Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

ericica
12. apr 2009

reni diky si ma potesila ze vam chutila sice ja som nebola doma ale som sa bola trosku skraslit ale potom dosli za mnou co uz nemozem byt bez mojej malej opicky ani minutu a predstav si ze mala na sebe gumaky a teplaky mala v nich strcene ako prava sedlacka 😀 😀 😀
baby zajtra ideme do Bojnic do Zoo uz sa velmi tesim potom hodim foto..zelam vam krasnu sibacku a kockam vela vody 😀 😝

renika
13. apr 2009

ahojte
prajeme Vám krásnu Veľkú Noc 🙂
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

katika1
13. apr 2009

Ahojte, baby šteniatka sú užasné.. strašne prehováram chlapa aby sme si jedného drobca nechali!!! Ale chlap povedal, že iba ak budeme mať druhé dieťa 🙄 🙄 🙄somár 🙄
Reni hodím foto večer na fb, lebo na kona sa mi nedajú. Ono to vyzerá ako malé myšky teraz, ved to može mať okolo 150g 😀
Ja sa z nich tak teším! Pusinka je úžasná mama, stále je pri nich ani cikať nechce ísť 🙂
Reni ak by ste mali záujem o šteniatko daj vedieť.. Máme na predaj dvoch psíkov a radšej ich dám za menej niekomu známemu ako za viac neznámemu.. Veľmi chcem aby boli u niekoho u koho ich možem aj navštíviť niekedy, aby som vedela, že sa majú dobrúčko.. Veď ja umriem, keď ich budeme niekomu dávať!

renika
13. apr 2009

kati, no Rišo to nemyslí zle 😀
teším sa na fotky, už som hovorila Simi, že pridáš na fb 😵
my zase prehovárame Rikiho, aby sme si zobrali šteniatko, ale nechce o tom ani počuť ☹ Vôbec žiadny náznak, že by povolil. Všetko čo hovorí, tie zápory okolo starostlivosti, učenia psíka a pod. sú pre nás absolútne nepodstatné, Simi končí v škole už 15steho júna a ona by sa o neho starala..len v jednom má pravdu, že by bol problém s tými veľkými psami, ktoré máme za plotom 😔 Ale aj to by sa dalo hádam nejako vyriešiť..Ale teraz nie, bohužial nie, nebudeme mať šteniatko ☹ 😔

renika
13. apr 2009

kati a po cs to ako zvláda Pusi? Kojí? Alebo ako je to so psíkom po cisárskom?

deina
14. apr 2009

Akurat som tu polhodinu rozmyslala nad tym, kde Nutka byva... musela som sa ist pozriet na fc. 😀 Nutka, aj som ti tam napisala odpoved na tie krby a folie, no bohuzial som velmi nepomohla, nasi krby nemaju. 😒 Nepredavaju ich. Kedysi jeden mali, nevedia, odkial, predali ho na Nitriansku do zahradneho centra - tak tam mozno mavaju (od Tesca smerom do mesta po Nitrianskej, na lavej strane 😉 ), nasi skor take ze substraty, hnojiva, osiva...

tinesa
14. apr 2009

ahojte
neviete kedy bude v lekarni Salvia dalsia prezentacia Hipp vyrobkov?

katika1
14. apr 2009

Ahojte.. fotky nepridám, včera nám umreli dve šteniatka.. Nevieme čo sa stalo.. asi boli choručké. Priznám sa, že to nesiem ťažko, ale zas mám nádej, že sa nám aspon to jedno podarí zachrániť. Ostal nám najmenší, ale najživší.. Ale je skvelý, ale toho sa nevzdám, takže Reni nevadí, nemali by sme vám akého dať..
Ak malý prežije, tak bude náš 🙂 ale je silák, stále sa pučí, tlačí a pekne papká. Pusinka ho kojí, ale pre istotu k nemu vstávame každé tri hodiny a dávame ho na cicík.
Verím, že on nám ostane!

Poprosím, nepíšte, že vás to mrzí a podobne, ešte by sa mi to ťažko čítalo..
len som vám to chcela dať vedieť..

deina
14. apr 2009

Tak viem, ze teraz tak coskoro nie - zeby az o par mesiacov? Mama sa na to pytala.

renika
14. apr 2009

ahojte
Kati, všetko dobre dopadne, uvidíš! A veľmi pozitívna správa - že havinko bude váš!

tinesa, 20. apríla bude mať prezentáciu Hami, Hipp neviem kedy

monica25
14. apr 2009

cavte cavte 🙂

vcera bol roli polievat mal oblek kravatu bol tttaaaaakkkkkyyyy krasniiiiiiii
😵 😵 😵
ale som ho neodfotila.... ☹ kym dopolievali bol cely spinavi vsade dacu mu strcili do ruk a on sa zababral......
vypolieval si kopu veci............,ale on to este nejako nevnima...cokoladky pre mamu 😀 😝 a ostatne pre neho
mna nebol nikto poliat............doobeda som upratala navarene sme mali a sla som na nakupy..som nakupila pre deti letnu vybavu 🙂 sa tesim 🙂

kati-vsetko bude ok...a super ze si nechate psika.....

deina-ako tehulkovanie????

monica25
14. apr 2009

reni-som pozerala vase fotky mate nadherni dvor 😵 😵 😵
a maximko je fesak velky sa na neho tesim je taky mali smejko 😵

ericica
14. apr 2009

ahojte ako prebiehali sviatky....???my sme boli v tom zoo bolo supeeeeeeeeeer,mame fotky potom hodim....

tinesa
14. apr 2009

dakujem za info 😉

deina
14. apr 2009

Dobre, Monika, uz to zacina byt lepsie, aj energia sa vracia. Hura. 😅

Skoda, ze nemas fotky, musel byt velmi zlati.

monica25
14. apr 2009

tak to ju super,ze ti je lepsie..........hovori sa ze len v prvom 3mestri byva zle tehulkam...ja neviem ja som to nezazila ani pri jednom tehu............

hej a mal aj korbacik bol fesak........ale prisli sme dom a hned som ho povyzliekala a na fotky sa zabudlo...aj llutujem ze som nespravila...........

deina
15. apr 2009

Obcas sa mi este mota hlava... ale ked pravidelne jem a vela pijem, tak je dobre. 😅

Dnes som stihla uz aj reumatologa - odber - aj som sa objednala na buduci tyzden, ten este nevie, ze som takto otehotnela - bez planovania, vzdy hovoril, ze je lepsie, ked budeme planovat, chcel mi spravit nejake testy, ze potom vysadime lieky a potom sups do toho, len... vyslo to inak. Ale on je zlaty, viem si predstavit, co mi povie... "priroda si vzdy najde cestu, tak to malo byt..."

tinusi
16. apr 2009

Ako dnes, ide sa na Sihot???

tinusi
16. apr 2009

No, tu je to dnes naozaj zive... 😀 😀 😀 🙄
Bola som s malym na ihrisku na sihoti... no nestretla som tam ziadnu konikovu maminu... nevadi... pohojdali sme sa a trochu pohrali, Matko je rad medzi detmi. Potom sme este pobudli na nasom ihrisku... akurat nebolo tak teplo ako cez vikend... 😖

deina
17. apr 2009

My tu mame vacsina chalanov, tak ma zaujima - robite nieco s predkozkou? Vcera doktorka skusila stiahnut ju Miskovi, ale neslo to a nasilu nesla, ale ze uz mozeme skusat vo vani, mohlo by to povolit. Ze len jemne, nie nasilu, pokial sa da... ma to tam vraj nejake zrastene, nejaku blanku... 😕 sa v tom vobec nevyznam, ja take nemam. Normalne sa bojim, ze mu ublizim.

monica25
17. apr 2009

ahojte

deina-nam od nar.hovorila nasa dr.,ze jemne mam stahovat predkozku pri kupani pokial sa da....,ze nie na silu,,,tak mi to tak robime.. roland ked bol mensi sme stym mali problem...dr.mu musela strhnut celu "kozu"dole....mal ju zrastenu zle som mu to pri kupani stahovala...malo.....aj ja som snim vtedy plakala mi ho bolo luto... ☹

deina
17. apr 2009

Boze, tak to znie drasticky. ☹ A to len tak, bez anestezy? Chuda male. Nam hovorila, ze ked sa to nezlepsi, bude musiet ist neskor k urologovi a ten spravy nejaky zakrok, ale dufam, ze to este povoli.

monica25
17. apr 2009

hej bez anestezy...a nam to robil aj urolog......2x mu to strhli a ma ist s5 ked bude mat 3 roky na kontrolu ci je to vpoho.....preto som aj ja plakala...celu cestu od nasej detskej dr.az do starej nemeocnici k urologovi a tam bola zlata sestricka....,nas zavolala hned dnu.....videla ze som s babom a placem ☹ no a on mu to strhol este raz som povedala,ze uz to spravila nasa dr.,ale on musel tiez pozriet...

ale dufam,ze miskovi sa polepsi a nebudete musiet k urologovi.....

deina
17. apr 2009

No citam tu jednu temu o tomto a asi som uz z toho trosku mudrejsia, vraj do troch rokov sa to vacsinou upravi same od seba (asi preto doktorka spominala urologa az na vek, ked bude mat 3-4 roky). Tak teraz len budem skusat vo vani ako to ide a snad sa to zlepsi. Lebo nerada by som ho dala trapit... a manzel mu to vobec nechce robit. 😠 Pritom on by mohol lepsie vediet, co ako, co ja? Bojim sa, ze mu to prilis potiahnem a ublizim mu alebo naopak, nepojde to preto, lebo to budem robit az prilis jemne.

monica25
17. apr 2009

ja neviem preco nam to spravila ked bol malinky....asi uz musela....no aj ja som to robila zle...,malo som mu to stahovala s5...a my ideme tiez na kontrolu ked bude mat 3 roky..... urologovi

no drzim palce nech sa vam to upravi a hej chlap by to mal lepsie vediet ako to robit.... 😅 jemne,nie moc dozadu pokial to povoli........teraz si uz aj ja u danielika davam vetsi pozor a zatial klop klop on je v poriadku........
u roliho som sa aj ja bala.......a aj teraz ze moc potiahnem a im to ublizi......

tinusi
17. apr 2009

Ti chlapi! Vsetko je len na nas... aj moj tu pri mne frfle, ked mu o tom hovorim... ja to Matkovi zatial velmi nestahujem, len sem-tam trochu vyskusam,,, ale asi by som mala. No mne to lekarka nekazala stahovat,,,

charlinka
18. apr 2009

Ahoj Tinusí, Matkovi všechno nej nej nej k prvním narozeninkám. 🙂

ericica
18. apr 2009

ahoj tinus aj my s rebuš sa pripajame a zelame matkovi len a len to najlepsie 😵 😵 😵
a potom sa ozvi ako dopadla oslava.....

monica25
18. apr 2009

aj my sa pripajame ku gratulaciam...matkovi vsetko naj naj naj k prvym nar. 😵 😵 😵

deina
18. apr 2009

Matkovi vsetko najlepsie k prvym narodeninam. 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre