Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

michala1515
24. apr 2012

@lubinka26 a to v zamcane je co? o tom som tiez nic nepocula. ako moja uz sice chodi sama, ale este je to take kostrbate chodenie, takze asi aj my este musime pockat na to ako @susannz

lubinka26
24. apr 2012

@michala1515 ja som tam zacala chodit s malou, ked chodila len za ruku a opatrne. tam sa mi aj rozchodila sama. bola som vyskusat a keby ju to nebavilo, tak by som to odlozila na neskor, ale velmi sa jej tam pacilo, tak chodime kadzu stredu. zajtra, bohuzial, budeme musiet vynechat ☹

michala1515
24. apr 2012

@lubinka26 a napises mi prosim ta co tam robia deticky, ale nejaku www? dakujem 🙂 a skoro uzdravenie prajem, veru na zubky to velmi nevyzera

alzbet124
24. apr 2012

@lubinka26 prajem vám rýchle uzdravenie...

mamina2010
25. apr 2012

@michala1515 ...tu nájdeš bližšie info aj vrátane fotiek, aj spôsob akým sa objednáva na dané cvičenia: http://www.facebook.com/#!/pages/IR-Aerobic-Stu....
Myslím si, že kľudne tam môžeš prísť s dcérkou, je to určené pre detičky od 1do 3rokov.Ja tam s dcérkou chodievam od začiatku, ako začali fungovať ...a viac krát tam boli aj maminky s mladšími detičkami, kt. ešte vôbec sami nechodili. Je to také hravé učenie, detičky sa naučia kopec riekaniek, rozvíjajú si motoriku a hlavne zvykajú si na detský kolektív ...k tomu sa púšťajú detské pesničky, hra s bublinkami, s padákom a loptičkami, detská trampolína a kopec iných atrakcií ...deťúrence sa tam "vybláznia". Trvá to hodinu.

mamina2010
25. apr 2012

@michala1515 ...ak by si mala náhodou problém sa tam zorientovať, tak tu je rozpis na csiri-biri
pondelok o 10hod., streda o 10hod. aj o 17hod. ...malá zmena bude budúci týždeň 2.5. v stredu sa začína o 10.15 hod. ...ale aj dnes sme napríklad tak až začínali, lebo stále prichádzali ďalšie deťúrence a čakali sme na ne 😉

mamina2010
25. apr 2012

@michala1515 ...a posledná vec na záver ...platia sa 2€ a drobcovi prines papučky na prezutie 🙂 ...je to na 2.poschodí, vchod do Zámčanu zadným vchodom k výťahu.

michala1515
25. apr 2012

@mamina2010 dakujem velmi pekne 🙂 vyzera to super, akurat ze o 10 mi teraz mala spava, ale vyzera to ze za chvilu prejdeme na jedne obedny spanok, urcite sa tam prideme pozriet.

xnatali
26. apr 2012

Ahojte tehulky Novozamcanky, ci z blizkeho okolia, ak mate zaujem, Materske centrum NEZBEDKO pripravuje dalsi termin kurzu "Skola dojcenia" - niektoru sobotu koncom maja resp. v zavislosti od terminov porodov zaujemkyn. Kurz sa uskutocni za minim.poctu 5osob. Ak mate zaujem alebo akekolvek otazky, napiste mi. Dakujem.

kika86
30. apr 2012

Ahojte baby, chcela by som sa Vas opytat na dr.Halmesovu. Mate s nou niektora skusenosti? Rozmyslam, ze k nej prejdem, len som sa chcela opytat na nejake vase skusenosti s nou. Dakujem 😉

timety13
30. apr 2012

@kika86 dr. halmesova je super!!!

szjanka
3. máj 2012

@kika86 dr.Halmesovu mozem len odporucit,je to super lekarka, vzdy vsetko pekne vysvetli,je velmi ochotna. Proste vidiet,ze ju ta praca bavi. Vsetky tie vysetrenia,ktore som mala u nej porobene za 2 mesiace, som nemala urobene u predchadzajucej lekarky za 8 rokov.

moon1979
3. máj 2012

@szjanka a komu si chodila predtým?

gabuci
4. máj 2012

@szjanka ano aj ja sa pýtam,komu si chodila predtým?Že by bol taký rozdiel medzi lekárom ☹

szjanka
4. máj 2012

@gabuci
@moon1979
k dr. Langovej

gabuci
4. máj 2012

@szjanka mala som také tušenie.

katuskad
6. máj 2012

@kika86 Dr. Halmešovú môžem len odporučiť, je úžasná a ludská, milá, ochotná.....

tomika
8. máj 2012

Ahojte.Viete mi poradiť v NZ taku agenturu či čo,ktorá čisti čaluneny nábytok??Alebo požičiavaju stroje na to čistenie???

janka1118
12. máj 2012

@tomika
@tomika
tepovanie- hĺbkové čistenie:koberec, gauč, posteľ, stolička, taburetka , kreslo, rohová lavica,
-materiál : aj koža a ekokoža
kontakt 0905 86 15 49, Nové Zámky,
meno Z. Dobra
--najbližší voľný termín až na mesiac jún
--tepovanie a čistenie priamo u vás doma
🙂 🙂 🙂

tomika
12. máj 2012

@janka1118 jéj,dakujem.A oni pridu k nám domov??A cenu-za kolko robia náhodou nevieš?

janka1118
13. máj 2012

príde domov 🙂
koberec 0,50 eur za 1m2
rohový gauč 15,-eur........gauč trojka 10,-eur............gauč dvojka 8,-eur.........gauč 3+2+1 20 eur.....
kuchynská lavica 4,-eur.......posteľ jedno lôžko 4,-eur...........dvojlôžková 8,-eur.........stolička 1,-eur....
--ak sa dobre pamätám +príplatok za kožu je myslím 100% ceny ....

stvura
13. máj 2012

@tomika mne cistil pan z fi Jurso, velmi ochotny, mily, v ramci NZ neplatis vyjazd, za rohovu sedacku vzal 9e, koberce ma stali troska viac, lebo boli velmi znecistene...fakt super, termin da do tyzdna, bola som max. spokojna....teraz pozeram ze janka ti dala ten isty kontakt.

tomika
13. máj 2012

@janka1118
@stvura dakujem.A s čim čisti?Takym vakuovim strojom,alebo iba s takym obyčajnym?

stvura
13. máj 2012

@tomika cisti tym velkym zltym vysavacom, tusim je to Karcher zn, da cistiaci, zaleje vodou...gauc mi cistil asi hodinu, velmi podstivo, deti mali divadlo 🙂

tomika
13. máj 2012

@stvura myslim že ten stroj je ten vákuovy.Co som pozerala na nete ceny 3+2 sedačky začinali od 27 eur,tak ten pán je ovela lacnejši.Určite mu zavolám.Dakujem.

timety13
14. máj 2012

ahojte. niektorú z Vás poslala dr. Halmesova do Bratislavy na morfologicky ultrazvuk?

berryvajt
16. máj 2012

@timety13 ahoj ja som bola u Čunderlíka...spokojná.
Ahojte,mala by som otázočku.Nemá z vás niekto skúsenosť s jasličkami Krajina zázrakov? Alebo Lienka? Prosím napíšte mi kľudne aj IP - či dobré alebo zle skusenosti.Ďakujem.

moon1979
18. máj 2012

@timety13
ja len nerozumiem, že keď je morfologický ultrazvuk povinný v 20tt preco si zaň musí rodička platiť? tiež som bola v BA u Dr. cunderlika a platila som 70 eur ... pritom si sestra brala aj údaje o zdravotnej poisťovni ... nechápem. Ved to nie je nadštandard ako napr. 3D alebo 4D na ktorý sa chodí dobrovolne ...

alicia28
18. máj 2012

@moon1979 , tak to si platila velmi zle, dokonca mozem povedat ze ta dobre odrbali,
morfologicky ultrazvuk sa robi v 12 az 14 tyzdni NT-ečko---- a to preto ...ak by sa nasla nejaka chyba aby si mohla ist vcas na potrat,
plati sa za neho 10 € , ja som bola na morfologicky ultrazvuk pred 3 rokmi ked som bola tehotna 1x a teraz znovu pred vianocami
a cena sa nemenila to som bola tiez v BA
u doktora ktory sa specializuje prave na vyvojove chyby dietata uz v 12 tyzdni. neviem preco si platila tolko € ale asi si nemala,
nuz co zarobili na tebe inak to povedat neviem, cisty odrb.
Nemali by sme platit ani 10 € ale kedze gynfive je sukromna,,, tak si vypytali tento poplatok lebo to maju v cenniku,
keby to bolo v statnej nemocnici tak je to urcite bezplatne lebo je to dolezity ultrazvuk
a nie komercia ako je 4D co je casto k nicomu,,je to len take pozeranie si babetka na koho sa podoba 🙂 skoda ze si sa neporadila s niekym kto uz ma skusenosti mohla si vela penazi usetrit.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre