dá sa k nej isť aj v 20 tt??

lion13
28. mar 2012

@tomika pokial viem tak 3/4D robia od 24tt.

1katkas
28. mar 2012

@miskovamama dakujem🙂 ked pojdem do zamkov pojdem do tych dvoch predajni pozret

janett84
28. mar 2012

@tomika
to je dost skoro na 3D,sestricka to bolo prve,ze sa ma pytala,v ktorom som tyzdni,tak neviem...za opytanie nic nedas...ale mozno tie fotky ci video nebude take kvalitne v tom pripade...alebo ja neviem preco je to najvhodnejsie od 24.tt

gabuci
28. mar 2012

@lion13 pozrela som sa na stránku iného gynekológa.MUDr.Martin Korčok v Štúrove a on to má takto označené.
Optimálne obdobie na realizovanie záznamu je 22-32 týž. tehotenstva.(3D/4D)
www.femina-m.sk

gabuci
28. mar 2012

@tomika MUDr.Eduard Havlas zas má takto napísané:Optimálny gestačný vek je 20. až 32. týždeň tehotnosti.Takže každý to má ináč.Najlepšie je sa spýtať od Halmešovej.Ked je to ešte skoro,tak si to nechaj radšej neskoršie urobiť,ked manžel pride zas domov.

tomika
29. mar 2012

dakujem za odpovede 🙂 ,opitam sa určite.

giapetko
30. mar 2012

@tomika ahoj..ja som bola u nej a bola som velmi spokojna...vsetko mi poukazovala, odpovedala na otazky....mame video zaznam v trvani cca 40 min a 3 fotky...vo vnutri sme boli cca hodinku....takze ja ju mozem len odporucit... 😀

bambulka248
31. mar 2012

@katka_1983 ahoj... nechystas sa este na tie cvicenia? ja som rozmyslala ze v pondelok by som uz mozno zasla ... alebo po velkej noci

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre